pridenarod
12.8.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Prague Pride: “S národem jděte do prdele”

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (43 votes, average: 4,81 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

MICHAL MALÝ

Znám vcelku dost gayů a lesbiček. Když je potkáte, nepoznáte, že jsou „jiní“. Oni totiž jiní nejsou. Jsou přirození, normální a podle jejich slov nemají pocit, že by je kdokoli jakkoli omezoval. Jediné, proti čemu mají výhrady, je Prague Pride a od tohoto „pochodu“ se distancují.

Prague Pride má být pochod hrdosti. Když se ale podívám na letošní i ty minulé, přijde mi to spíše jako propagace sexuálních praktik a možná až úchylek. Nic proti chlapům, co chtějí nosit sukénky, nic proti holkám, co chtějí chodit v pánském. Navíc, ta druhá možnost mi jako heterosexuálovi připadá sexy a u první chápu, že v létě může být sukénka fajn, varlata větrají a nepotí se. Navíc, ženy mají hebké prádelko, tak proč by je nemohli mít i chlapi, když to chtějí, nic proti.

Ač nijak problematiku LGTB usilovně nesleduji, zaregistroval jsem diskuse o tom, že je na čase zlegalizovat pedofilii či sodomii. Vždyť prý přece, co je špatného na tom, když má někdo rád děti? Tedy, tak trochu jinak, tedy, když ho vzrušují, ale „v životě by jim neublížil“. Nu, a co je špatného na tom, kdyby si otec či matka užili s dcerou/synem? Vždyť omezovat něčí zájmy, záliby a chutě, je přece špatné. Možná až náckovské a rasistické. Společnost začíná se snahami legalizovat „třetí“ pohlaví. Kdy přijde čtvrté a další? Příroda zná jen dvě. Kdykoli ji lidstvo chtělo „upravit“, nehezky se mu to vrátilo.

Jako když chlap bude mít pocit že je žena, tak mu to dají do občanky, ženě zase že je chlap, nebo někomu, že se cítí jako hermafrodit. Diskutuje se o tom, že by se nemělo říkat rodička, protože by to mohlo diskriminovat chlapa, který by případně porodil. Já sice chápu, že legalizace sexuálních praktik (ať si doma dělá každý co chce, nic proti) až úchylek (pokud to druhému neubližuje, budiž) a jejich zanesení do občanek, jako třeba když se chlap cítí ženou, je „in“, je to „po proudu“, je to „genderové“, ale já to považuji za šílenost. Na druhou stranu to ale sníží počet psychiatrických diagnóz a tak ušetříme :-)

Letošní Prague Pride byl opět pod záštitou Magistrátu hlavního města Prahy, politiků, ambasády USA. Tak, podívejme se, co naši politici z našich daní podporovali. Podívejme se, co podporovalo vedení hlavního města Prahy. Letos to nebyly jen obnažené pindíky, kluci v kůži či sukénkách, co se před dětmi nahatí bičují, opět byly do té hezounké barevné pestrosti zatažené i zmatené děti, aby „měly přehled“. Piráti sice teatrálně vozí lidi přes Libeňský most rikšou, nebo po městech uklízejí exkrementy, ale jejich posledními aktivity ve mně vyvolávají pocit, že mnohem víc, než toho uklidí, vyprodukují.

V letošním Prague Pride naši politici, v čele s Dominikem Ferim (TOP09) a lodí Pirátů podporovali a propagovali nejen sexuální praktiky a úchylky, ale i anarchii. Podívejte na ta hesla:

  • „S národem jděte do prdele“
  • „Ser na nájmy, obsaď dům, sexistickým hovadům“

Vše s podporou politiků, v první řadě TOP09, Pirátů, ale i dalších. Pod záštitou Magistrátu hlavního města Prahy. Nevěříte? Nu, tak se podívejte:

Nejznámější symbol naší státnosti, socha sv. Václava byl obklopen propagací sexuálních praktik a zřejmě i úchylek za peníze daňových poplatníků a pod záštitou Magistrátu a daslších politiků. To považuji za zrůdnost, navíc poškozující postoj většinové společnosti k LGTB komunitě! Naši politici podle mého v této akci nehájí práva menšin, ale podporují propagaci sexuálních praktik a možná i úchylek, namísto toho, aby bojovali za suverenitu a nezávislost naší země. Bylo by dobré, aby si propagátoři těchto aktivit, kteří na druhé straně ignorují řízenou islamizaci Evropy uvědomili, že až v Evropě islám získá moc a první, koho bude chtít zlikvidovat, bude právě homosexuální komunita. U nich “doma” vraždí homosexuály tak, že je hází z minaretů mešit.

Autor: Michal Malý

maly

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, Jan Klíma 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ladislav Adamec 500,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Jakub Malinovský 111,11 Kč

Celkem za měsíc: 4 111,11 Kč
Vybráno 11.74%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
133 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.