611428_article_photo_krizacti-hrdinove-v-boji-s-muslimskymi-fanatiky_900x
17.12.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Postavme znovu „železnou oponu“ … protimuslimskou!

Sdílejte článek:

VÁCLAV HUSÁK

V životě člověka i společnosti čas od času nastávají chvíle, kdy lze dojít k logickému závěru, že pro vyjádření daného stavu se nejlépe hodí staré české přísloví „Pozdě bycha honit!“.


Po­dobný smysl má i slavná hláška z francouzského filmu Knoflíková válka: „Kdybych to byl býval věděl, tak bysem sem nechodil!“. V obou případech však tato slova vyjadřují lítost nad tím, že příležitost včas odvrátit nějaký potenciálně negativní vývoj byla promarněna.

Za mimořádně negativní považuji současný přístup politických představitelů Ev­ropské unie i některých členských států k migrační politice. Odvážil jsem se vytvořit si názor na to, jak se již v nepříliš vzdálené budoucnosti může situace v Evropě vyvíjet.

Bohužel jsem se na vlastní kůži přesvědčil o tom, že už i prezentace pouhého názoru může být „potrestána“. Cenzor blogu na iDnes Patrik Banga mne před časem definitivně vyloučil z možnosti publi­kovat na tomto serveru na základě mého názoru, že „imigranti nalézající se na území EU bez dokladů by měli být po dobu rozhodování o udělení azylu internováni a že by si na svůj pobyt měli vydělat ja­koukoli užitečnou prací.“ Mé vyloučení odůvodnil slovy, že jsem tímto svým ná­zorem porušil Listinu základní práv a svobod, a to v bodě, že nikdo nesmí být k práci nucen. Na základě rozhodnutí tohoto všemocného „inteligenta“ bylo za trest z archivu blogu na iDnes vy­mazáno všech více než 300 mých čtenářsky velmi úspěšných článků.

Souhlasím s názory mnoha odborníků, že postupná islamizace Německa, Francie a potenci­álně i Španělska je již prakticky neodvratná. Jedinou, byť doslova strašlivou možností ke zvratu, by ještě mohla být „Velká občanská západoevropská vlastenecká válka“, kdy by musela být území nepřátelskými imigranty – takzvanými Novoevropany – „napadených států“ etnicky a kul­turně „vyčiš­těna“.

Ono k té „čistce“ v relativně krátké době stejně dojde, ale jejími obětmi budou s vysokou pravděpodobností výhradně Staroevropané. Ušetřeni budou jen ti, kteří přestoupí na víru a sta­nou se plnohodnotnými muslimy povinně dodržující právo šaría, neposlušní ateisté, křesťané a podobní káfiři budou postupně likvidováni nebo uvězněni, ti ostatní se stanou polovič­ními otroky politicky a mocensky nadřazených muslimů – tzv. dhimmí.

Současný vývoj naznačuje, že daleko pravděpodobnější je, bohužel, varianta druhá. Ale existuje ještě střípek naděje, kterým by mohla být nová „II. železná opona“, za kterou by mohlo získat politický azyl a ochranu před očekávanými hrůzami spojenými s masovým uplatňováním muslim­ského práva šaría několik miliónů „neekonomických“ emigrantů, tedy vzdě­laných, pracovitých a schopných ze dříve takzvaných západoevropských zemí, navíc disponujících značným ekonomickým kapitálem.

K vybudování oné II. železné opony – ve skutečnosti fyzickému opevnění proti násilnému převzetí území – by měly sdružit své síly a ekonomické prostředky všechny státy schopné bránit své hranice, které se ne­chtějí nechat zotročit v dohledné době již početně převažující muslimskou většinou. Tedy pře­vážně bývalé východoevropské státy. Zkušenosti, jak za podobných okolností organizovat ochranu obyvatel, bychom mohli získat od Izraele.

Není žádná dobrá varianta vyřešení islámské invaze. Jen ty špatné. Buďto se začít bránit hned – a tudíž proti invazorům fyzicky bojovat, nebo připravovat opevněné území umožňující alespoň části vyspělé západoevropské populace schovat se v něm jako v bezpečném úkrytu.

Existuje však jedno absolutně nejhorší řešení: Nedělat nic !!!

vaclav-husak53659552_0

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Hana Rohlíčková 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslava Kováříková 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Zdeněk Palička 500,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Petr Zavadil 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Libuše Urubková 400,- Kč

Celkem za měsíc: 6 336,00 Kč
Vybráno 18.10%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 123 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (41 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.