mozekrady
3.8.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Potřebujeme vůbec ty čipy do mozku?

Sdílejte článek:

FRANTIŠEK F. DVOŘÁK

ffdvorakSamotné ideologie jsou možná zhoubnější než obávaná mRNA či grafen ve vakcínách a chemtrails dohromady…

Člověk je odpradávna lehce ovlivnitelný již samotnou myšlenkou – ztvárněnou slovní či obrazovou formou, případně zesílenou jinými smyslovými podněty. Ovšem pokrok se nedá zastavit a tak za pomoci pokročilých metod a otevírání Owertonových oken uvěří dnešní člověk mnohem snáze i tvrzení, které by se dřívější manipulátoři neodvažovali vyslovit a přijme ho za součást vlastního přesvědčení.

Jinak by snad ani nešlo zařídit, aby se lidé s takovou vervou pustili do demontáže vlastní civilizace, likvidace tradic a přepisování své historie.

Ještě před třiceti lety by nebylo myslitelné dosáhnout takových skvělých výsledků, aby třeba ženu uráželo, že se líbí mužům, heterosexuální bílí muži se pomalu sami považovali za nežádoucí druh a přední představitelé křesťanského světa podporovali nástup kultury, která ho přišla nahradit.

Podprahové sugesce a neurolingvistické programování nás už dávno provázejí na každém kroku a kdo se domnívá, že jsou využívány pro naše dobro, ten je chodícím důkazem, že onen vliv na mozek opravdu funguje…

Vypadá to, že memy hrají prim a vymývání mozků psychologickými light metodami za pomoci méně invazivních smyslových podnětů je dostačující.

Bohužel jednou z indicií, že by tomu tak být nemuselo, je třeba ten ohromný tlak vyvíjený na dosud neočkovanou část populace. Působí to až křiklavě podezřele a to nejen pro stoupence konspiračních teorií.

Zvláště za situace, kdy nové mutace jsou natolik ‘zákeřné’, že si jich lidský organismus většinou ani nevšimne..

Zkusme tedy připustit onu teoretickou možnost – kombinaci neinvazivních a invazivních metod ve správném časovém sledu pro případ sci-fi využití třeba záření 5G sítí – pro účely totálního brainwashingu v masovém měřítku:

Na takový přímý zásah do naší neuronové sítě je potřeba, aby byl dotyčný jedinec nějakým způsobem předem zpracován. A to proto, kdyby mu náhodou přišlo podivné, co se mu najednou v té hlavě děje – podobně jako při intoxikaci psychotropní látkou atp. Stav mysli po ‘stisknutí vypínače’ totiž musí být zažíván naprosto přirozeně a plynule, aby se obranné mechanismy ani nestačily zapnout!

Podobně se možná nedivili ani příslušníci sekty Asasínů, když jim kdysi bylo Starcem z hor slibováno, že se ocitnou v muslimském ráji, pokud mu budou věrně a bezmyšlenkovitě sloužit. Načež po následné dávce hašiše v prostředí najatých tančících panen(jako ukázce demo-verze) již o této skutečnosti neměli nejmenších pochyb.

Ráje však mají různou podobu a nemusí se na ně čekat až po smrti. Pokročilé technologie nám slibují ještě více než Stařec z hor a náš nežádoucí přirozený způsob života jim zabraňuje spustit všechny ‘aplikace’, které pro nás s takovou láskou připravovali…

Uživatel takto předběžně zpracovaného mozku patrně ani dnes nebude vykazovat příznaky ‘odmítnutí implantátu’ ani zažívat pocit překvapení z nově obohacené reality.

Ideologicky připravený jedinec nyní prahne po trvalém připojení do krásného nového světa pokročilých technologií a nezávadných myšlenek, co ho oprostí od předsudků, zbytečných obav a nakonec i o schopnost samostatného úsudku kompletně.

Aktualizaci a stahování nových programů pak nebude bránit ani ten přirozený firewall – kritické myšlení získané přirozenou zkušeností, dotyky a rozmlouváním s druhou lidskou bytostí či rozjímáním o samotě.

Soukromí – to se stane dalším ‘sprostým slovem’ vedle pojmů vlast, rodina, otec, matka atd.

Nejen George Orwel, ale i Aldous Huxley by pak asi zblednul závistí..

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč

Celkem za měsíc: 12 244,- Kč
Vybráno 34.98%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 429 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...
7 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)