_vyr_919stolni-drzak-na-tablet-eet-Fiber-Mounts-MC686
21.3.2017
Kategorie: Kultura a tipy

Pomocné držáky na tablety ocení studenti, prodavači i hostinští

Sdílejte článek:

Hostinští, stánkoví prodavači i studenti často bojují s problémem, jakým způsobem uchytit tablet, pokladnu EET nebo menší monitor. Obzvláště pokud potřebují obsluhovat zákazníky, nebo být neustále v pohybu mezi regály se zbožím. Studenti zase musejí listovat v učebnicích a připravovat si studijní materiály, ocení tedy každý pomocný nástroj. Výhodnou pomůckou pro ně je držák tabletu či držák na EET pokladnu. Zásadním vodítkem je velikost a hmotnost zařízení, které má být uchyceno, stejně jako prostor, kam se má pomůcka uchytit.

Nástěnné a stolní držáky na EET pokladny, tablety a monitory

Na výběr jsou stolní držáky, které lze pohodlně umístit na pracovní desku, výdejní pult či jakékoliv pevné prodejní místo. Prodávají se rovněž držáky nástěnné, které se napevno umísťují na zeď. Jak je patrné z názvu, výhoda držáků na tablet či EET vyplývá z jejich neměnné pozice, negativa spočívají v jejich imobilitě. Záleží na uživateli, pro který typ se rozhodne, jaká bude nejčastější funkce tabletu nebo pokladny EET. Široký sortiment e-shopu drzakyastolky.cz počítá s možností, že se bude pokladna EET, tablet nebo telefon používat často v autě, a proto se prodávají i praktické držáky do automobilu. Automobilové držáky na tablety mají rozdílné ukotvení. Dají se uchytit přísavkou na palubní desku, nebo za hlavovou opěrku, což využijí hlavně spolucestující. Výhodou mnohých držáků na tablety, monitory i EET pokladny je jejich schopnost otáčení podle potřeb uživatele.

Kontrolou parametrů předejdete zničení přístrojů

Při výběru držáku se doporučuje podrobné prostudování technologických parametrů konkrétního zařízení, aby se předešlo případným rozměrovým nesrovnalostem mezi přístrojem a daným držákem. U každého produktu si zájemce o držák zjistí například maximální a minimální výšku pro uchycení přístroje, nejmenší a největší rozpětí mezi rameny, šířku základny a horních úchytů.

Uzamykatelné držáky a skříňky na interaktivní zařízení

_vyrp11_952drzak_monitoru_bily_Fiber_novelty_F80WDržáky na tablety nemusejí mít funkci pouhé opěrky na zařízení. Existují rovněž držáky na tablety, které se dají napevno zapustit do zdi. Takové uchycení se využívá například na poli reklamním, propagačním či informativním. V cestovních kancelářích, zdravotnických zařízeních nebo administrativních budovách jsou často umístěné interaktivní tablety. Jsou využívány hosty a zákazníky, kteří se třeba chtějí informovat o nových produktech, službách, či ordinačních hodinách. Aby tato zařízení nelákala nenechavce, jsou usazována do stabilních nástěnných držáků s uzamykáním. Vy si tak pohodlně uschováte tablet do držáku a můžete své zákazníky nechat pohodlně obsluhovat zařízení. Uzavíratelné skříňky pasují rovněž na podlahové stojany i nástěnné výsuvné, otočné a sklopné držáky. Znovu se doporučuje zkontrolovat nosnosti držáku i skříňky, které by spolu měly korespondovat, aby nedošlo ke zbytečnému zatížení a zničení přístroje.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč

Celkem za měsíc: 18 716,00 Kč
Vybráno 53.47%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 46 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...