14.1.2014
Kategorie: Politika

Poučení z posametového vývoje

Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ 14|01|2014

 

Základní chybou a omylem rozradostněných davů na náměstích na konci roku 1989, i některých “revolučních” vůdců, byl předpoklad, že vládnoucí komunisté jsou lidé obdařeni alespoň minimální dávkou slušnosti a charakteru, pro které byl vstup do KSČ či spolupráce s StB velkou noční můrou a oni potřebují dostat novou šanci se ve společnosti uplatnit. Z tohoto náhledu na rozjitřenou situaci vzešlo heslo: “Nejsme jako oni!”, kterým se prý zabránilo věšení těch nejhorších bolševických hovad po kandelábrech a naše cesta ke svobodě mohla být označena za sametovou.

 

 

Důsledky tohoto zásadního revolučního přehmatu prožíváme stále intenzivněji každý den. Nejenže nomenklaturní bolševické kádry neprojevily ani náznak nějaké upřímné lítosti nad ekonomickou devastací naší země, zbídačením osudů statisíců lidí či likvidací nebo vyhnáním národních elit, ale ba naopak, i pomocí svých eurosocialismem vytvářených pohunků, stále více otáčejí pověstným kormidlem dějin zpět do “zlatých komunistických časů” a paradoxně jim k tomu opět začíná aplaudovat demokratická většina národa.

 

Historie, která zcela neoddiskutovatelně ukázala na jasných příkladech komunistické vlády co vlastně ty jejich “zářné zítřky a sociální rovnost” vlastně v reálu znamenají, jaké “osobnosti” se stávají vůdcovskými ikonami a čím musí být vykoupen otrocký “sociální smír” všeobecné materiální i duchovní bídy, jako by stále byla některými nepochopena.

 

Nepochopen tak zůstává i primární princip líhně kovaného jádra bolševiků, který se stal osudovým pro vývoj naší polistopadové demokratické společnosti. V rodném listě většiny komunistů je hloupost, naivita, neschopnost, závist a nenávist, zásadním životním krédem pak osobní prospěch, nakradené bohatství a privilegia na cizí účet. Základním vzorcem chování vůči společnosti, který z této premisy vychází, je násilí, zlodějina, neovladatelný mocenský chtíč a bezohledná likvidace všech, kteří se stávají na rudé stezce nepohodlní.

 

Toto má jako cejch v mozku vypálené každý, kdo prošel propagandistickou masáží marxleninismu a uvěřil, že nadvláda parazitů může přinést blahobyt pro všechny, popřípadě “jen” pochopil, že se musí nutně parazitem stát, aby pak mohl ukazovat na své nepřátele hostitele a z pozice moci jim diktovat jak jej mají živit.

 

Fatálním omylem sametové revoluce tedy bylo, že jsme si nechali vsugerovat, že většinově existují hodní a morálně vyspělí komunisté, kteří se po převratu chytnou za nos, uvědomí si jimi páchané zvěrstva na společnosti, naprosto se změní a začnou svoje zvrácené učení i konání “revidovat” jako dříve “revidovali” své třídní protivníky. Tedy, že za všechno může na chvíli zavřený Štěpán a jinak není co řešit. Justiční mafie, fízlování, privilegované kádry, korupční prostředí, legalizovaná státní zlodějina či ostnatý drát se nikdy prý už nemůže vrátit.

 

 

Jenže chvíli vyděšení soudruzi pevně semknuli svoje řady, rozmístili vlivné figurky a pokračovali nerušeně ve své “budovatelské” práci, veřejnosti však už ne tak na očích. Dnes jsou jejich klony všude. Zrůdné myšlenky a nesmyslné vize “sociálně spravedlivého státu” opět vítězí. Jejich nositeli sice nejsou už jen bývalé nomenklaturní kádry KSČ, ale pevně se jich uchytili novodobí následníci, kteří je jen zabalili do přijatelnějšího “demokratického” hávu bez koncentráků, vraždění a zavřených hranic. Podstata však zůstala.

 

Sundejme si růžové brýle a zažeňme bolševickou propagandou vykresleného komunistu jako sociálně cítícího dobráka, který se může přetrhnout pro blaho obyčejného člověka. Komunista, a nejen ten, který je členem ortodoxní rudé partaje agenta Falmera, ale každý, kdo přijímá zvrácené myšlenky mocenským násilím vnucovaného “sociálního dobra”, kdy je část společnosti nucena pod hrozbou kriminálů živit hordy erár zneužívajících, většinou nepotřebných a líných parazitů, jejichž jediným umem je vysávat penězovod dotací, grantů, dávek, úřednických odměn a dalších přerozdělovacích socialistických výmyslů, dostává tuto společnost na kolena.

 

Není to “kapitalistická” svoboda člověka a trhu, ale naopak nesmyslné bolševické sociální inženýrství, které generuje miliardové dluhy, korupční rozkrádání, stále rostoucí daňovou zlodějinu, nehorázné ceny energií či pohonných hmot a tím tedy i neustále se zvyšující bídu a frustraci obyvatel. Nestali jsme se hrdou a sebevědomou společností svobodných občanů. Většinově jsme stále ideologickými a ekonomickými otroky komunistických myšlenek i jejich šiřitelů. A to je velké smutné memento a poučení z celého posametového vývoje.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč

Celkem za měsíc: 9 378,00 Kč
Vybráno 26.79%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 27 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 4,94 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.