SPOLEC4
20.9.2021
Kategorie: Společnost

Povíkendový report

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝAni poslední víkend se v některých ukazatelích nelišil od těch předešlých. Jen ve Francii docházelo k největším protestům proti covidovým opatřením za celou dobu jejich vydávání. Vzhledem k teroru, který spustila Macronova vláda, která má v úmyslu vyhladovět ty, kteří se v žádném případě nechtějí nechat naočkovat, se ve Francii do ulic přesunuje stále větší počet nespokojených obyvatel. Střety s policisty už začínají připomínat občanskou válku. Jen pro informaci. Do obchodních prostorů o rozloze nad 20000m2 prostě neočkovaní nesmí, do restaurací, hotelů, na stadiony do hlediště a na plochu také ne. To však není vše, seznam zákazů by byl dlouhý.

Italové jsou na tom podobně, jen mají větší strach vyjít v takovém měřítku do ulic, přesto tam jsou. K francouzským praktikám přidejme v Itálii všudypřítomné skenery obličejů, které suplují teploměry určující, kdo kam může. Covidová mafie výrazně svými manévry překonává praktiky, kterými jsou proslulé diktátorské režimy. Do ulic dále vyšli Američané, Angličané, Australané, Belgičané, Brazilci, Chorvati, Finové, Irové, Izraelci, Kanaďané, Litevci, Lotyši, Malťané, Němci, Poláci, Portugalci, Rakušané, Řekové, Skoti, Slovinci, Srbové, Španělové, Švýcaři, Turci. Všude se lidem postavila policie ovládaná právě covidovou mafií. V Austrálii se tedy přidaly stávky. Šikana se týká nejen obyčejného života, ale i zaměstnání, škol, volného pohybu. V Rakousku už sahají na peníze, to ve sféře státní sociální podpory. Samozřejmě se všeobecně ví, že v záloze zůstávají různé druhy budovaných zádržných zařízení, která někde oficiálně slouží jako karantény, jinde jsou zatím prezentované jako budoucí ubykace pro migranty. Ve skutečnosti jde o novodobé lágry.

Máme pro Vás par dalších zajímavostí. Mimo již známé skutečnosti, že se sankce dotknuly nenaočkovaného zdravotnického personálu ve Francii a Itálii, se přidalo opět povinné testování našich policistů, samozřejmě opět těch, kteří odmítají podlehnout nátlaku. Začíná se od pondělí 21.9.2021. Absolutní ignorace nebezpečí plynoucího z možnosti přenosu nemoci z očkovaných na ostatní je do nebe volající. Tedy až do chvíle, než si uvědomíme, že producenty nebezpečnějších ,,mutací“ jsou právě ti, kteří prošli aktem několikanásobného vpichu. Navíc propaganda přitvrzuje a nasazuje další svá esa. Neustálé pobídky k přiblížení se k vakcinačním centrům už jsou natolik otravné, že i nerozhodnutí lidé odmítají podlehnout. Lékaři místo léčení odmítají ošetřit pacienty, kteří nejsou svolní s podlehnutím nátlaku. Navíc už řada z nás zná někoho, kdo záhy po očkování zemřel, případně měl zásadní zdravotní problémy. Množí se to i mezi sportovci, kteří jsou doslova přinuceni k podstoupení rizika spojeného s následky vakcinace.

V kontextu s výše uvedeným tu máme jednu zvláštnost. Americká vláda poskytuje úlevu v povinnosti být očkován dále uvedeným profesím. Zdá se, že šlechta má jiná pravidla pro sebe a jiné pro plebs. Kdo se tedy nemusí v USA očkovat? Nevěřte tomu, že jinde je to jinak.

 • – členové US Kongresu a legislativních výborů
 • – úředníci Kongresu
 • – právní oddělení
 • – úředníci Bílého domu
 • – zaměstnanci CDC
 • – zaměstnanci FDA
 • – zaměstnanci USPS (státní pošta)
 • – zaměstnanci NIAID (Fauciho kamarádi z branže)
 • – zaměstnanci Pfizeru
 • – zaměstnanci Moderny
 • … a ilegální migranti

Opusťme na chvilku covidovou scénu. Jourová prohlásila, že je nepřípustné, aby po volbách vládnula v naší zemi koalice složené z ANO a SPD. Údajně proto, že by neměla taková vláda respekt Evropské unie. Jourová si jaksi neuvědomuje, že EU ztratila respekt u části občanů České republiky. A Jourová už zajímá jen eurofanatiky. Dále se v Lipsku utrhla bývalá levicová partička vrchního Piráta Bartoše Antifa a začala demolovat policejní stanici jen proto, že požadovala propuštění své spolubojovnice vyšetřované za napadání pravicových politiků a jejich přívrženců. V USA mají hnutí Black Lives Matter, v Německu Antifu. Dvě demoliční a extremistické organizace mající za úkol pouštět strach.

Na závěr ještě malá rada. V obchodních střediscích se objevuje stále lidí nenosících nesmyslné roušky. Jejich opakem jsou fanatici věřící každému slovu moderátorů v médiích a zaprodanců v bílých pláštích svázaných s farmaceutickým průmyslem. Jste li tedy příznivcem svobodného rozhodování se a zároveň snažící se ochránit vlastní zdraví, neztrácejte čas obhajobou vlastní cesty a nepřesvědčujte přesvědčené, že ta jejich provázená vpichy je slepou, případně urychlující cestu do márnice. Je to ztráta času. Spíše vyslovujte podporu těm, kteří dosud odolali a snažte se spojit nás všechny, kteří si zachovali zdravý rozum a nepodlehli reklamě na moderní vědu, která překročila zkoušky kvality a pustila se do experimentu na lidech. Budoucnost ukáže, kdo zůstal živý a zdravý. Množící se úmrtí očkovaných, zatajování toho, že v nemocnicích leží převážně lidé s vakcínou. K omylům už dochází i v médiích, to když jde o nepřipravenou reportáž a dotázaný odhalí pravdu. Třeba z italské nemocnice, kde zdravotnice prohlásila, že všichni tam hospitalizovaní jsou zároveň nemocní na covid s vakcínou v sobě. Reportáž v polovině utnutá značí, že média nehodící se škrtají. Tedy pravdivé.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 765,- Kč
Vybráno 39.32%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 240 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (35 votes, average: 4,77 out of 5)
Loading...
27 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)