1a056fd0a2c9591e
18.4.2016
Kategorie: Politika

Poprava mysli

Sdílejte článek:

MARP 18|04|2016

Něco vám řeknu – už je pozdě. Pozdě na všechno a nastává čas trpělivého čekání na osud, který jsme si nevybrali, ale který nám přikázali jiní. Všebecné podvědomí většiny obyvatel této země bylo natolik otupeno a oblbnuto řvoucí menšinou, že už pomalu nevíme, co je správné a co ne. Bojíme se mluvit nahlas, protože můžeme dostat jak obrazně, tak fyzicky přes hubu.

Protože mluvit pravdu se nesmí, nesmí se ani jen pomyslet na svobodu slova a názorů. Hned vyběhne z nějakého brlohu nějaký pomatený multikulturní aktivista, slizký soused špicl, konfident, „jakoby kamarád“ udavač, fízl, samozvaný či přímo jmenovaný cenzor, který nás po té hubě přetáhne, udá, rozmázne ve stranických médiích nebo rovnou zakáže a smaže naše názory a myšlenky. Lidi se bojí a je to vidět. Strachy jsou připosraní, jen aby jim nikdo nešáhnul na jejich „jistoty“, které si za léta třetí totality tak vybudovali. Vše je jako přes kopírák.

Za první totality, za nacismu, jsme taky mlčeli a mravně pokleslí sousedé udávali gestapu. Za druhé totality, za socialismu, jsme zase mlčeli a ti stejní sousedé donášeli a udávali své sousedy estebákům. Nyní, za třetí totality, která zde začala panovat po pádu bolševiků, jen mnoho lidí si jí ještě není vědomo a domnívají se (mylně), že zde máme nějakou tu demokracii, se udavačství a cenzura vyrojily doslova na každém kroku. Ba nyní se dokonce otevřeně hlásá v médiích, že udávání a cenzura svobodného názoru a myšlení je správné, a že to tak být musí, protože tak je to správné.

Opět zde hraje velkou roli strach. Lidi se bojí, jsou zbabělí a radši budou mlčet, než aby nahlas mluvili. Bojí se o své jistoty, zaměstnání, rodiny, majetek. Je to pochopitelné. Nenakradli si ho jako vládnoucí elity. Mají ke svému majetku a rodinám vztah, protože tyto léta budovali, tvrdě na vše vydělávali, dělali práci navíc. Právní stát již není, protože v právu, jako ve všem ostatním, hrají roli peníze. A ta desetina obyvatelstva naší země, která přežívá pod hranicí chudoby, nemá peníze na právníky. Stěží vyjdou od výplaty k výplatě a to ještě chodí žebrat, poníženě a se studem o sociální dávky. Další dvě desetiny obyvatelstva se potácí na hraně chudoby.

Pracující člověk stěží vydělá mrzkých 15 tisíc, z toho zaplatí nájem garsonky 10 tisíc, 4 tisíce spolkne nákup potravin a doprava do zaměstnání a jedna, jediná tisícovka mu zbyde, aby se mohl rozšoupnout. Všudypřítomní všeználkové a chytrolíni s titulem Mgr. z nějaké pochybné a nesmyslné vysoké školy sociálních věd budou samozřejmě namítat, že se měli lépe učit a pak by vydělávali líp. Takové debilní názory slyším dennodenně. Ne každý dostal do vínku nadání a schopnosti studovat. A kdo by potom dělal ty „ponižující a opovrženíhodné“ práce, jako je prodavačka, úklid, řidič, dělník, řemeslník a mnoho dalších profesí? Ti s titulem Mgr. či Ing.??? Vysoké školy ve velkém chrlí různě titulované absolventy, kteří ale v praktickém životě neudělají nic. Tak kam s nimi? Do neziskovek či nadací, které rostou jak houby po dešti. A co jsou to vlastně ty neziskovky a nadace? Jen sprosté pijavice, nasáté na státní či evropský rozpočet, kdy 80% zisku jde na horentní výplaty, 10% zisku jde na provoz a zbylých 10% s těžkým srdcem rozdají potřebným. Tak to jsme to hezky dopracovali až do této podoby. A tyto neziskovky a nadace si samozřejmě uzurpují právo do všeho kecat a hlavně je jim dáván prostor v médiích pro jejich podlézavý a „správný“ názor, protože platí: Koho chleba jíš, toho píseň zpívej.

Nedávno proběhla médii zpráva o tom, kolik lidí potřebuje armáda. Celých 7 tisíc. Ale nemají je kde vzít. Současná generace mladých je psychicky i fyzicky slabá a prostě ti mladí kluci nevydrží. Stačí se projít po Václaváku a vidět ty mladé kluky. Děs a hrůza, většina jsou navonění a nastylovaní mladíčci a chcípáci, kteří se slovem chlap nemají nic společného. Hlavní pro ně je se dostat k nějaké modeligové agentuře nebo zkusit štěstí v nějaké reality šou. Svůj mobil, neustále připojený k sociálním sítím, nepustí ani ve spánku a selfíčko je pro ně událost jako výstup na Mt. Everest.

Pak zde máme tzv. zlatou mládež. Mládež, kterou jejich bohatí rodičové doslova uplácejí penězi a dalším majetkem, protože vlastně jako rodičové zklamali, neuměli své děti vychovat, neměli na ně čas a tak si jejich „lásku k rodičům“ kupují. Tato mládež je doslova vychovávána v duchu, že peníze jsou vše a za ně si koupí cokoliv. Jejich namyšlenost a vědomí, že tatínek či maminka je z každého průseru vytáhnou (a jakože jo!), jim dává pocit nadřazenosti. Tak takoví lidé by měl v případě války bránit naši zem?

Sobotkova ČSSD jde stále v duchu se slovy bývalého premiéra a předsedy této skorokomunistické strany Paroubka: Dluhy se platit nemusí. Vysílají snad signál lidem, že neplatit svoje dluhy je zcela normální a dokonce ctnostné? Tak ať vláda zruší institut exekutora! Nebo je pravdou a platí, že normální obyvatelé dluhy platit musí a když nezaplatí, tak jim zabavíme vše a ti mocní nemusí a ještě se tomu chechtají? Žijeme ještě v právním státě nebo v bananistánu?

ČSSD si najala právníka, aby jim vysoudil jejich Lidový dům. Když to udělal, tak na něj udělali dlouhý nos. Trhni si, křupane, nám stát přiklepl Lidový dům a ty se jdi pást. Kdo v tomhle nevidí křivárnu nejhrubšího zrna, tak je prostě vypatlaný debil. Že si mocní mohou dělat, co chtějí a uznají za vhodné bez ohledu na právo je jasné. A po obyčejných občanech tvrdě vyžadují dodržování zákonů! Tohle už musí skončit a lidi si to už nesmějí nechat líbit a tu vládnoucí elitu musí doslova vypráskat a vyhnat od koryt, kde si spokojeně chrochtají. Jenže lidi se bojí!

V Německu vydala vláda souhlas se stíháním komika, který v přímém přenosu odrecitoval básničku o prezidentovi Turecka. Takže budeme zavírat komiky, básníky, spisovatele, bloggery atd. do vězení? Když budou kritizovat kritizovatelné? Když si budou dělat srandu z nesmyslnosti, tuposti a malosti? To Západu nestačilo vystřílení satirického časopsu ve Francii fanatickými muslimy? To nestačí ani fatva na spisovatele z Anglie, který přesně popsal zrůdnost islámu a který se již přes dvacet let musí skrývat s policejní ochrankou? Tohle se nám, obyvatelům Evropy vymstí. Protože proč? Protože se lidi bojí.

Strach je lidská emoce a zcela přirozená. Nelze tuto emoci uzavřít do paragrafů a nebo trestat lidi za to, že projeví strach nebo na něj poukážou. Strach je obrana proti tomu, co nám může ublížit a jsme si toho plně vědomi. Strach zapaluje obranu. A my se musíme bránit, jinak skončíme jako stádo na porážku. Za projev strachu nebo za projev obrany proti strachu budeme zavřeni. Nebo zpopelněni jako ve filmu Equilibrium. Tam se trestalo smrtí za citový zločin, občané byli povinni si píchat drogu, která jim znemožnila cit a byli povolní, nemyslící, ale pracující stádo. Tohle se děje už dnes a vlády dělají vše pro to, aby byl občan povolný, hluchý, slepý k citům, ale aby jeho občanskou povinností bylo udávat ty druhé, kteří s proudem nejdou a kteří si dovolili zločin myšlení, citů a ten nejstrašlivější zločin jako je svoboda slova, názorů a mysli. Tyhle zločiny musí být (dle nich) tvrdě potrestány a tito jedinci, zločinci svobody slova a svobody názoru musí být bezpodmínečně ze společnosti odstraněni, popraveni. Věznice jsou drahé a nesmyslné aparáty. Poprava ihned je levnější!

George Orwell se nám tiše z hrobu chechtá: Nečetli jste moje romány? Tak si to užijte! Já o tom psal už dávno!

ZDROJ: Marp

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč

Celkem za měsíc: 7 378,00 Kč
Vybráno 21.08%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 135 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 4,97 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.