dialogo-iglesia-islam

Poté, co do islámských zemí uteklo větší množství Evropanů, došlo v těchto oblastech k politováníhodným událostem

Sdílejte článek:

BOHUMIL MATĚJOVSKÝ

Několik pohoršených křesťanů uřízlo hlavu immánovi a pobodalo několik jeho věřících. Vláda to vyšetřuje jako možný trestný čin, spáchaný ovšem v afektu, nevědomky, po předchozím stresujícím životě. Tvrdě trestá vlastní občany, pokud se k této události nějak ostřeji vyjadřují. Cituji: nejsou všichni Evropané stejní, tolerujme je, odpouštějme a začleňujme!  Pokud chcete, jděte k mešitě zapálit jenom svíčky a chytněte se za ruce. To stačí.  Po další tragédii, kdy Evropan vjel dodávkou do davu muslimů, byla zase spuštěna kampaň: nesuďme Evropany podle pár stovek, nebo tisíců takových nešťastných událostí.

Představitelé mnoha muslimských měst se odhodlali zrušit oslavy ramadánu, protože ve městě je již větší počet křesťanských rodin, které tyto oslavy urážejí a chtějí je zakázat. Buďme solidární a vyhovme jim, nabádají představitelé města muslimskou komunitu. V této souvislosti byla pro uklidnění situace, a jako vstřícný krok Evropanům, schválena výstavba dalších 50 nových křesťanských kostelů.

Do mešity vtrhla padesátka evropských mladíků, pošlapala a rozházela koberečky, povalila a rozbila co se dalo a s výkřikem: Bůh je nejvíc zase uprchla. Orgány to vyšetřují jako mladickou nerozvážnost a klukovinu a žádají po muslimské obci pochopení a strpení, než se lidé z Evropy začlení. Kritika vůči řádícím mladíkům bude trestána jako rasismus a xenofobie.

Ve čtvrti, kde žije již větší počet rodin z Evropy, se islámské ženy bojí chodit v nikábech. Evropané je napadají, hanlivě na ně pokřikují, strhávají z nich nikáby a vnucují jim trička a sukně. Vedení města žádá muslimskou komunitu o pochopení a nabádá ženy, aby svými oděvy zbytečně nejitřily city Evropanů a při průchodu jejich čtvrtí se vhodněji oblékali.

Na okrajích měst vyrostlo několik první vepřínů. Protesty muslimské obce jsou zchlazeny vodními děly. Proto gustu žádný dišputát, hlásí antikonfliktní týmy. Vepřové maso, taky maso!

Při přijímání do země tvrdil zarostlý, téměř dva metry vysoký Evropan, že mu je 14 let. Při pokusu o přesnější zjištění jeho věku byl muslimskými aktivisty vyvolán protest ohledně porušováni lidských práv. Kompromisem nakonec bylo uznání, že Evropanovi bude zřejmě spíše 15 let.

OPRAVA: v článku došlo k chybě, prosím jen zaměnit muslimy za křesťany a kostely za mešity. Jinak by to mělo sedět.

Děkuji za pochopení.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč

Celkem za měsíc: 15 750,00 Kč
Vybráno 45.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 698 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (40 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
31 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)