thinkstockphotos-537817170
1.11.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Pomůže Německu kokain, nebo vánoční koledy na flétnu od kancléřky Merkelové?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

PATRIK JUDA

Paní kancléřka Angela Merkelová, vyvolala na národním kongresu Křesťanské a demokratické unie (CDU) ve Wittenburgu pobouření, ale už i smích, a to svými slovy o tom, jak se bránit islamizaci Německa, ke které tak vydatně přispěla a stále přispívá. Způsobila to slova, že proti obavám z islamizace Německa pomohou vánoční koledy. Mezitím v Německu vyrostou další mešity a křesťanský kněz čelil kamenům, po útoku migrantských dětí, které přišly z džungle v Calais.

Muslimští dětští migranti (10-12), kteří přišli z džungle v Calais, dělali asi jen to, co se naučili doma v mešitách, anebo v islámských školách. Na předměstí Frankfurtu a za bílého dne, při pokřiku Alláh Akbar, vrhali kameny po křesťanském duchovním z Etiopie, kterého prozradil jeho kněžský oděv a křížek na krku. Tento kněz byl se svým krajanem na cestě do Ruské pravoslavné kaple. Asi to již v dnešní době v Německu nemusí znít nijak překvapivě a možná jako klukovina, ale křesťané se v Německu, myslím čím dál více, budou stávat terčem nenávisti od muslimů.

Muslimských dětí stále přibývá a s nimi i narůstá islamizace Německa. A co na to Angela Merkelová? Německá kancléřka vystoupila s novým projevem, který však tentokrát prý Němce dost pobouřil, ale určitě i trochu pobavil. Podle paní kancléřky pomůže proti obavám z islámu udržování a připomínání si křesťanských tradic. Zní mi to z jejích úst jako ten největší první apríl, nebo silvestrovská taškařice, ale její proslov k tomu za mě neměl daleko.

“Jsme stranou s písmenem C ve svém jménu. Zbylo nám ještě nějaké sebevědomí? Opravdu nemáme být schopni všude, od AfD, až po Pegidu zpívat? Vím, že existují obavy z islámu. Kolik vánočních koled ještě známe a kolik jsme jich předali našim dětem a vnukům? Musíme zkopírovat pár listů koled a požádejte někoho, aby je pustil, nebo zahrál na flétnu. Ano, já to myslím vážně, v opačném případě ztratíme část naší vlasti. Ale kolik z nás to dělá? A jistě, je v nich nějaké to tam, tam, tam a sněhové vločky, kdo ví, cokoliv.” Po této větě už následoval smích a to je dobře, že ještě Němci nejsou zlomení a jejich kancléřka je i pobaví…

Angela Merkelová přitom sama děti nemá, svým dětem ani vnukům nic nikdy nepředala a jak sama řekla před lety časopisu Briggite, tak se to prostě nestalo, nic neplánovala a je s tímto svým osudem plně smířena. Ale Němci se svým osudem smířeni nejsou, protože stále píší svým politikům protesty, petice a pořádají demonstrace. Oni jsou myslím ve skutečném neklidu, aniž by je k němu kdokoliv musel vyzývat. To, že Němci ztratí část vlasti, mi zní z úst paní kancléřky až jako hloupý žert, protože Němci ztrácejí Německo doslova den po dni, a to díky její migrační politice.

Nové návrhy o zpívání koled, flétnách a vločkách, ale zkritizovala paní europoslankyně Beatrix Von Storch z Afd, která asi i s trochou ironie řekla: “Myslím, že je to vynikající nápad a je skvělé, když lidé zpívají koledy a já to také dělám. Ale myslet si, že můžeme zastavit islamizaci Německa hraním na flétnu je už příliš. Paní Beatrix Von Storch ještě dodala, že to písmeno C z názvu strany paní Merkelové, znamená spíše nežli křesťanská, tak vitamín C. Možná tím myslela, jestli nějaké vitamíny nechybějí paní kancléřce.

To starosta Monheimu am Rhein, Daniel Zimmerman, z mladé alternativy PETO má jinou taktiku, protože si asi žádné islamizace Německa není vědom a nebo je mu to jedno. Uvítal výstavbu dvou nových mešit ve městě (40.000 obyvatel.), poté, co mu městská rada odsouhlasila přispět částkou 845.000 euro pro centrum islámské komunity. Pan starosta Zimmerman řekl, že tato hotovost k výstavbě nových mešit pomůže v integraci muslimů. Starostovi přišlo již více jak 300 e-mailů od rozzuřených obyvatel Monheimu, kteří žijí v realitě, narozdíl od tohoto nejmladšího starosty v historii Německa, ačkoliv je pro něj možná tato realita z nějakého důvodu výhodná. Mládí má zelenou, ale Německo spíše tmavne.

Navíc situace na kokainovém trhu v Německu je již údajně velmi dramatická a Arabové na tom mají svůj značný podíl. Někteří politici údajně uvažují o legalizaci této drogy. No, občas mám ten pocit, jestli není německá vláda v nějaké toxické psychóze a ty kancléřčiny koledy a flétny se sněhovými vločkami, tak to vypadá trochu a s velkou rezervou na na “zasněženou” mysl.

Kokain je stimulant, který zrychluje mozkovou činnost. Spouští vyšší produkci nervových přenašečů serotinu a dopaminu. Sebevědomí narůstá i s pocity, že teď již všechno zvládnu a vyřeším. Již Sigmund Freud popsal pocity a dojmy o větší životní síle a zvýšených pracovních schopnostech (to by se však týkalo eventuelně těch pracujících toxikomanů), a že člověk si prostě připadá normální. Kokain ovšem také posiluje chuť na alkohol a sex. Při současné populační explozi migrantů a kriminalitě v Německu, kdy soudy jsou zavaleny případy znásilněných žen, mi to přijde skutečně nemocné až prostě neuvěřitelné a je to nějaký další matrix.

Kolik Němcům zbylo z vlastní země nevím, ale přibylo teroru, násilí a nenávisti. To, že paní kacléřka Němce i pobavila, je věřím dobré znamení, ale jediná skutečně dobrá zpráva by byla, kdyby odstoupila.

 

Křišťálová Lupa 2016ZDROJ: Patrik Juda

patrik-juda72492443_0

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč

Celkem za měsíc: 2 400,00 Kč
Vybráno 6.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
33 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.