VRABEL4
26.11.2021
Kategorie: Společnost

Poskok

Sdílejte článek:

BOŽENA WEITINGEROVÁ

Jakýsi František Vrabel nazývající sám sebe velkohubě “datový analytik” v rozhovoru pro Veroniku Sedláčkovou na Seznam zprávách se vyjadřuje k nám, kteří se nechceme nechat očkovat.

Jakoukoli “proruskou kritiku NATO a EU” označuje automaticky za DEZINFORMACE. Promiňte, pane “datový analytiku”, ale nejedná se v těchto případech prostě jen o ODLIŠNÝ POLITICKÝ NÁZOR? To jako všechny názory, které se odlišují od jediného povoleného (vládního) názoru jsou podle Vás automaticky “dezinformace”?

Stejně pak mluví o odpůrcích povinného očkování. Pokud je mi známo, pane “datový analytiku”, očkování proti COVID-19 je DOBROVOLNÉ a nikdo, kdo je odmítne, by neměl za to být jakkoli postihován či persekvován (což se systematicky děje) a také by neměl být vláčen po médiích a dehonestován. A odpůrci povinného nebo vynucovaného očkování jsou podle Vás automaticky dezinformátoři a jejich argumentace automaticky dezinformací? Opět je povolen jen JEDEN NÁZOR?

Nevím, jakou část života dotyčný “expert” prožil v minulém režimu, ale jedno vím jistě: Byl by z něj vynikající svazácký funkcionář. Ne takový, kterému šlo skutečně o věc, ale takový, který uměl v praxi aplikovat heslo “Kdo není s námi, je proti nám”. Tenhle novodobý svazák tak činí jen v mírně upravené podobě: “Kdo říká něco jiného než my, je dezinformátor”.

Ci si o sobě ten cenzor-teoretik myslí? Že pozřel Šalamounův exkrement? On je jediným majitelem pravdy a může rozdávat rady, co je a co není pravda, co je a co není dezinformace? Manipulovat – to by mu šlo: Místo aby napsal “proruské názory”, píše automaticky o “proruských dezinformacích”. To chce opravdu vzbudit dojem, že vše, co je o Rusku, co pochází z Ruska nebo co chválí Rusko, je nutně dezinformace? Kolik toho o tom Rusku vůbec ví?

Používá “termín “odpírač očkování”. Co nebo kdo to je? To je nějaký zločinec, co se brání splnit nějakou svatou povinnost? Něco jako “odpírač vojenské služby” za komunistů? Proč ne “odpůrce”? Ale on tu přece není od toho, aby byl korektní.

Nejvíc mě nadzvedla jeho nabubřelá věta “Odráží to hluboké sobectví a bezohlednost těch, co se očkovat nechtějí. I když jsou obětí manipulace, nesnímá to z nich vinu”.

On se tu prostě pasuje do role nějakého soudce morálky! Kdo mu k tomu dal právo? Každý, kdo má jiný názor než on, je automaticky obětí manipulace? Kdo si nechce nechat vpravit do těla látku, které nedůvěřuje, je automaticky bezohledný sobec?

A o jaké “vině” to tu mele? Je tu vyhlášeno DOBROVOLNÉ očkování, ale kdo odmítne, je vinen? A čím vlastně? Že by mohl být teoreticky infekční a ohrozit někoho ve svém okolí? Ale to mohou očkovaní přece také!

Pane Vrábel, pro mě jste jen ubohý poskok aktuálně vládnoucí moci, pro kterou děláte špinavou práci: Pomáháte potlačovat svobodnou diskusi a prosazovat “jediný správný” pohled na svět. Snažíte se tu nejodpornější cenzuru postavit na “vědecké” základy. Víte, vraždilo se vždycky, ale němečtí nacisté z toho dokázali udělat průmyslové odvětví. Cenzurovalo se vždycky, ale Vy a Vám podobní jste z toho dokázali udělat propracovaný “vědní obor”.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Radek Láznička 150,- Kč, Jiří Langr 1000,- Kč, Jaroslav Vlk 100,- Kč

Celkem za měsíc: 16 133,00 Kč
Vybráno 46.10%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 3 563 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (57 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
268 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)