MARKS
25.4.2018
Kategorie: Politika

Potřebuje ČSSD vnitro, aby se Marksová a Valachová nedostaly do kriminálu?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (14 votes, average: 4,64 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

PRV

Prapodivná symbióza: Babiš, podezřelý ze zneužití dotací, Valachová, která inkluzí a dalšími šílenostmi zničila školství a především Marksová, která totálně rozvrátila ministerstvo práce a sociálních věcí, kde miliardy se přesouvají víc, než v pověstném Bakalově OKD. A nad tím vším je ochránce práv – ministerstvo vnitra.  Šaškárna, nebo spolupráce zločinců na zahlazování stop?

Popišme si stav, který je nyní na MPSV

Zoufali zaměstnanci  dávají výpovědi, utíkají pryč, protože nazvat bordel pod Marksovou nepořádkem by byl morální hřích a lidsky zločin, takže není se co divit, že bylo dáno už třetí trestní oznámení. A pak se dozvíme, že ten rozvrat v hodnotách miliard je vlastně banalita, takže na stejnou funkci nastoupí ministr ze strany, která miliardové ztráty zavinila! A současně žádá ministerstvo vnitra, kde zvrácený Chovanec založil komando na sledování nevhodných názorů proti jednotné linii Evropské unie pod názvem Centrum proti terorismu a hybridním hrozbám

A to vše se má vrátit do původních kolejí a následující zločiny ututlat?

A situace je dokonce horší, než by si normální člověk dokázal představit. Jenomže co naplat, vládu Babiš chce, ČSSD potřebuje a komunisti se do vlády mazaně nehrnou, protože by je případná odhalení stáhla do hlubin a pokud opět obsadí ministrana ČSSD všechny posty, které rozvrátila. Je jasné, že je to za cenu krytí Andreje Babiše. Po nástupu Jaroslavy Němcové nejen  začala padat trestní oznámení, (správně) ale i dva posty náměstků byly zrušeny, sekce a odbory v nich se přeskupily. Čtyři z pětice končících náměstků si přivedla či vybrala bývalá ministryně Michaela Marksová (ČSSD). Odešla i Zuzana Jentschke Stöcklová (ČSSD).

Bylo toho snad málo?

Ač je tedy pod vládou Marxové rozvrácené vše, protože tato neschopná dáma vůbec netušila, která bije a pouze prahla po funkci, vedení ČSSD tuší drama a je proto ochotno tolerovat Babiše, aby se dala trestní oznámení shodit ze stolu. Je jasné, že Marksová zuří a vyhrožuje protižalobou, protože jako feministka prý neudělala žádnou chybu.

 

Pod to se dá ukrýt i závist ke druhé ženě, které se někdo dvoří. Pokud budu žárlit jako žena a uvidím, jak se jí dvoří ten, kterého bych chtěla pro sebe, budu to hlásit jako trestný čin proti lidské důstojnosti a pomstím se mu z odůvodněním, že to musím hlásit, jinak se dopouštím trestné činnosti nenahlášení. Kde skončí tenhle idiotismus? Pádem ČSSD, nebo to z Bruselu bude sílit?

Jak potom mohla mít feministka Marksová čas na tendry, když její hlavní náplní je vztah gender či feminismus a to ostatní  v desítkách či stech miliard je pouhá lapálie?

Za toto vše přebírá Babiš, ANO a ČSSD spoluzodpovědnost. Co však bude dál? To přece nemůže, vlastně  nesmí projít a být zahlazeno!

 

ZDROJ

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč

Celkem za měsíc: 4 273,00 Kč
Vybráno 12.21%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
25 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.