polit2
26.10.2017
Kategorie: Společnost

Povolební panoptikum a chemtrails

Sdílejte článek:

RED HOOK

Tak máme po volbách, matko. Slovenský velkouzenář vyhrál. Drtivě. I když neumí česky, i když nedokáže zformulovat větu, které lze porozumět, i když po něm jde policie a i když svými uzeninami přivodil střevní katar množství lidí většímu než malém. Což je svým způsobem obdivuhodné. 

Vypadá to, že mu ve vládě bude sekundovat moravský šogún pan Okamura. Plus jeden dva přeběhlíci od socanů.  (Myslím toho pana Okamuru, co neustále ukazuje katanu, aniž je o to žádán.)

Celé této obskurní situaci tleská náš Nejvyšší. Pokud zrovna nedrží dřevěný samopal se zásobníkem z flašky od Bechera a nenechá se fotit na emisi poštovních známek s názvem Granny-funny.

roznerSněmovna se obměnila. Máme se fakt na co těšit. Zvlášť osada pana Okamury je vymazlená. Třeba poslanec pan Rozner.

To je ten, co vypadá jako odháčkovaný Frodo.  To je ten, co neustále zabrušuje, aby mohl vybrušovat a nevypadal u toho jak blbec. To je ten, který je tak dokonale mimo, že mně osobně přijde jako model, který se nejvíc přiblížil k ideálu dokonalého zákonodárce. Fakt mě dojal. Bych mu i slinu utřel.

Miliardář senátor pan Hlavatý se nechal zapsat na kandidátku hnutí ANO a byl zvolen. Zvolením přišel o senátní korýtko, jelikož souběh funkce poslance a senátora naše Ústava zapovídá. Pan Hlavatý o tom neměl ani tušení, takže je vytočen. Mluví o totalitním spiknutí, chemtrails a časoprostorovém skoku mezi bytím a Karlovými Vary. Slzy deroucí se mu z udivených očí vysvětloval pak tím, že takhle hnusně se k němu ještě nikdo nezachoval. A že sviní za svůj život poznal dost.

Jeden z komentujících na profilu Český politický bizár se u pana Hlavatého vyjádřil v tom smyslu, že schopnost vydělat milardy ještě neznamená, že dotyčný nemá v hlavě nasráno. Přijde mi to výstižné.

Soud v Plzni zahrál do autu kauzu přeplaceného jezírka. Možná si vzpomenete – původně šlo o venkovní bazén pro třetí plzeňský obvod, za sedmnáct mega, ve finále se postavilo foliové jezírko, kam se vejdou dva koupající, když vyndaj truhlík s orobincem. Cena přitom zůstala stejná. Úřednice za nic nemohou. Bývalý starosta odmítl vypovídat s tím, že by si přivodil trestní stíhání, jen by u soudu otevřel tlamu.  Tak co, že.

Dřív by se jeden rozčílil. Po těchhle volbách není důvod. Do vedení této udivené země se dere tak zpovykaná sebranka, že jakékoliv rozčilování se nad čímkoliv mi přijde marné, plytké a smyslu postrádající. Tohle budem muset nějak přežít. Jako ostatně všechno.

Klika, že my, tedy plebs, jsme nezničitelní.

Aspoň doufám…

Tačvúd s Gekonem se mě ráno ptali, jestli si taky postavíme foliové jezírko. Jsem jim řekl, že ne. Stačí, když si to s jezírkem posrali v Plzni.

Dnes bude tak nějak. Podzimně, šedivě, unyle.

To je zatím vše.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Hana Rohlíčková 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč

Celkem za měsíc: 936,00 Kč
Vybráno 2.67%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 75 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 3,36 out of 5)
Loading...
loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.