zacpakrnacovatvrdik
14.3.2018
Kategorie: Společnost

Praha nesjízdná a nezdolný LuftJarda

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 4,25 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

RED HOOK

Paní Krnáčová, jinak elitní slovenský analytický mozek, která nám v Praze dělá primátorku, protože Pražáci jsou svým založením masochisti a jantarové k tomu, chce být opět zvolena primátorkou. Dává proto rozhovory, kde se snaží vysvětlit, co si myslí o různých událostech, o kterých si přečetla v agrofertí svodce. Naposled se pustila do úvah o dopravě.

 

Pražáci podle ní, pokud jsou deset minut v zácpě, jsou zpovykaní a neváží si toho. My od Hooka si to nemyslíme. My si myslíme, že pokud je Pražák deset minut v zácpě, má pocit, že to skvěle jede, že výjimečně nikde nic nespadlo a že je naděje, že ještě ten samý den skončí nedaleko místa, kam chtěl dojet. Tohle své moudro paní primátorka pronesla zrovna když se na Žižkově zavřela Husitská ulice a v okolí to na ulicích zamrzlo.

Tramvaje v Seifertce maj hodinu zpoždění, což chce Dopravní podnik řešit tím, že jich na trať pošle ve špičce, která nyní trvá čtyřiadvacet hodin, míň. Pokud se tramvaje budou i nadále zpožďovat, nevyjedou vůbec, protože jak řekla mluvčí Dopravních podniků, nenechaj si od lidí nadávat, že nejezděj na čas.

Radní Dolínek, který je přes dopravu prohlásil, že je ucpaným Žižkovem překvapen stejně jako jeho obyvatelé, jelikož se nad ně nevyvyšuje. Přerušil práci na pěší variantě metra D a slíbil, že se na vše poptá.

Dřív Praze velel Kolibřík. Pokud bych zůstal u ptactva, velí dnes Praze Slepice, i když je to přirovnání nepřesné, jelikož slepice je užitečná. Paulo Coelho řekl, že pokud ti dá slepice vejce, neznamená to, že ti zároveň neposere střevíc. Tomuhle úplně nerozumím, ale vím, že kdo si neváží vajec, je většinou zbrklý. Taky vím, že pokud chcete zažít omeletu jinak, není třeba rozbíjet vejce, ale stačí se zeptat řidičů, co bivakujou v Seifertově ulici, o co jim jde.

Čínský poradce našeho pana prezidenta Jin Ťien-ming má problémy. Problémy má i čínská skupina CEFG, v jejímž čele stojí. 

Což je skupina, které dělá poradce Jára Tvrdík. Je to ten samý Jára, který se coby ředitel Aerolinek uvedl tím, že koupil letadélko Káně, z čeho jsou na Ruzyni divocí doteď.

Proto se my od Hooka nedivíme, že čínská skupina CEFG má problémy. Naopak se divíme, že problémy ještě nemá samotná Čína, protože Jára Tvrdík je v byznyse něco jako Chuck Norris na bitevním poli, akorát že v dospělým vydání.

Na Hradě bude trachtace. Kvůlivá inauguraci. Přijde tisíc vyvolených. Tisíc nejlepších přátel pana prezidenta. 

Bude švédský stůl plný uzenin z Kostelce. Bude se tančit a vzpomínat a tančit a ještě vzpomínat.
Symbolickým finále má být píseň „Pár přátel stačí mít, co uměj za to vzít“ i když my od Hooka si myslíme, že spíš by se hodil song „Na kopečku v Africe, stojí stará věznice“.

Kdo jsme ale my, abychom někomu radili, že. V každém případě tam nejdem. Což je falešná hrdost, bo nás nikdo nepozval.

Tak.

Tačvúd s Gekonem se mě ráno ptali, jestli jsem někdy zažil omeletu jinak. Jsem jim řekl, že ano. Jednou na taneční zábavě. Od té doby si nemyslím, že na to mám.

Dnes bude pod mrakem. Nic moc, ale lepší než před týdnem.

To je zatím vše.

Autor: Zelený Škraloup

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Šárka Vinklerová 500,- Kč, Oldřich Silný 500,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Pavel Kassl 500,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Roman Foff 1000,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Pistorius AG 2207,43 Kč

Celkem za měsíc: 10 207,43 Kč
Vybráno 29.16%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
11 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.