721992_article_photo_enlq0js_600x
26.7.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Potíže slečny Jessiky s voskováním jejího pinďourka

Sdílejte článek:

JIRKA SEVERA

Ano, mám tu dneska obtížnější téma, ale to není moje vina. Naše doba se skutečně pohybuje závratnou rychlostí kamsi, někam, ale úplně jinam než kam by jsme chtěli, a jsme ze všech těch nových hraček a společenských vymožeností jaksi permanentně na větvi. Je toho nového stále víc a víc, a valí se to na nás jak lavina, ze které se musíme stále vyhrabávat a vyrovnávat se se stále přestavovaným světem, ve kterém se cítíme stále méně spokojení a v bezpečí. Chybí nám důvěra, že zítra nepříjdou věci ještě absurdnější, ve kterých máme povinnost se zabydlet, jak velí sociální inženýři. Šedá kůra mozková se závity je funkčně kulturní přežitek. Odmítá-li někdo jakýkoli výstřelek a výstřednost, které se prohlásí za pokrok, pak to může být jen z nedostatku “pravdivých” informací a nenávisti. Dnes vládne středomozek, který si lidskou inteligenci ani neumí představit. Snažte se volovi vysvětlit princip! Proto všechno dnes řešíme emocemi, polaritou mezi vřelým objetím, a viscerálním odporem.

Dnes jsem tady s malou ukázkou společnosti v pokročilejším stádiu rozkladu, než jsou země bývalých sovětských satelitů v Evropě. Některé sardele, které v Česku teprve vystrkují hlavičky, tady Kanadou nějakou dobu hýbají v celé šíří země a ve společnosti odzhora dolů, naším přitroublým ministerským předsedou počínaje.

Slečna Jessica Yaniv z města Langley v Britské Kolumbii se považuje za “hrdou lesbičku”. Na co je hrdá v Twitteru nezmiňuje, ale odhadem to bude na její schopnost manipulovat mediálními odpadnímiarticle_photo kanály a zastrašovat lidi, kteří se příčí jejím úchylným nápadům. Ve skutečnosti, Jessica předloni jmenovala Jonathan a je to tedy biologicky muž. Že se někdo přestrojuje a prohlašuje za ženu by většině lidí nevadilo a brali by to s rezervou ovšem – a v tom je ten háček – mezi tranziťáky je stále více politických kreatur, které usilují o daleko víc, než abychom je tolerovali. Oni chtějí vymýtit postoj k nim jiný než bezbřehý obdiv a okamžité vyhovění jejich diktátům, včetně úpravy jazyka pitomými novotvary zájmen, kterými je oslovovat a o nich mluvit. I v této skupině je však Jessica avantgardní postavou. Její notoričnost se už přehoupla přes hranici, a figuruje i tam buď jako vzor k emulaci nebo odstrašující případ.

Všimněte si jejího jejího geniáního nápadu prohlašovat se za lesbičku. Proč je tato identita důležitá? Byl na to kdysi vtip v jednom filmu (nevzpomínám si ve kterém), kdy jeden gay přizná druhému na ulici, že žena, která kolem nich prošla, je typ který v něm někdy probouzí touhu “být lesbičkou”. Jonathan si tohle vyložil originálně asi takto: mám-li pedofilní sklony k nezletilým dívkám, jako heterosexuál, pak z toho mohou pro mě být jen nepříjemnosti. Prohlásím-li se ale za tranziťáka, pak můžu za holčičkama chodit i na záchod. Prohlásím-li se navíc za lesbičku, pak je to pojištění navrch, a nemůže na mě lautr nikdo. Geniální středomozek!

Jonathan, zdá se, vynalezl též nový způsob obživy. Filuta přišel na to, že brazilské voskování oblasti slasti je jaksi úzkoprofilová služba, jedná-li se o muže, a že kosmetičky, imigrantiky, většinou katolické Brazilky nebo Hispaničky, pánský rozkrok prostě nechtějí depilovat. V pojetí Jonathana, a soudobého kanadského soudnictví, toto je však diskriminace, protože kosmetičky se inzerují jako ženské voskování a on je legálně žena. Jako takovýmá pinďourek nárok na odškodnění. Ženské se brání, že “manzillian” (mužská vosková depilace) je jiný obor ve kterém nemají zkušenosti, že to dělají doma v blízkosti dětí nebo manžela, a tak podobně. Zřejmě to nikam nevede, protože stížnosti Yaniva v procesech u Tribunálu lidských práv se hromadí. V současné době vede Jonathan řízení proti šestnácti kosmetičkám, od kterých požaduje od každé $8,000. S některými se už dohodl o náhradu mimosoudně, jiné raději provozovnu zavřely. Skupina žen v solidaritě s kosmetičkami nedávno vypsala prosbu o podporu na Go-Fund-Me webu a doufá, že získá pro obžalované $70,000. Tento týden se koná jedno takové řízení před Tribunálem ve Vancouveru. Jonathan tam nařkl kosmetičku Marcii Da Silvu z neo-nacismu, protože mu odmítla navoskovat pinďourka. Věřte nebo nevěřte!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2019: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Eva Myslivečková 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Marie Fulková 100,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Petr Pisan 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ludmila Karská 300,- Kč, Petra Rohlíčková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jana Hašlarová 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloš Kraus 300,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Jan Šmrha 100,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč

Celkem za měsíc: 11 264,00 Kč
Vybráno 32.18%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 189 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
135 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.