ROUSKAVTIP
18.8.2020
Kategorie: Společnost

PR COVID se 1. září vrací z prázdnin a Svědci Covidovi nařizují roušky. Co plavací kola?

Sdílejte článek:

TOMÁŠ VYORAL

Tento vir je poněkud specifický. Respektuje dovolené Svědků Covidových, takže útočí až od září. V létě se šíří v metru, jinde ne. V hospodách útočí jen na toho, kdo nejí, ve školách je agresivní na chodbách a v Itálii od 18 hod.

Svědci Covidovi a Rouškariáni rozjíždějí další vlnu šíření paniky, strachu a všudypřítomných roušek, které víc než cokoliv jiného (vzhledem k podobným počtům nárůstu nakažených v zemích, kde roušky nosí) psychologickým nástrojem strachu. První vir, s nímž nebojují ve skutečnosti lékaři, ale údajní epidemiologové a úředníčci.

Roušky jako symbol všudypřítomného strachu

Všudypřítomné roušky a restriktivní opatření připomínají lidem, že je třeba se bát – PR viru. Navzdory tomu, že dle statistik kvazi epidemiologů a statistiků z řad samotných Svědků Covidových typu Maďara, Prymule, Jágrové, Rážové či Duška je většina nakažených oním “nejsmrtelnějším” virem bezpříznaková a jen zanedbatelné procento hospitalizované.

Jenže love za farmaceutickou lobby nesmrdí – z nemalé většiny naprosto zbytečné testy (chřipka a další desítky virů jsou v pohodě?), dezinfekce a již pro nás připravovaná vakcinace – a řada Svědků Covidových, ať už z řad vakcinologů, hygieniků, kvazi epidemiologů i papalášů na ministerstvech nepřijde zkrátka.

A nebezpečná taškařice s virem s nejskvělejším PR v historii, která evidentně vede k řízené demolici ekonomik, k přesunu bohatství k hornímu očku pyramidy, k nebývalému zadlužení vůči “hodným” bankám patřícím ve finále několika málo rodinám a k postupnému utahování šroubů ve jménu totality ohánějící se názory kvazi epidemiologů.

Když vidím počet utopených, jaktože ještě nemáme povinné plavací kola?

Jak jinak si vysvětlit, že onen ďábelský virus v létě útočil jen v metru, v autobusech, vlacích, tramvajích ani v jiných vnitřních prostorách nikoliv. Jak jinak si vysvětlit, že v restauracích a hospodách jedlíky a pijany nenapadá? Že ve školách bude zřejmě útočit jen na chodbách? Že akceptoval dovolené Svědků Covidových a Rouškariánů a zaútočí až od 1. září? Že v Itálii útočí jen mezi 18:00 – 6:00? To by nevymysleli ani Monthy Python nebo toho času chlapci z České sody.

Když slyším, kolik lidí se letos utopilo, nechápu, jaktože nám ještě MUDrci a vrchnost nenařídila povinně nosit (minimálně ve venkovních prostorách) plavací kola nebo záchranné vesty? Kdyby náhodou, nikdy nevíte! Děti do osmi let by pak měli povoleny rukávky.

Ohledně PR Covidu a Svědků Covidových jsem vyjadřoval od samého počátku této mediálně politické taškařice:

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč

Celkem za měsíc: 11 000,00 Kč
Vybráno 31.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 926 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 4,85 out of 5)
Loading...
29 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)