FLAGVLAJKAEUFIRE
13.10.2021
Kategorie: Politika

Potřebujeme sedm statečných?

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝSoučasná situace je celospolečensky absurdní. Část námi volených a jiná část naprosto nevolených početně dohromady ve výrazné menšině zkouší ovládat a vlastnit obrovskou většinu lidí. Za oprávnění k tomuto přístupu považují svůj majetek, peníze a pocit vlastní výjimečnosti. Pravdou zůstává, že vcelku pohodlně plundrují ekonomiku, naše peněženky, a ještě vytváří prostředí spojené s buzerací a nesvobodou. Lidé místo obrany proti těmto zlosynům poslušně klopí oči k zemi a poddávají se. Otázkou zůstává proč?

Veškerá omezení, záměrné poškozování hospodářství, ekonomiky a snižování úrovně života je výsledkem naší neochoty se vzepřít. Ukázkou imbecility je snaha části obyvatel Berlína, kteří se podepsali pod požadavek zakázat v hlavním městě Německa provoz veškerých soukromých osobních automobilů včetně těch poháněných bateriemi a extrémně omezit i využívání sdílených. Přestože v tomto hlavním městě žije 4.5 milionů lidí, pár desítek tisíc lidí je chce omezovat na pohybu a na svobodě. A tak to teď na tom světě funguje. Tak dlouho jsou utahovány smyčky a opasky, až se ta většina nejen, že začne domnívat, ale dokonce uvěří tomu, že je to v pořádku a někteří z ní začnou dokonce agitovat pro vlastní destrukci. Nemysleme si, že je ta menšina vezme mezi sebe. Nikoliv, dotyčné použije a zahodí.

Vzpomeňte si na film Sedm statečných. 40 banditů terorizovalo celou vesnici. Brali jim téměř celou úrodu, nechali jen tolik, aby vesničané přežili. K tomu zneužili jejich ženy a dcery a po nějaké době se zase vrátili a akci zopakovali. Může Vám to připomínat každoroční podání daňového přiznání, případně další odvody. To zdaleka není vše. Jestliže lumpové vzápětí po vybrání ,,daní“ odjeli, ti naši tu zůstávají. Nestačí jim naše peníze, ženy naštěstí ignorují, ale uzurpují naši svobodu. Vesničané ve filmu po poradě se stařešinou odjeli shánět zbraně, měli však štěstí a našli odvážné, kteří jim vrátili hrdost, odvahu a naučili je umění bojovat. Přesto se v určité fázi našli tací, kteří to chtěli vzdát. Takoví jedinci jsou všude a dokážou podrýt nabytou morálku. Jsou morem společnosti.

Vraťme se do reality. Omezování našeho životního prostoru, stavění mantinelů a plotů je normou ,,moderního Západu“. Toho, ke kterému dle pofiderních vítězů nedávných voleb patříme. Právě z něj však vychází skutečně nebezpeční zločinci, o jejichž existenci se denně dovídáme. Nejsou to jen politici, bankéři, vlastníci farmaceutických koncernů, jedná se především o ideology, idealisty, vizionáře a grázly, kteří se rozhodli udělat si svět dle sebe. Často jsou jmenováni příslušníci některých extrémně bohatých a mocných rodin, ať už jsou to členové tzv. Černé šlechty, což jsou potomci benátských kupců, jejich rodové linie jsou plné papežů, králů, dále proslulí Rothschildové, Rockfellerové, jindy jednotlivci.

Mezi elitu tvořenou těmito lidmi se dostali i novodobí zbohatlíci. Jména jako Gates, Schwab, Soros. Bezos známe všichni. Mají i své poskoky, kterých je skutečně mnoho, jsou také extrémně bohatí, nicméně už jsou to dělníci, například Zuckerberg a pár dalších vlastníků médií. A všem jim slouží politici. V Evropě to po dlouhou dobu dělala Merkelová, francouzští prezidenti a italská vláda…například. Momentálně jmenujme Leyenovou, Timmermannse, v Bruselu a v jednotlivých vládách jich je mnohem více. Čím více mají plná ústa svobod, liberalismu a potřeby být v Evropské unii jednotní, tím zaprodanějšími jsou.

Ve filmu se prostí sedláci pod záštitou sedmi pistolníků postavili ozbrojené hordě a dokázali ubránit to, co jim zbylo. Nechceme li dopadnout stejně nebo hůře, musíme si buď najít své vůdce, nebo si musíme pomoct sami. Je nás na to dost, jenže bohužel, podíváme li se na výsledky voleb (a netýká se to jen nás), zdá se, že plno našich spoluobčanů vůbec neregistruje, co se kolem nich děje. Za necelé dva roky covidohysterie je naše země mnohem zadluženější, většina příslušníků střední třídy se dostala do nebývalých existenčních potíží, o represi a restrikcích, které dopadnuly na celou společnost, navíc naprosto nesmyslně, není třeba ani hovořit. Přesto lidé mlčí a pokračují ve stádu k dalším omezením.

Kdy konečně pochopí, že to vůbec není třeba? Jejich děti jsou ve školách vystavené indoktrinaci, mají být očkovány experimentálními jedy, senioři jsou dokonce dost možná vytloukáni systematicky. Represe zasahuje do všech sfér. Doprava, vlastnictví, obchodování, cestování, zdraví, práce, zábava. Opravdu si většina nechá od menšiny velet? Není už konečně čas dát najevo svou neochotu zůstat pasivními? Bohužel jsme si ještě na dno nesáhnuli. Prounijních liberálů je zatím stále dost a lidí, kteří věří jejich krásným slovům, je také mnoho. Bude to tedy ještě nějakou dobu trvat. O to bolestivější bude závěrečný boj. Věřit v to, že se vše samo vrátí k době, kdy bylo dobře, mohou jen ti naivní.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Stanislava Urbancová 300,- Kč, Jana Nováková 500,- Kč, Jan Dočekal 500,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Olga Žlábková 1000,- Kč, Vladimír Janeček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 16 465,- Kč
Vybráno 46.75%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 521 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (38 votes, average: 4,89 out of 5)
Loading...
92 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)