iron-5024251_1280
6.1.2021
Kategorie: Kultura a tipy

Prádlo bez bakterií a virů? Vyžehlené parní žehličkou LAURASTAR!

Sdílejte článek:

Parní generátor LAURASTAR vaše prádlo zbaví bakterií a virů! Nevěříte? Měli byste! A z následujícího článku se dozvíte proč.

Cesta k dokonale vyžehlenému a k tomu i hygienicky maximálně čistému prádlu vede přes žehlicí systém LAURASTAR. Pod ním je podepsaná švýcarská společnost s týmž názvem, která světu přinesla unikátní patentovaný systém likvidující viry, bakterie, houby a roztoče. Z tohoto důvodu lze žehličku LAURASTAR doporučit i domácnostem s astmatiky a alergiky. Ale nejenom jim.

Za hranicemi dokonalosti

Švýcarská značka LAURASTAR posunuje hranice dokonalosti. Pro mnohé ne zrovna oblíbené žehlení povznáší na zcela novou úroveň. Parní žehlička LAURASAR totiž není jen tak obyčejnou žehličkou, ale spotřebič produkující tzv. hygienickou páru schopnou oblečení zbavit až 99,999 % bakterií! Toužíte-li po skutečně čistém a vyžehleném prádlu, rozhodně jste na správné adrese.

Odstartujte revoluci v žehlení

Velmi lákavé pro uživatele však jsou i další vyspělé technologie, jako jsou 3D aktivní žehlicí plocha nabízející žehlení jedním pohybem, Sensteam nebo aktivní žehlicí prkno s nafukovacím systémem. Parní generátor LAURASTAR prostřednictvím přenosné parní stanice LAURASTAR LIFT tak představuje revoluci v žehlení v pravém slova smyslu. Nejenže žehlicí proces zkracuje na polovinu času, ale také je maximálně šetrný k barvám a materiálům. A pokud si s žehlením nebudete vědět rady, jednoduše se napojíte na asistenta žehlení v mobilní aplikaci, který vás prostřednictvím instruktážních videí perfektně zaškolí.

Jaký model zvolit?

Naším favoritem jednoznačně je model LAURASTAR LIFT XTRA ALUMINIUM. Jedná se o žehličku s praktickým přenosným madlem, 3D aktivní žehlicí plochou produkující jak hygienickou, tak i pulzní páru DMS (páru rozptylovanou v krátkých přerušovaných dávkách, což zaručuje její optimální rozložení). Třešničkou na dortu pak je automatický termostat pro nastavení ideální teploty.

Nadstandardní desetiletá záruka

LAURASTAR však nerespektuje jen vaše prádlo, ale i životní prostředí. A to svou extrémně dlouhou životností, kterou výrobce dokazuje mimo jiné nadstandardní desetiletou zárukou na náhradní díly. Víc od elektrospotřebiče snad ani nemůžeme žádat, nemyslíte?

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2021: *****

Blahomír Skoupý 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dana Staňková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 300,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Miroslav Červenka 300,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Anonym 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Anonym 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 11 750,00 Kč
Vybráno 33.57%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 122 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.