5.7.2013
Kategorie: Multikulturní soužití

Poslanec: Neziskovky parazitují a vysávají peníze

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (7 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

E-MAILEM 05/07/2013

„Domluvili jsme se na společném setkání, kde mi pánové předloží svoje návrhy řešení a tím mi pomohou s dokončením připravovaných změn zákonů. Také jsem jim řekl, že ty neziskovky, co tu mají potlačovat ten takzvaný rasismus a segregaci Romů, nemají zájem problematiku řešit. Protože v momentě, kdy se řekne, že Česko je OK a žádný rasismus tu není, všichni se mají rádi a objímají se, tak tyhle neziskovky přijdou o své miliardové dotace na svou činnost a spousta neužitečných lidí přijde o práci.

 

Čili oni musí podněcovat povědomí, že tu je rasismus, aby mohli mít více a více peněz, více lidí, větší mzdy, větší kanceláře, větší auta a jenom do nás hezky sypte prachy. Na tomto principu fungují,“ říká Chaloupka.

 

„Tak jsem se těch neziskovek zeptal, co za posledních dvacet let dokázaly. Dokázaly akorát to, že je zde napětí a nenávist ve společnosti, lidé jsou mláceni na ulici a za dvacet let vypěstovali novou generaci Romů, která neposílá děti do školy. To jsou výsledky jejich práce. No a když jsem tohle řekl, začal pískot a řvaní, překřikování a nebylo co řešit,“ uvedl poslanec.

 

Jen dodáváme, že konečně si toho všiml i někdo z vrcholových politiků a dokázal to veřejně říci.

 

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vít Fortelka 2019,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Jan Slaba 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč

Celkem za měsíc: 5 519,00 Kč
Vybráno 15.76%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.