611428_article_photo_krizacti-hrdinove-v-boji-s-muslimskymi-fanatiky_900x
17.12.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Postavme znovu „železnou oponu“ … protimuslimskou!

Sdílejte článek:

VÁCLAV HUSÁK

V životě člověka i společnosti čas od času nastávají chvíle, kdy lze dojít k logickému závěru, že pro vyjádření daného stavu se nejlépe hodí staré české přísloví „Pozdě bycha honit!“.


Po­dobný smysl má i slavná hláška z francouzského filmu Knoflíková válka: „Kdybych to byl býval věděl, tak bysem sem nechodil!“. V obou případech však tato slova vyjadřují lítost nad tím, že příležitost včas odvrátit nějaký potenciálně negativní vývoj byla promarněna.

Za mimořádně negativní považuji současný přístup politických představitelů Ev­ropské unie i některých členských států k migrační politice. Odvážil jsem se vytvořit si názor na to, jak se již v nepříliš vzdálené budoucnosti může situace v Evropě vyvíjet.

Bohužel jsem se na vlastní kůži přesvědčil o tom, že už i prezentace pouhého názoru může být „potrestána“. Cenzor blogu na iDnes Patrik Banga mne před časem definitivně vyloučil z možnosti publi­kovat na tomto serveru na základě mého názoru, že „imigranti nalézající se na území EU bez dokladů by měli být po dobu rozhodování o udělení azylu internováni a že by si na svůj pobyt měli vydělat ja­koukoli užitečnou prací.“ Mé vyloučení odůvodnil slovy, že jsem tímto svým ná­zorem porušil Listinu základní práv a svobod, a to v bodě, že nikdo nesmí být k práci nucen. Na základě rozhodnutí tohoto všemocného „inteligenta“ bylo za trest z archivu blogu na iDnes vy­mazáno všech více než 300 mých čtenářsky velmi úspěšných článků.

Souhlasím s názory mnoha odborníků, že postupná islamizace Německa, Francie a potenci­álně i Španělska je již prakticky neodvratná. Jedinou, byť doslova strašlivou možností ke zvratu, by ještě mohla být „Velká občanská západoevropská vlastenecká válka“, kdy by musela být území nepřátelskými imigranty – takzvanými Novoevropany – „napadených států“ etnicky a kul­turně „vyčiš­těna“.

Ono k té „čistce“ v relativně krátké době stejně dojde, ale jejími obětmi budou s vysokou pravděpodobností výhradně Staroevropané. Ušetřeni budou jen ti, kteří přestoupí na víru a sta­nou se plnohodnotnými muslimy povinně dodržující právo šaría, neposlušní ateisté, křesťané a podobní káfiři budou postupně likvidováni nebo uvězněni, ti ostatní se stanou polovič­ními otroky politicky a mocensky nadřazených muslimů – tzv. dhimmí.

Současný vývoj naznačuje, že daleko pravděpodobnější je, bohužel, varianta druhá. Ale existuje ještě střípek naděje, kterým by mohla být nová „II. železná opona“, za kterou by mohlo získat politický azyl a ochranu před očekávanými hrůzami spojenými s masovým uplatňováním muslim­ského práva šaría několik miliónů „neekonomických“ emigrantů, tedy vzdě­laných, pracovitých a schopných ze dříve takzvaných západoevropských zemí, navíc disponujících značným ekonomickým kapitálem.

K vybudování oné II. železné opony – ve skutečnosti fyzickému opevnění proti násilnému převzetí území – by měly sdružit své síly a ekonomické prostředky všechny státy schopné bránit své hranice, které se ne­chtějí nechat zotročit v dohledné době již početně převažující muslimskou většinou. Tedy pře­vážně bývalé východoevropské státy. Zkušenosti, jak za podobných okolností organizovat ochranu obyvatel, bychom mohli získat od Izraele.

Není žádná dobrá varianta vyřešení islámské invaze. Jen ty špatné. Buďto se začít bránit hned – a tudíž proti invazorům fyzicky bojovat, nebo připravovat opevněné území umožňující alespoň části vyspělé západoevropské populace schovat se v něm jako v bezpečném úkrytu.

Existuje však jedno absolutně nejhorší řešení: Nedělat nic !!!

vaclav-husak53659552_0

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč

Celkem za měsíc: 12 244,- Kč
Vybráno 34.98%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 214 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (41 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...