dialogo-iglesia-islam

Poté, co do islámských zemí uteklo větší množství Evropanů, došlo v těchto oblastech k politováníhodným událostem

Sdílejte článek:

BOHUMIL MATĚJOVSKÝ

Několik pohoršených křesťanů uřízlo hlavu immánovi a pobodalo několik jeho věřících. Vláda to vyšetřuje jako možný trestný čin, spáchaný ovšem v afektu, nevědomky, po předchozím stresujícím životě. Tvrdě trestá vlastní občany, pokud se k této události nějak ostřeji vyjadřují. Cituji: nejsou všichni Evropané stejní, tolerujme je, odpouštějme a začleňujme!  Pokud chcete, jděte k mešitě zapálit jenom svíčky a chytněte se za ruce. To stačí.  Po další tragédii, kdy Evropan vjel dodávkou do davu muslimů, byla zase spuštěna kampaň: nesuďme Evropany podle pár stovek, nebo tisíců takových nešťastných událostí.

Představitelé mnoha muslimských měst se odhodlali zrušit oslavy ramadánu, protože ve městě je již větší počet křesťanských rodin, které tyto oslavy urážejí a chtějí je zakázat. Buďme solidární a vyhovme jim, nabádají představitelé města muslimskou komunitu. V této souvislosti byla pro uklidnění situace, a jako vstřícný krok Evropanům, schválena výstavba dalších 50 nových křesťanských kostelů.

Do mešity vtrhla padesátka evropských mladíků, pošlapala a rozházela koberečky, povalila a rozbila co se dalo a s výkřikem: Bůh je nejvíc zase uprchla. Orgány to vyšetřují jako mladickou nerozvážnost a klukovinu a žádají po muslimské obci pochopení a strpení, než se lidé z Evropy začlení. Kritika vůči řádícím mladíkům bude trestána jako rasismus a xenofobie.

Ve čtvrti, kde žije již větší počet rodin z Evropy, se islámské ženy bojí chodit v nikábech. Evropané je napadají, hanlivě na ně pokřikují, strhávají z nich nikáby a vnucují jim trička a sukně. Vedení města žádá muslimskou komunitu o pochopení a nabádá ženy, aby svými oděvy zbytečně nejitřily city Evropanů a při průchodu jejich čtvrtí se vhodněji oblékali.

Na okrajích měst vyrostlo několik první vepřínů. Protesty muslimské obce jsou zchlazeny vodními děly. Proto gustu žádný dišputát, hlásí antikonfliktní týmy. Vepřové maso, taky maso!

Při přijímání do země tvrdil zarostlý, téměř dva metry vysoký Evropan, že mu je 14 let. Při pokusu o přesnější zjištění jeho věku byl muslimskými aktivisty vyvolán protest ohledně porušováni lidských práv. Kompromisem nakonec bylo uznání, že Evropanovi bude zřejmě spíše 15 let.

OPRAVA: v článku došlo k chybě, prosím jen zaměnit muslimy za křesťany a kostely za mešity. Jinak by to mělo sedět.

Děkuji za pochopení.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jan Sabo 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Anonym poštou 222,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Petr Čermák 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Ludmila Kárská 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 19 121,00 Kč
Vybráno 54.63%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 614 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (40 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
31 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.