vircesko
23.11.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Potkal jsem “ilegálního” covida

Sdílejte článek:

FRANTIŠEK F. DVOŘÁK

ffdvorakKdy jsi naposled viděl ilegálního migranta? A jak jsi ho poznal? On se ti představil?“ Podobně duchaplné argumenty slýcháme z řad ideologicky uvědomělých občanů poměrně často.

Tyto správně naformulované ‘otázky’ mají tu moc nabourat náš sociálně-imunitní systém tím, že rafinovaně obejdou logické obvody naší mysli podobným způsobem jako Zénónovy aporie typu ‘Achilles a želva’ – triumfálně ‘dokazující’ nemožnost pohybu.

Většinou ani nemá cenu argumentovat, že by někdy stačílo zajít se v noci podívat na Václavské náměstí, kdo tam v podloubí prodává osobám se skelným pohledem ‘dobroty ze svojí zahrádky‘. Netřeba ani zmiňovat mnohem horší situaci třeba hned u našich sousedů v Německu, protože je to přece ‘ještě moc daleko’..

Nejlepší, co můžete udělat, je vůbec nepřistupovat na onu ‘logiku’, že dělení dráhy chůze na nekonečné množství nekonečně malých úseků dokazuje to, že se Achilles nepohne z místa. On se pohne velice rychle, když Eurohujeři nařídí sjednocení sociálních dávek pro běžence, až se rozeběhnou po celé V4. Pak to možná dojde i jim, ale to už bude pozdě.

Při podrobnější analýze však také zjistíme určitou analogii v rozdílném pohledu na legalitu, ilegalitu a dvojí metr u biologické invaze, tentokrát však i na mikroskopické úrovni:

Totiž – podobně jako bývá za ilegálního migranta považován zpravidla ten, kdo se pokouší dostat do EU přes Polsko z Běloruska, je za ilegální šíření Covidu považován pouze pohyb osob bez Covid pasu, proti kterým je také možno zasáhnout a přístup do jistých míst jim zabránit.

Zatímco legální je obvykle migrant, který se do EU dostane jinou cestou, nejlépe pak ten koho tam dopraví taxislužba Frontexu. Podobně jako mohou očkované, ale přesto infekční osoby legálně roznášet koronavirus po svém okolí.

Není vám také divné, že v našich firmách probíhají urputné kontroly těch cizinců, co k nám přicházejí(i opakovaně řadu let po sobě) za prací, jestli mají opravdu všechny razítka, zatímco se chodí po špičkách okolo těch, co sem přišli za vidinou sociálních dávek?

Podsouvat Čechům, že jsou xenofobní, když drtivá většina z nich nemá problém s pracující ukrajinskou menšinou a už vůbec ne s Vietnamci, kteří umějí česky někdy i lépe, než někteří naši domorodí spoluobčané – to je pouze trapný pokus, kterému mohou uvěřit snad jen v Bruselu.

Je stejně laciné dělat z lidí pitomce, že jejich nedůvěra k současné vakcinaci znamená paušální odmítání veškerého očkování vůbec, jako je třeba to proti obrně, tuberkulóze opod. Před 100 lety nebyl totiž žádný Spike-protein, mRNA, ani obří farmaceutické koncerny s mocí, která by byla větší než mají ‘suverénní’ státy.

Někteří lidé by si i vakcíny s tradiční a vyzkoušenou recepturou(na celobuněčném principu) sami rádi sehnali, ale jejich schválení se stále odkládá, aby se nemusely ty prošlé zlikvidovat ani 2 měsíce po expiraci. Stačí jedno razítko a je vymalováno. Nechat vydělat konkurenci je v byznzsu smrtelný hřích, zvláště když Rusko a Čína je dnes veliké fuj…

Tyto příklady jsou jedny z mnoha, které nám dokazují, že nezáleží na tom, jestli je něco skutečně prospěšné zdraví, ekonomice a lidem vůbec.

Copak jsme si na to ještě nezvykli? – Rozhoduje pouze štempl a jeho mladší brácha QR kód.

A jedno jest, jestli vykonavatelé plní zadání od Pfizeru, či od Aspen institutu.

Obyčejní lidé už nesmí rozhodovat o tom, koho u sebe doma chtějí, ani o tom, co vpraví do svého vlastního těla. Povinné přijímání čehokoli pro naše dobro je totiž vrcholným výdobytkem demokracie!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč

Celkem za měsíc: 11 000,00 Kč
Vybráno 31.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 835 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (41 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
27 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)