multi1
19.9.2017
Kategorie: Společnost

Pozor na multikulturní rasisty!

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

ADAM MIKULÁŠEK

Kteří označují bílou rasu jako celek za „utlačovatelskou“, aniž by rozlišovali mezi třeba námi a koloniálními zeměmi typu Velké Británie či Francie. Tito demagogové a manipulátoři mají plnou pusu rasizmu, xenofobie a všeho možného, ale sami se chovají jako rasisté nejhrubšího zrna.

“Kopnutí do mrtvoly dvaadvacetiletého kluka bylo pro dvaašedesátiletou vysokoškolskou profesorku věcí progresivistického světonázoru. V něm je totiž bílý muž zdrojem všeho zla na světě a je třeba mu to dát sežrat za všech okolností.“ (Bílý muž zasluhuje smrt)

Ten kluk byl turista, odsouzený v Severní Koreji za údajnou krádež nějakého propagandistického plakátu, vrátil se ve vegetativním stavu způsobeném poškozením mozku a následně zemřel. Ovšem podle levicově pokrokářské (čti „sluníčkové“) vysokoškolské profesorky (62 let) jen „dostal, co si zasloužil,“ protože to prý byl „„klasický případ rozmazleného bohatého bílého muže“ a takový ten typ, co na večírcích „šňupe koks a znásilňuje holky.“ Ovšem samozřejmě žádné důkazy, jen těžká dojmologie.

Mimochodem, my jsme se ještě učili, že např. Arabové či Turci se také řadí k bělošské (kavkazské) rase. Tak, drazí „sluníčkáři“, jak se s tím poperete? Patří i oni do „utlačovatelské škatulky“, jako třeba my, Češi, se svou „hromadou kolonií po celém světě“? My se stále máme omlouvat za všechno možné, ale kdy se nám třeba Turci omluví za otrokářství? Např. tzv. janičáři, součást turecké osmanské armády, byli jako malí kluci ukradeni z evropských křesťanských rodin na území Evropy, které tehdy Osmani ovládali. A pokud jde o černochy, k nim se Arabové či Turci nechovali v historii o nic lépe než křesťané v době otrokářství, podnikaly se výpravy např. do jižního Súdánu, kde se mladí a zdraví černoši/černošky vzali do otroctví, ostatní obyvatelé byli zabiti a vesnice vypáleny. Není náhodou čas na omluvu též od muslimských „bílých utlačovatelů“?

„Evropa nevymyslela otroctví, Evropa naopak vymyslela aboliční hnutí a otroctví zrušila. První, kdo zavedl otroctví v Africe, byli Arabové. Západní obchod s otroky z Afriky do Ameriky je historicky až třetí v řadě. První byl orientální obchod, kdy Arabové deportovali otroky z Asie. Začal v 7. století. Druhý byl obchod s otroky z Afriky, uvnitř Afriky i do ciziny – i ten provozovali Arabové. Ale to všechno je zapomenuto. Lidé samozřejmě dnes vůbec nevědí, že slovo otrok je v řadě západoevropských jazyků synonymum Slovana, což svědčí o obchodu s otroky z východní Evropy v raném středověku. Zapomněli dokonce i to, že ještě v 19. století vesničany na Korsice, v Sardinii, na Sicílii chytali piráti z Maroka, Alžírska, Tuniska, Libye a prodávali je do osmanské říše a jinam, kde existovala poptávka po levné práci.“ (Západ otroctví nevymyslel, ale zrušil)

Ale přesto podle neomarxistů, „sluníčkářů“ a dalších podobných… za všechnu bídu a útisk nebělošských národů může Západ! Zkuste si o tomto tématu něco vyhledat na Google a uvidíte, kolik to dá práce. A proč asi? Cenzura, autocenzura a politická korektnost!

A co problém údajného útlaku afroameričanů v USA?

„Bělošský mediální, politicky příkladně pokrokový establišment se snaží vypomáhat s notným přikrášlováním reality. Poslužme si příkladem z Los Angeles v roce 1992. Tehdy místními ulicemi se hnalo vozidlo rychlostí 100 mil, čili přes 160 kilometrů v hodině, s posádkou tří notně opilých černochů, za volantem byl odsouzený lupič Rodney King, momentálně podmínečně propuštěný. Na rozdíl od svých dvou, alkoholem rovněž handicapovaných, spolupasažérů, King se pronásledující policii nemínil po dobrém vzdát, došlo k bitce, pěstnímu utkání, jež svědek nafilmoval. Tehdy s výsledkem mnohanásobného násilí, rabování, a výsledným počtem asi padesáti nikoliv převážně černošských mrtvol.

King za notné mediální podpory se stal ve veřejném povědomí příkladným mučedníkem, aniž však odpůrcem alkoholu a či vzorem způsobného života.“

A poslední názorná ukázka, kam vede pronikání kulturního marxizmu a multikulturní agendy do justice, tentokrát z Velké Británie. Zabij všechny bílé muže, doporučovala londýnská úřednice. Jako žena a menšina mám právo toto hlásat, tvrdila u soudu. A ten ji osvobodil…

Takže kde pak rovnost ras, národů a etnických či náboženských skupin, ale nahrazení jedné nerovnosti jinou nerovností, útlaku jedněch útlakem druhých, jedno zlo zlem jiným, ale úplně stejným. Není pak divu, že takováto zvrácená ideologie nenávisti k bělochům pak přiživuje i naštvanost bělochů vůči ostatním. Vinu mají „sluníčkáři“, ať už bílý, barevní, evropští, američtí, asijští či afričtí, zkrátka lidé šířící tuto ideologii nenávisti, maskované údajným „bojem proti nenávisti“!

P.S. Místo moderních politicky, kulturně a genderově korektních paskvilů bych dnešním dětem doporučil starou dobrou Mayovku, která se jmenuje Lovci lidí a pojednává právě o arabském zotročování černochů v severní Africe. Tehdy se ještě o tom mohlo svobodně psát a mluvit.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2018: *****

Ludmila Karská 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Meder 250,- Kč, Věra Vladyková 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Anonymní dárce 300,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Petr Čermák 100,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, Libor Heidler 500,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Tomáš Foldyna 1006,20 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 9 039,20 Kč
Vybráno 25.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
11 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.