BELOSIKLECI
6.7.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Ponížení rasy prostřednictvím několika bílých idiotů

Sdílejte článek:

PAVEL B. REICHL

Co potřebuje bílý člověk ještě za pádnější argument, než když členka černošské elity volá do světa, že na bílých životech nezáleží a jiná nás označí za genetickou vadu?

Každý den víc a víc ubíjející informace o násilí na bílých lidech, každý den spousta obrázků o vlastním ponížení prostřednictvím několika bílých idiotů, kteří zaprodávají tím hloupým gestem, pokleknutím, nejen sami sebe, ale především nás ostatní, protože tím dávají dalším návod k násilí a vynucování si stejného úpadku v nás.

Nikdy by mne nenapadlo, že se dočkám chvíle, kdy nechuť pokleknout pro rozveselení druhého, bude mít takřka stejnou hodnotu jako třeba hrdinný boj partyzánů proti německým fašistům, nebo revolta v předešlém totalitním systému a odmítnutí násilně vstoupit do strany..

Musím se stále sám sebe ptát, zda je to jen vlivem finančních prostředků a nebo zda se ti ubozí lidé, neštítící se líbat cizímu člověku boty, zbláznili pod nějakým vlivem omamných prostředků a nebo zda dokonce jimi nebylo léta manipulováno ve školách. Ztratit vlastní důstojnost, hrdost a čest přece není normální. Může Vás někdo přinutit, třeba tím, že bude ohrožovat Vaše blízké, pak se to dá ještě omluvit, ale aby tohle podnikali lidi dobrovolně?

Strašně mne to mrzí, už jen proto, že já osobně nikdy nekoukal na barvu či původ člověka. Nikdy, ani když jsem se přimotal do různých hovorů ve kterých byl rasismus obsažen, protože pro mne nikdy neexistoval rozdíl jen proto, že je někdo bílý a druhý tmavý. Myslím si, že takto to má většina z nás. A ti co si klekají? Obávám se, že ti svou temnou duši obhajují právě tím stupidním gestem..

Pokaždé, když slyším jak se černoši řehtají, když jim někdo líbá zaprášené boty, vzpomenu si na úryvky z filmů o druhé světové válce, ve kterých se ukazuje jak se nacisti bavili ponižováním lidí pod namířenými zbraněmi, a napadá mne jen jedna jediná myšlenka, tohle prostě nemůže skončit dobře. Nemůže.

Hezký a úspěšný nový týden Vám všem přeji. A buďte silní.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2020: *****

Petr Andres 500,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Doc. RNDr. Richard Čapek 5000,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Zdeňka Brancuská 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Josef Chlebovy 300,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Svatoš s.r.o. 1000,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč

Celkem za měsíc: 16 911,00 Kč
Vybráno 48.31%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 760 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (44 votes, average: 4,91 out of 5)
Loading...
politicon.cz
52 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.