13082572_10206132245561144_977012010139310405_n
27.4.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Postupná islamizace v praxi hotelu v Hurghadě

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (44 votes, average: 4,89 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

JIŘÍ MARIA SIEBER 27|04|2016

Jelikož Egyptští teroristé odstřelili Ruské letadlo, zakázal Putin Rusům létat do Egypta. Pro místní je to katastrofa, jen v Hurghadě je prázdných 30 hotelových komplexů. Všude poloprázdno, místní žijící z turistů nemají práci, taxikáři koho vozit, prodavači suvenýrů komu prodávat, velbloudi co žrát. Hotely tedy začaly nabírat jako hosty i muslimy.

V luxusních hotelech zahraničních klientů jsem za 15 let co tam jezdím, nikdy muslimskou rodinu nepotkal. Nyní se však objevili. Kde se vzali, tu se vzali. Chtěl jsem napsat nenápadně, ale to nejde. Jsou hlučný, berou si v jídelně hory jídla, které jim padá na zem. Když ho nesnědí, nechávají ho na stolech a berou si další jídlo k dalšímu stolu, jakoby dovolená v hotelu byla pro ně svátkem obžérství.

V těch vedrech jsou hotelové bazény vítaným místem k ochlazení a plavání. U muslimů je však zvláštní, že se koupou oblečený. Asi dvanáctiletý kluk, v kalhotách a svetru se koupal v bazénu, až se dostal na hloubku 160 cm. Sotva tam stačil. Nevím co je učí ve škole. Korán plavání asi neobsahuje. Asi ani Archimédův zákon neprobírali.

Kluk v oblečení nasáklém vodou se najednou začal topit. Jeho matka, která se doposud pařila na sluníčku, oblečená do punčoch, kalhot, dlouhých šatů, kabátu a hadru na hlavě, ze kterého jí byly vidět jen oči, se vrhla do vody zachránit kluka. Jeho otec, v plavkách a dlouhým plnovousem klidně stál na kraji bazénu, nehnul ani brvou, aby jim pomohl. Máma chytla kluka a chtěla ho vyzvednout nad hladinu. Jelikož však byla také malého vzrůstu a její muslimský oděv rychle nasákl vodou, šla rychle ke dnu i ona.

Chvíli se tam oba střídavě nadzvedávali, topili a lapali po vzduchu, než to zahlédli zaměstnanci hotelu, kteří skočili do bazénu. Bafli za flígr mámu se synem a vyvrhli je oba na břeh jako vorvaně, kde lapajíc po dechu, z nich tekla voda.

Muslimsky otec se nečekaně vrhl na syna a jak Rocky Balboa jej začal mlátit pěstmi. To už jsem nevydržel a přiběhl jsem od baru. Nemám rád, když se mlátí děti. Postavil jsem se vedle kluka a vysvětloval jsem muslimovi, ze je to dítě. Bejby, jsem si vzpoměl anglicky. Děti se pěstmi nemlátí. Pantomimicky jsem mu vysvětlil, že pokud na kluka ještě sáhne, tak dostane on pěsti ode mně.

Muslim koukal vyjeveně a něco blekotal, ze jsou Egypťané. Tak jsem mu jasně naznačil, ze pokud toho kluka nenechá, dostane Egypťan do držky od Čecha, který má 194 cm a 135 kg. To asi velmi ranilo jeho vážnost muslimského postavení muže v rodině a před ostatními muslimy okolo. Sedl si na lehátko zády ke mně a dlouho se s tím vyrovnával, zatím co já se vrátil k vodnímu baru na pivo. Pak muslim sbalil mokrou rodinu a odešel do hotelu.

Co z toho plyne za poučení? Jsou to sráči, kteří bijí své ženy a děti. Když se proti nim však rozhodně postaví chlap z křesťanské země, který ctí práva žen a dětí, tak se zbaběle stáhnou. Nesmíme se muslimů bát a nesmíme jim předat Evropu bez boje. To byl jen malý příběh jednoho konfliktu, ale má hlubokou podstatu rozdílu naší a jejich kulturou. Jejich postupná islamizace našeho prostoru je podobně pozvolná. Nesmíme muslimům dát možnost obsadit Českou republiku, musíme tady nastolit Řád národa. 

ZDROJ: Jiří Maria Sieber

sieber

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč

Celkem za měsíc: 1 700,00 Kč
Vybráno 4.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
37 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.