VIRTEST
24.12.2020
Kategorie: Společnost

Pozadí obřího podvodu, které Vám objasníme

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝZatím co čísla zamykající nás doma rostou, rozhodli jsme se podívat na pár faktů. Nejdříve se podívejme na to, proč už i některými proklínaná WHO dává ruce pryč od PCR testů. Jak fungují? PCR testy hledají genovou sekvenci o které se věří, že se nachází ve viru SARS-CoV-2. Je tam jakýsi klíč, který se napasuje na danou genovou sekvenci a na konci klíče je fluorescenční látka, která „zasvítí“, když se tam ten virus nachází.

Při výtěru z nosohltanu se však na tyčince zachytí nanejvýš jen pár virů. V tomto případu by to „světélko“ bylo natolik slabé, že by volným okem nebylo viditelné. Proto pomocí cyklů amplifikace nejdříve ty hledané genové sekvence namnoží na několik miliard. A při takovém množství se vzorek už rozsvítí pořádně a můžete být prohlášeni za pozitivní. A o to přeci jde. Jenže kopírováním toho mála, co stěr poskytne, dochází k chybám více jak 35.kopie. Ta je natolik zkreslená, že není její informace relevantní. Podle dostupných informací se dnes ve světě používá 40 a více cyklů (CT), což znamená, že je mnoho z „pozitivních“ výsledků testující v skutečnosti negativní. Říká se jim také „falešná pozitivita“.

Tento stav je natolik alarmující, že už i samotná WHO prohlásila dne 14.12. 2020 PCR testy za naprosto nespolehlivé a vytvářející velmi vysoké procento falešně pozitivních. Přitom u skutečně nemocných by mělo k označení pozitivy stačit mnohem méně kopírovacích cyklů, než je číslo 35. PCR testy označil i jejich vynálezce a držitel Nobelovy ceny Karry Mullis za nevhodné jako diagnostický nástroj. Z toho vyplývá, že za veškerým uzamykáním stojí naprosto nepřípustný způsob detekce viru. Už i sám doktor smrt Fauci přiznává, že CT číslo vyšší jak 35 už nedokáže detekovat živý virus, ale pouze jeho mrtvé fragmenty, které nezpůsobují nemoc.

Pokud se ptáte, proč s tím WHO přišla až nyní a proč vůbec, pak je odpověď jasná. Začne li se nyní testovat správnou metodou, tedy po proběhnutém očkování, bude moci být konstatováno, že vakcíny jsou účinné. Kdyby k vakcinaci nedošlo, a přesto se testovalo tak, jak doporučuje WHO, pak by se ukázal obrovský pokles pozitivně testovaných a přišlo by se na to, že covid – 19 není nijak nebezpečným onemocněním, rozhodně ne tolik, jako chřipka. Mohli bychom se vrátit k běžnému životu. Bohužel obchod se strachem a podvádění jede na plné obrátky a těžko se to bude zastavovat.

Aby toho nebylo dost, přišly autogenní testy. Poté, co jste si přečetli první část článku, přinášíme ,,zjištění našich odborníků“. Dle studie jsou údajně antigenní testy na covid-19 jsou pro použití vhodné. Ukázal to výzkum, který srovnával metodu PCR (výše jsme uvedli jejich obrovskou nepřesnost) právě s antigenními testy. Ty odhalí zejména lidi, kteří mají živý virus a mohou nakazit ostatní. U takových dosahují účinnosti až 90 procent. Mezi dostupnými typy testů se ale musí vybrat ty přesnější. Informace zazněly na čtvrteční tiskové konferenci ke studii srovnávající 1300 vzorků otestovaných laboratorní metodou PCR a rychlejšími antigenními testy. Studii připravila Nemocnice Karviná-Ráj a Zdravotní ústav v Ostravě.

Bývalý ministr zdravotnictví, epidemiolog Roman Prymula, přirovnal antigenní testování s nižší citlivostí k rybářské síti s velkými oky. „Uniknou nám menší ryby, ale ty dorostou. Proto test děláme opakovaně,“ uvedl. Antigenní testy jsou podle něj vhodné zejména pro pravidelné použití, například právě u seniorů, učitelů nebo zaměstnanců podniků. V současné době používaná metoda PCR, kdy se ze vzorku izoluje RNA viru, může podle něj pozitivně detekovat tuto kyselinu i v případě, že už se virus u nakaženého není schopen množit. Antigenní testy podle něj naopak pozitivně vycházejí zejména u lidí s nejvyšší virovou náloží, většinou jeden den před objevením příznaků až pět dní po jejich odeznění. Podle dřívější studie týmu pracovníků Ústavu lékařské mikrobiologie 2. Lékařské fakulty Univerzity Karlovy a pražské Fakultní nemocnice v Motole antigenní testy neodhalí covid-19 asi u třetiny nakažených a nemoc nepotvrdily ani u lidí s příznaky. „Výsledky studie jsou opravdu daleko za očekáváním,“ uvedl přednosta Ústavu lékařské mikrobiologie Pavel Dřevínek. „Dá se říct, že tři z deseti covid pozitivních pacientů, a to dokonce i pokud mají příznaky, antigenní testy vůbec nerozpoznají,“ dodal.

Takže když si to shrneme. PCR testy jsou naprosto nevhodné k detekci onemocnění covidem – 19 pro svou chybovost. Anitigenní testy jsou ještě nespolehlivější než PCR testy. Jestliže PCR testování vytváří hysterii, kterou se covidománie stala realitou, pak autogenní testování je naprostým vyhazováním peněz. Přidejme ještě distribuci testů, které jsou v USA zakázané. A teď pozor. I při tomto záměrném falšování výsledků jsou čísla naprosto nízká k tomu, aby byla vyhlašována epidemie. Jistě tedy chápete, o jak obrovský byznys musí jít, když se to děje. Vy opravdu na Vánoce a Silvestra budete sedět doma?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč

Celkem za měsíc: 9 450,00 Kč
Vybráno 27.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 8 024 times, 3 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (49 votes, average: 4,71 out of 5)
Loading...
84 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)