demostaromak012021
28.7.2021
Kategorie: Společnost

Pomůže už jen organizovaný odpor

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝJsou prázdniny, někde se rozvolňuje, jinde se připravuje utahování šroubů. Očkovaní mohou od srpna tancovat na diskotékách a třeba na Slovensku dělá vláda vše proto, aby tancovali všichni, ovšem podle not zadaných vládou. Pokud prezidentka Čaputová podepíše zákon nařizující víceméně povinné očkování, bude Slovensko první evropskou zemí, kde se budou snažit experiment na lidech dotáhnout do úplného konce. Zbytky odporu by měly být patrné po vyhlášení připravované generální stávky, ovšem kolik lidí se k ní přidá, o tom se přesvědčíme až v jejím průběhu. Pravdou je, že Slováci pozapomněli na své tradice a staly se z nich většinou ovce vedené bačou a hlídané ovčáckými psy.

My se příliš neradujme, protože takový Vojtěch o povinné vakcinaci České republiky sní neméně. Už se vyjádřil a prohlásil, že k ní jednou dojde. Zatím si však nedokáže představit život bez roušek a respirátorů. Takže nelze očekávat, že by se jím vedené ministerstvo vzdalo možnosti buzerovat nás všechny, to i přesto, že soud zamítl platnost opatření vydaných tímto ústavem plným šílenců, který se podílí na další podpoře pandemických opatření. Když se nad tím jen malinko zamyslíme a vzpomeneme si na hysterii kolem chování poslance Volného v Parlamentu ČR při jeho odmítání nošení ,,ochrany“ dýchacích cest mezi poslanci, je třeba si uvědomit, že mu dal soud za pravdu. To však nic nemění na tom, že vláda i ministr zdravotnictví nebudou chtít následovat Slovensko.

Do voleb se mohou tvářit neutrálně, přestože již několikrát zamítnuté nové znění Zákona o veřejném zdraví zvané Apartheid připomíná svým vracením se na pořad jednání Sněmovny australský bumerang. Po volbách však politici již nebudou muset předstírat zájem o názor voličů a protlačí si vše, co budou chtít. Ostatně veřejná prezentace druhé dávky genetického mixu vpraveného do ramene místopředsedkyně Pirátů Olgy Richterové svědčí o tom, že ani tato momentálně na oblibě ztrácející strana proti covidové mafii nepůjde. Minimálně desetina poslanců očkování odmítá, ovšem to na zablokování koronavirových nesmyslů asi nestačí.

Ve světě je kolem experimentu na lidech větší rozruch. Ve Velké Británii jsou to miliony odpůrců v ulicích tamních měst, to i přesto, že se rozvolňuje. Po údajně strmém nárůstu počtu pozitivních došlo překvapivě záhy ke stejně strmému poklesu. Navíc dle některých zdrojů britská vláda nakoupila velké množství léků na ředění krve, který jsou účinné proti sraženinám způsobovaným většinou z podávaných pseudovakcín a přinášejícím rizika předčasného a náhlého úmrtí. O této transakci se nikde nehovoří a oficiální zdroje samozřejmě mlží. Nicméně logiku v tom spatřit lze, protože si Britové uvědomují možné důsledky toho, kdyby došlo k hromadným úmrtím. Navíc zájem mládeže o další kola vakcinace poklesl na nulu, za což vděčíme i videím, na nichž jsou zachyceny problémy jednotlivců, kterým po absolvování vpichu nastaly velké zdravotní problémy. Většinou jde o neurologické komplikace, prozatím jsou zatajována úmrtí, respektive jsou vysvětlována jinými příčinami. Mládež na ostrovech se zároveň obává možné budoucí neplodnosti, což ,,odborníci“ vyvrací, nicméně Gatesovy výroky z před pár let o potřebě snížit stavy lidstva na planetě a jeho angažovanost ve farmaceutickém průmyslu jsou dostatečným důvodem, proč se mít na pozoru.

Francouzi vyšli také v hojném počtu do ulic poté, co Macron a vláda prosadili povinné očkování pracovníků ve zdravotnictví. Kdo se nepodvolí, bude odejit. To přinutilo příslušníky jeho vlastní vojenské ochrany k rezignaci a miliony Francouzů dávají najevo svůj odpor. Někde dokonce pronikli na radnice a Macronovo fotky skončily pod okny budov. Bude velmi zajímavé sledovat další vývoj, jak víme, ve Francii skončil pod gilotinou i král. Macron je dlouhodobě neoblíbený a svým přístupem si říká o mnohem více než jen o nedávno mu uštědřenou facku. Také v Itálii dochází k protestům proti zavádění covidpassů, bohužel zpráv z této země k nám momentálně moc neproniká. Za to v USA je společnost rozdělena dle politického složení. Levicové oblasti Kalifornie či New York sahají k povinnému očkování některých oborů (zdravotnictví, školství), naopak na Floridě se k ničemu podobnému opravdu neschyluje. Prosakují také zprávy, dle kterých bude organizací WHO nedoporučováno očkování dětí a mladistvých, dále zrušeno využívání PCR testů, které de facto nerozeznají covid od chřipky. Tím by se vysvětlilo množství pozitivních na covid v uplynulých 18ti měsících a zmizení chřipky. A také to, že některé farmaceutické firmy uvažují o vakcinaci proti covidu a chřipce najednou. To už je úplná fraška.

U nás je bohužel odpor proti neúčinným chemickým mRNA mixům slabý. Plno lidí je odmítá, nadává, ale nakonec podlehnou nátlaku těch, kteří vůbec netuší, co podstoupili. Časově omezené výhody vyměnili za riziko budoucích komplikací, případně uvěřili klamavé propagandě, v jejímž čele stojí státní úředníci propagující soukromé firmy. Kdysi by za to následoval okamžitý odchod z politiky a trest, dnes těmto praktikám řada rouškařů tleská. Dokonce poskytují zločincům k experimentům i své děti. Pokud tedy jejich aroganci nezastaví ani blížící se školní rok a necháme se nadále udržovat ve strachu, nezbyde nám nic jiného než oči pro pláč. Vzepřít se vrchnosti a svému okolí, které již podlehlo, bude stále náročnější. Naštěstí vakcinační centra už začínají být prázdná a lidé ochotní věřit vládním slibům a výhružkám chybí. Možná i díky tomu, že se stále více ukazuje, že ani x dávek toho ,,sajrajtu“ nikoho před ničím neochrání. A to je to nejdůležitější, co je třeba si uvědomit. My nejsme rebelové, my jen prostě pracujeme s informacemi, které si sháníme jinde než v našich televizích a na Seznamu. Teď je třeba vše ustát a semknout se, dát najevo, že nás je pořád dost.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč

Celkem za měsíc: 12 244,- Kč
Vybráno 34.98%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 494 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (41 votes, average: 4,80 out of 5)
Loading...
45 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)