welder-673559_1280
18.8.2020
Kategorie: Kultura a tipy

Potřebujete nové montérky? Sáhněte po těch odolných a praktických

Sdílejte článek:

Provozujete vlastní autoopravnu, truhlářskou dílnu nebo se věnujete zemědělství? Pak rozhodně potřebujete pracovní oblečení, které vydrží, poskytne vám dostatečnou ochranu a zároveň se v něm budete po celý den cítit dobře. To samé platí, i pokud patříte mezi pracovníky některé ze stavebních či výrobních firem nebo logistického centra. Pak vám ovšem pravděpodobně zajišťuje montérky zaměstnavatel. A samozřejmě montérky oceníte i v případě, že rádi volný čas trávíte tvůrčí činností v dílně, zahradničíte, případně si sami udržujete svůj dům a pozemky.

Montérky mají mít pohodlný střih

Většina lidí považuje kvalitní střih za důležitý hlavně u společenského oblečení. U toho funkčního hraje ale také velice významnou roli. U montérek sice není třeba klást velký důraz na eleganci, podstatné však je, aby byly opravdu pohodlné. V montérkách pravděpodobně budete trávit celé pracovní směny nebo mnoho hodin v kuse o volných víkendech. Proto je třeba, aby vás neomezovaly, neškrtily a umožňovaly vám pohodlný pohyb v potřebném rozsahu. Můžete si vybrat montérky do pasu nebo montérky s laclem, v létě při mnohých činnostech oceníte montérkové kraťasy. A máte-li v rodině aktivní malé pomocníky, zaručeně jim úsměv na tváři vykouzlí dětské montérky.

Praktické kapsy a poutka zajistí, že budete mít vše potřebné stále při ruce

Montérky se na první pohled nemusí nijak výrazně lišit od oblíbených outdoorových kalhot. Rozdíl ale poznáte ve chvíli, kdy potřebujete střídat několik pracovních nástrojů. Montérky mívají různá poutka určená k zavěšení nářadí. A jejich kapsy by měly pohodlně pojmout různý spojovací materiál a další potřebné drobnosti.

Montérky musí vydržet i v náročných podmínkách

Při fyzické práci je oblečení často nadměrně namáháno. Montérky proto musí být vyrobeny z vysoce kvalitních a odolných materiálů. Oblíbená je stoprocentní bavlněná tkanina o vysoké gramáži i bavlna s příměsí polyesteru.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč

Celkem za měsíc: 9 450,00 Kč
Vybráno 27.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 276 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...