FARSKY
12.1.2022
Kategorie: Exklusivně pro PP, Politika

Poslanec Farský, velký budovatel federalizace EU

Sdílejte článek:

ROBERT TROŠKA

foto R-1__vysoké rozlišTROSKAVyroste za 30 let v Bruselu monument věnovaný obětavé práci nezištného myslitele?

Pan poslanec Farský, předseda klubu STAN v našem Parlamentu se rozhodl, že odjede do USA dělat projekt “jak vytěžit ze zkušenosti 250 let US federalismu při federalizaci EU během příštích 25 let”. Celý projekt bude financovaný formou stipendia Fulbrightovou komisí.

Chápu, že doláče od Fulbrightů jsou zajímavější než “obyčejný” 100 tisícový plat poslance. Bude pobírat stipendium a svůj obyčejný poslanecký plat, jde přece o naše dobro.

Jen mě zajímají ty zkušenosti z USA na federalizaci té naší EU. USA totiž vznikly na konzervativních hodnotách jako je svoboda jednotlivce, svobodné podnikání a na křesťanské víře, kterou všichni zakladatelé sdíleli, resp. křesťansko židovské základy spolu s úctou k právu vycházejícím z antického Říma.

Jenže naše bruselská EU výše uvedené hodnoty nevyznává a naší civilizaci postavenou na křesťansko antických kořenech se snaží demontovat.

Jsem proto zvědav na bádání pana Farského, s čím přijde ve své bohatě zaplacené studii, kde klíčovou otázkou budou hodnoty, resp. základy, na kterých bude stát budoucí federalizovaná EU?

Bude to 35 pohlaví nebo rozmanitost duhových menšin?

Tolerance k úplně všemu, třeba ke svatbě s lustrem, protože láska se musí tolerovat i v té nekonečné rozmanitosti?

A Ústava EU bude v rámci tolerance menšin z muslimských zemí implementovat prvky islámského práva Šaríja?

Anebo bojem proti předsudkům zaváděním záchodků pro třetí až páté pohlaví?

Anebo militantním feminismem, tedy novým pojetím ženy, pro které rodit děti je již dávno překonaným přežitkem?

A čím si bude federalizovaná EU získávat respekt?

Těhotenskými kalhotkami a plug-in nabíjecími uhlíkově neutrálními tanky v armádě?

Anebo klimatickou neutralitou s nejvyšší hustotou větrníků a plug-in zásuvek na metr čtvereční plochy?

A za co bude federalizovaná EU bojovat? (USA přece bojovaly)

Za sexuální menšiny na Donbasu nebo za politické neziskovky ve Středozemním moři?

Prostě jsem moc zvědavý na to bádání a výslednou studii pana poslance Farského.

Pan Farský by se měl možná spojit s maltskou eurokomisařkou paní Dalliovou, která označení ‚vánoční´ označuje za stresující’ a radí používat výraz ‚sváteční.´ Ta určitě jeho projektu dodá ten správný pokrokový náboj.

Pan poslanec Farský se tak určitě stane velikánem budování federalizované EU. Těším se na tu krásnou budoucnost, jak před bruselskou centrálou vyroste za 30 let velký monument věnovaný obětavé práci velkého myslitele, budoucího eurokomisaře Farského, který celý svůj zbytek života zasvětil plánům vybudování mohutné federalizované EU v době revolučního Green Dealu.

Jen dodávám, že pomník bude určitě zhotovený z klimaticky neutrálních materiálů, které budou šetrné k životnímu prostředí. Tak šetrné, že se za pár let rozpadnou ….

Pozn. na závěr: Další projekt z dílny pana poslance bych viděl na téma Green Deal a divoký zelený Západ, taky jen koňské sedlo a pusté prérie.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Radek Láznička 150,- Kč, Jiří Langr 1000,- Kč, Jaroslav Vlk 100,- Kč

Celkem za měsíc: 16 133,00 Kč
Vybráno 46.10%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 1 537 times, 4 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
32 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)