chuttersnap-sxhVoUrItmQ-unsplash
20.9.2021
Kategorie: Kultura a tipy

Potřebujete poslat fofrem balík na Slovensko?

Sdílejte článek:

Balíková přeprava mezi Českem a Slovenskem funguje mnoha zásilkovými službami. Avšak u většiny z nich narážíme na problém, jakmile se vymykáme tabulkám. Jak poslat expres, ale i standardně, balík na Slovensko bez většiny omezení?

Osvědčeným českým dopravcem se zaměřením na vnitrostátní i na mezinárodní dopravu je společnost FOFR. Pomocí této služby zašlete snadno i balík na Slovensko. Firma se zaměřuje na přepravu kusových i paletových zásilek po Evropě, samozřejmě včetně Slovenska, na Balkán, do severských států i do Anglie. Denní svozy zajišťují kyvadlově import i export. Lhůty pro dodání z „domu do domu“, tedy od zákazníka k zákazníkovi, jsou již od 2. dne od naložení zásilky přepravcem. Firma zakázky standardně pojišťuje a možné je též speciální připojištění. Doprava do zahraničí tak funguje bezproblémově.

Rychlá přeprava díky perfektně vyladěné logistice

Společnost dala dohromady 8 logistických firem, které slouží jako přepravní společnosti do zahraničí, díky čemuž vznikla unikátní síť schopná zajišťovat expresní dopravu po celé Evropě i do dalších zemí. Vedle běžných nákladů lze zajistit i přepravu nadrozměrných zásilek či ADR, tedy i nákladů podléhajících speciálním bezpečnostním opatřením při přepravě kvůli jejich nebezpečnosti pro životní prostředí, majetek či lidské zdraví.

Jak poslat balík na Slovensko?

Objednat si zaslání balíku na Slovensko je snadné, pouze je nutné, abyste se registrovali. Veškeré mezinárodní přepravy mohou elektronicky poptávat pouze registrovaní uživatelé. Objednávku lze realizovat e-mailem, telefonicky, nebo prostřednictvím elektronického formuláře na webových stránkách www.fofrcz.cz. Poslat lze nejen klasický balík, ale též pytel, bednu, paletu, kanystr, svazek, obálku a celou škálu dalších předmětů zabalených dle jejich charakteru. Ve formuláři se podle typu zboží dozvíte, na kolik je zásilka pojištěna, a v případě zájmu ji můžete připojistit. U přepravy na Slovensko se vybírá vždy možnost přepravy v části Placení/Modul označené jako S. Přeprava na Slovensko je přeprava zásilek do zahraničí realizována do 48 hodin.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 765,- Kč
Vybráno 39.32%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 295 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (No Ratings Yet)
Loading...