apocalypse-483425_960_720
1.5.2018
Kategorie: Společnost

Pracujeme do úmoru na vlastní záhubě

Sdílejte článek:

MILAN RADEK

Kdo si myslí že se na našem konci nepodílíme je naiva. Poté co se do Evropy vloudily hordy muslimů, dnes už jsou ve vládách, po londýnském primátorovi je už i britský ministr vnitra muslim. Jinde už také jsou u moci, a dnes EU se snaží konec urychlit, nevím proč mají tak naspěch. Budou v armádách.

Poté co každý vidí jak do Evropy nepřetržitě proudí zdatný kanonfutr, který si pak pozve k sobě své manželky a potomstvo o který se nevěřící psi štědře postarají, tak EU přichází s další jobovkou. Aby kanonfutr vůbec na něco byl, když je jasné že makat nebudou, ani nic neumí, tak je budou verbovat do armády. To už tu bylo, nejen ve starověkém Římě, kde se jim to setsakra vymstilo, vzpomeňme na naše legionáře, a to nebyli žádní krvelační fanatici, také v Rusku za WW1 obrátili zbraně proti vládě cara, v Číně za WW2 též, dejte nespokojencům, natož nepříteli zbraně do ruky, trochu výcviku, a co myslíte že se stane?

To je důkaz že nevládnou chytří lidé kteří si z nás dělají prdel, ale naprostí kreténi, protože je od koryt vyženou ti jejich chráněnci, jestli si myslí že se tito noví Evropané cítí k těmto chytrákům nějak zavázáni, tak je neuvěřitelná debilita. Půjdou první, takový Filip Orleánský byl také takový chytrák, a že jich poté bylo požehnaně, při každé větší či menši revoluci.

Zkrátka to je tak že když někdo opakuje lži tak sveřepě tak jim sám uvěří. Islám je mírumilovný, muslimové vděční a budou nás respektovat, těm co jim pomohou se odvděčí, není pravda že by nás chtěli dílem vyvraždit dílem zotročit, to jsou špatně pochopená slova z koránu.

Ano, většina muslimů nic takového neplánuje, neplánuje vůbec nic, ale to přece nikde, většina Němců si vždy hleděla svého, jen si zvolili, a to ne všichni, lecjaké vůdce, většina Rusů si také nezvolila bolševiky, ani Stalina, jen tím také trpěli. Hodně muslimů bude také litovat, ale to nebude mít na běh historie žádný vliv.

A jak se každý podílí na díle zkázy? U VOLEB. Nejen v Česku. A liknavostí, nějak bylo nějak bude. Přijuchají Blaničtí rytíři, buď z Ruska nebo z USA. Jo, to určitě.

milan-radek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč

Celkem za měsíc: 15 750,00 Kč
Vybráno 45.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 74 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,96 out of 5)
Loading...