VIRVAKCINA
5.12.2020
Kategorie: Politika

Poslanci se na nás doslova vykašlali, respektive jejich většina

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝPozměňovací návrh poslankyně Káji Maříkové z SPD týkající se vakcinace obyvatelstva České republiky, tedy zákona o distribuci vakcíny proti onemocnění Covod-19, neprošel parlamentem o jeden hlas. Znamená to, že ministr zdravotnictví jej bude prosazovat v původním znění. Důležitou součástí návrhu bylo především uvedení toho, že očkování nebude povinné a lidé, kteří se nepodvolí nátlaku státních orgánů, neponesou za toto své rozhodnutí následky. Za ignoraci poděkujme především Babišovu ANO, ČSSD, Top09, ale též dalším, kteří tento návrh změny nepodpořili.

Je stále jasnější, kdo je pro vládu důležitější. Nejsou to občané České republiky, ty nahradilo pochlebování Evropské unii, cinkot peněz a vlastní prospěch. Vakcína se bude nakupovat v souladu se společnou objednávkou s ostatními státy EU. Znamená to tedy další ukázku kontraproduktivní spolupráce, na jejímž konci bude změna z nepovinného na povinné, ať se to týká očkování, covidpassů a restrikcí vůči těm, kteří se vzepřou. Je třeba si připomenout, že v naší zemi donedávna 75% obyvatel očkování odmítalo.

Důvodů je několik. Zásadním je ten, kterým je nedůvěra poloviny našich občanů v samotný Covid-19. Ne, že bychom popírali jeho existenci, problémem je spíše celé to divadlo kolem něj a totální nejednotnost odborníků, přičemž na straně obhájců veškerých opatření jsou převážně nedůvěryhodné osoby a média. Lze se ptát, věříte li ČT, Nově či Primě-CNN v otázkách koronaviru, když vidíte, jak lžou kolem amerických prezidentských voleb, nakolik pravdivě informují, když propagují Green Deal, který je naprosto nereálný. Podobně zatajují informace o migraci a událostech kolem ní včetně manipulace s údaji, jmény a původem zločinců. Slyšeli jste snad dostatek zpráv o rozpínavosti Turecka a jeho agresivnímu chování vůči Řecku? A co množství lží o Rusku? Proč bychom jim měli najednou poté věřit něco, co se týká covidu? A co zběsilá aktivita provozovatelů sociálních sítí, kteří spustili cenzuru takovou měrou, že mažou vše, co jim nezapadá do tabulek předurčených nejmocnějšími?

Druhým hlavním důvodem je odpor k používání nevyzkoušených vakcín, které navíc možná ani nepotřebujeme. Jejich složení je navíc velmi problematické a důvěryhodnost farmaceutických koncernů nulová. Již dopředu se zbavují odpovědnosti za případné následky při použití svých produktů. Jestliže si dosud neporadili s chřipkou, pak kde bychom měli brát jistotu, že s covidem budou úspěšnější? Zvláště, když byla vznesena obvinění jak proti našemu hlavnímu obhájci Prymulovi, který bere zdravotnictví především jako výhodný byznys, tak i hlavní postavě spojované s nynější ,,pandemií“ Billem Gatesem, pro něhož je kšeft vše. Má li vakcína fungovat jako jeho Windows, pak lze očekávat plno bezpečnostních záplat, které však už mrtvé lidi neoživí. Navíc další obhájce očkování a nový ministr zdravotnictví Blatný se ke své funkci dostal snad slosováním a svou funkci využívá k nahnání politických bodů. Celou situaci znevažují i tací lidé, jakými je strašící všeználek a profesor Flégr.

Nepovinnost očkování tedy v zákonu zakotvena nebude a nepostižitelnost jeho odpůrců také ne. Ukázkou nemožnosti se svobodně rozhodnout je žádost České unie sportů jednotlivých svazů o seznam sportovců reprezentantů, kteří budou přednostně očkováni, aby splnili nařízení pravděpodobně zavedené na zahraničních soutěžích. Většina rodičů si tak poprvé možná bude přát, aby se jejich úspěšné děti do žádné reprezentace nedostaly. Právě u sportovců mohou nežádoucí následky očkování nevyzkoušenými preparáty způsobit i ukončení dobře rozjeté kariéry. Jde tedy o další podvod na lidech. Podobně se očekává něco podobného u pedagogů a dalších státních zaměstnanců.

Zamítnutím pozměňovacího návrhu poslanci projevili naprostý nezájem o názory Čechů a Moravanů. Není to zdaleka poprvé a jistě ani naposled. Nicméně by nám to mělo otevřít oči před volbami, které nás čekají na podzim. Je třeba si zapamatovat, které strany a kteří poslanci jak hlasovali. Nevěřit slibům, které dávají, ale vycházet z jejich reálného přístupu.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2021: *****

Blahomír Skoupý 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dana Staňková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 300,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Miroslav Červenka 300,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Anonym 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Anonym 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Anonym poštou 500,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, Vladimír Janeček 100,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč

Celkem za měsíc: 14 483,00 Kč
Vybráno 41.38%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 606 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (38 votes, average: 4,76 out of 5)
Loading...
politicon.cz
39 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.