iron-5024251_1280
6.1.2021
Kategorie: Kultura a tipy

Prádlo bez bakterií a virů? Vyžehlené parní žehličkou LAURASTAR!

Sdílejte článek:

Parní generátor LAURASTAR vaše prádlo zbaví bakterií a virů! Nevěříte? Měli byste! A z následujícího článku se dozvíte proč.

Cesta k dokonale vyžehlenému a k tomu i hygienicky maximálně čistému prádlu vede přes žehlicí systém LAURASTAR. Pod ním je podepsaná švýcarská společnost s týmž názvem, která světu přinesla unikátní patentovaný systém likvidující viry, bakterie, houby a roztoče. Z tohoto důvodu lze žehličku LAURASTAR doporučit i domácnostem s astmatiky a alergiky. Ale nejenom jim.

Za hranicemi dokonalosti

Švýcarská značka LAURASTAR posunuje hranice dokonalosti. Pro mnohé ne zrovna oblíbené žehlení povznáší na zcela novou úroveň. Parní žehlička LAURASAR totiž není jen tak obyčejnou žehličkou, ale spotřebič produkující tzv. hygienickou páru schopnou oblečení zbavit až 99,999 % bakterií! Toužíte-li po skutečně čistém a vyžehleném prádlu, rozhodně jste na správné adrese.

Odstartujte revoluci v žehlení

Velmi lákavé pro uživatele však jsou i další vyspělé technologie, jako jsou 3D aktivní žehlicí plocha nabízející žehlení jedním pohybem, Sensteam nebo aktivní žehlicí prkno s nafukovacím systémem. Parní generátor LAURASTAR prostřednictvím přenosné parní stanice LAURASTAR LIFT tak představuje revoluci v žehlení v pravém slova smyslu. Nejenže žehlicí proces zkracuje na polovinu času, ale také je maximálně šetrný k barvám a materiálům. A pokud si s žehlením nebudete vědět rady, jednoduše se napojíte na asistenta žehlení v mobilní aplikaci, který vás prostřednictvím instruktážních videí perfektně zaškolí.

Jaký model zvolit?

Naším favoritem jednoznačně je model LAURASTAR LIFT XTRA ALUMINIUM. Jedná se o žehličku s praktickým přenosným madlem, 3D aktivní žehlicí plochou produkující jak hygienickou, tak i pulzní páru DMS (páru rozptylovanou v krátkých přerušovaných dávkách, což zaručuje její optimální rozložení). Třešničkou na dortu pak je automatický termostat pro nastavení ideální teploty.

Nadstandardní desetiletá záruka

LAURASTAR však nerespektuje jen vaše prádlo, ale i životní prostředí. A to svou extrémně dlouhou životností, kterou výrobce dokazuje mimo jiné nadstandardní desetiletou zárukou na náhradní díly. Víc od elektrospotřebiče snad ani nemůžeme žádat, nemyslíte?

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč

Celkem za měsíc: 12 078,00 Kč
Vybráno 34.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 163 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.