babisnebe
17.9.2018
Kategorie: Politika

Přátelský strýc Andrej a zbabělá opozice

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

MIROSLAV JAHODA 

Jedním z důvodů, proč je politik Babiš tak úspěšný, je naprostá nemožnost a neschopnost ostatních politiků. Mimo jiné má talent na vytváření dojmu, že dělá věci podle zdravého rozumu a logicky, čímž jiní politici neoplývají.

Vystupování ostatních politiků jsou proti Babišovi tragická. V TV vynikne pouze to, jak působí. A jestliže 99% z nich vystupuje jako škrobené figurky recitující naučené prázdné věty, není se co divit.

Pak vedle nich přijde přátelský strýc Andrej a namísto unylého projevu ve stylu “sliby nebyly zasazeny do reálného ekonomického rámce”, řekne s uvěřitelnou přirozeností “tak dělali to blbě, ale já v tom udělám pořádek”. A je to. Kromě toho, že už “nemusí krást, tak i mluví normálně a je blízko lidem”. Vytváří obraz, že fakt není politik.

A v neposlední řadě, všude dává najevo, že má věci pod kontrolou. I když není typický lídrovský typ se strhujícími projevy, do českého prostředí zapadl dobře. Novináři se ho bojí a klaní se mu. Za vyjádření “ani jednoho migranta” už by Okamura byl ten největší neonacista. Ale o Babišovi by si to žádný novinář v životě nedovolil napsat. Hlasují poslanci ANO proti Maďarsku? “No to si s nima vyřídím, to budou vysvětlovat.” A všechno toto voliči dobře vnímají, ať už přímo či nepřímo.

Máme generaci politiků zbabělců. Kteří se bojí říct cokoliv, co by urazilo jemnocit médií, která okopírovala názory americké mediální levice. Ve velké politice nemáme žádné lídry, kteří by měli odvahu táhnout jiným směrem. Kteří by se nebáli korektnosti a EU. Jeden poslanec Václav Klaus je jiný, ale v celé sněmovně to zanikne. A tak si myslím, že Babiš bude dále dominovat. A žádná aféra ani problémy ho neohrozí. Zatím má jistotu, že ho bude dlouho nad vodou držet neschopnost a bezbarvost konkurence.

Autor: Miroslav Jahoda

jahoda 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, Jan Klíma 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ladislav Adamec 500,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Jakub Malinovský 111,11 Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Miroslav Meder 300,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč

Celkem za měsíc: 5 611,11 Kč
Vybráno 16.03%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
8 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.