color-1845394_1280
10.5.2020
Kategorie: Kultura a tipy

Potřebujete hotovost? V pražském Obecním domě probíhá výkup zlata

Sdílejte článek:

Kdo chytře investoval do drahých kovů, ten je má nyní možnost prodat a získat hotovost. V současné době zachraňují peníze z investičních kovů firmy, rodiny i jednotlivce. Výkup zlatých slitků i jiných drahých kovů nabízí specializovaný obchod ve druhém patře pražského Obecního domu.

Dlouhodobě byly investiční zlato, ale i stříbro či platina, nabízeny jako jedna z nejlepších investic. U drahých kovů se doporučuje investiční doba až sedm let. Pak se zhodnocují nejlépe. Netřeba též zapomínat na to, že jde o investiční zlato, tedy zlaté slitky, případně též zlaté mince, a ne o pouhé investice do akcií těžařských firem specializovaných na drahé kovy. Pokud máte pocit, že je ta pravá doba prodat investiční zlato, nebo prostě potřebujete rychle hotovost, výkup zlata nabízí specializovaný obchod v Obecním domě v Praze. Odborníci potvrzují, že investiční zlato v podobě zlatých slitků je nyní skutečně výhodné prodat. Důvodem je aktuálně vysoká cena zlata na burze, ale rovněž oslabení české koruny.

Výkup investičního zlata různých firem na jednom místě

Velice často se vlastníci investičního zlata setkávají s tím, že firmy vykupují pouze jednoho, eventuálně několik konkrétních výrobců slitků. Filosofií pražské prodejny je výkup od různých firem, takže obvykle nenarazíte na problém, kdy vlastníte zrovna slitek jiné značky. Firma Zlaté mince Numismatika se na výkup zlata specializuje již od roku 2003. Investiční zlato vykupuje od firem Argor Heraeus, Degussa, Heimerle + Meule, Perth Mint, Rand Rafinery, Royal Canadian Mint, UBS, Agosi, Credit Suisse, Johnson&Matthey, Heraeus Hanau, Metalor, Munze Osterreich, PAMP, Perth Mint, Sempsa, Umicore a Valcambi.

Je čas prodávat

Zastavte se prodat své investiční zlato, ale i ostatní drahé kovy – platinu, paládium či stříbro. Byli jste klientem prodejce, který zlato nevykupuje? Nebo vám nákup zlata zprostředkovala vaše banka a teď jej chcete co nejlépe prodat? V prodejně v pražském Obecním domě uspějete.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2020: *****

Anonymní dárce 800,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Petr Andres 500,- Kč

Celkem za měsíc: 3 500,00 Kč
Vybráno 10.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 289 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.