street-2619708_1280
16.7.2019
Kategorie: Kultura a tipy

Potřebujete místo pro uložení věcí? Řešením jsou skladovací kontejnery

Sdílejte článek:

Chcete získat prostor, kam uložíte své věci a budete k nim mít neomezený přístup? Optimálním řešením jsou skladovací kontejnery, jejichž pronájem je pohodlný a cenově přijatelný. Na základě velikosti potřebného prostoru si zvolíte rozměr a množství kontejnerů k pronájmu. Má to i další výhody, o kterých se dočtete uvnitř článku.

Do skladovacích kontejnerů uložíte spoustu věcí

Skladovací kontejnery Diskont Depot se nachází v Brně. K dispozici je několik typů skladů. Využít můžete uložení věcí do menšího kontejneru o objemu 16 m³ nebo do skladu o větší velikosti s objemem 32,5 m³, kam se už vejdou například větší skříně či menší automobil. Levný pronájem skladu v Brně si za několik minut rezervujete online. Pokud chcete sklad využívat pro své podnikání, jsou k dispozici i doplňkové služby, jako jsou pronájem vysokozdvižného vozíku nebo prodej obalového materiálu pro efektnější zabalení jednotlivých věcí. Možnosti využití skladovacích kontejnerů jsou opravdu obrovské, takže záleží jen na vás, jakou velikost a počet si pronajmete.

Jaké jsou výhody?

Celý komplex, kde jsou jednotlivé skladovací kontejnery Diskont Depot, je zabezpečen. V porovnání s pronájmem celých velkých hal či jiných prostor je jednou z výhod i nízká cena. Zároveň máte ke svým věcem nonstop přístup a v případě potřeby je možnost rozšíření prostor. Velkým bonusem je měsíc zdarma při objednání skladu na celých 12 měsíců, takže ušetříte několik tisíc korun.

Kdo může skladování v kontejnerech využít?

Skladovací kontejnery jsou malými sklady, které mohou využít firmy i běžní občané. V podstatě jde o místa, kde můžete mít bezpečně uložené své věci. Ke svému kontejneru máte přístup 24 hodin po 365 dní v týdnu, takže ke svým věcem můžete opravdu kdykoliv. Ceny pronájmu kontejnerů najdete na webových stránkách spolu s dalšími informacemi.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč

Celkem za měsíc: 2 750,00 Kč
Vybráno 7.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 214 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 4,33 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.