2009623-pirati
20.4.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Politika

Povšimněte si pirátského mlčení

Sdílejte článek:

LUBOMÍR VYLÍČIL 

vylicilVeřejný prostor ČR žije od sobotního podvečera causou Vrbětice. Opozice šílí, výzvy k odstoupení vlády a presidenta se střídají s nápady na co nejpádnější odplatu Rusku. Někteří, již dříve hyperaktivní rusobijci – furianti, dokonce vyzývají k vyhnání prakticky všech ruských diplomatů z ČR, ať nás to stojí cokoli.

Jen Piráti jsou v zásadě zticha. Není to divné? Za ně se ozval, a to ve srovnání s Demoblokem jen vcelku uměřeně, pouze  pražský primátor Hřib. Že jako „čučkaři” odvedli dobrou práci. A že se hned cítí bezpečněji. Ale jinak v zásadě ticho. Přitom taková příležitost, kopnout si do Babiše s Hamáčkem… Co to?

Oni totiž, naši milí Piráti, mají takový problém. Zásadní. Noty nedorazily. Berlín mlčí. Právě na této cause je v krystalicky čisté podobě vidět, že Piráti jsou Berlínský projekt. Jde o lidi toho Berlína, který se, pro lepší zkousnutí, maskuje slovem Brusel. A tenhle Berlín má dilema.

Moc potřebuje Nord stream 2. Protože bez ruského plynu nebude Green deal. Nebude-li totiž palivo pro plánované „ekologické” elektrárny, je po elektro-dopravě, je po „odstoupení” od jaderné energetiky, je po vypínání uhelných elektrických a tepelných zdrojů… Zkrátka tu zelenou revoluci, kterou už desetiletí s takovým úsilím připravují a tlačí, by mohli odpískat. A s ní i kariéry všech těch stovek politiků, co do toho, jak se říká „vložili politický kapitál”.

Jenže Nord stream 2 je už dlouho solí v očích Američanům. Tlačí, jak mohou, aby se ho Němci vzdali. Ovšem Germán zatím drží, zuby nehty.  Zbývá mu dokončit 5%. Je ve finále. A teď do toho přijdou ti pitomí Češi se svými Vrběticemi. Tedy… ne přímo Češi. Ale skrze ně ten nepřející Amerikán.

Co teď? NATO zní slovy o solidaritě, Evropská rada vyjadřuje podporu a hrozí Rusovi… Je v téhle situaci „nová ruská roura” ještě udržitelná? Berlín neví. Sonduje situaci. Scheise Tschechia… A proto pirátům nepřišly noty.

Na všem zlém můžeme najít  něco dobrého. Na téhle cause je to třeba poznání, kdo tu, u nás, za koho kope.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč

Celkem za měsíc: 11 700,00 Kč
Vybráno 33.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 215 times, 3 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (51 votes, average: 4,84 out of 5)
Loading...
21 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)