novotnyr1
2.12.2019
Kategorie: Společnost

Pomníky stavíte, prosím vás komu?

Loading...
Sdílejte článek:

MARTIN BRAUN

Pavla Novotného nemám rád. Prostě to tak je, že bulvární pisálky zrovna nemusím. O to více mně ale překvapilo, když přišel s nápadem postavit v Praze pomník padlým vojákům Vlasovovy armády.

Nápad to je skvělý, chvályhodný, protože když už má mít Praha sochu maršála, který přispěchal s “křížkem po funuse”, ano, ano, Koněva mám na mysli, pak je zcela na místě, aby se podobné pocty dostalo těm, kteří Praze s pomocí přispěchali hned na zavolání. Když už Stalin zakázal , aby se angažovali Američani a ti se před ním podělali.

Dostal jsem se tedy do situace, kdy se ve mně k panu Novotnému, probouzela jakási jiskřička sympatií. Ne sice nijak velká ale rostla poté, co se rozhodl napsat dopis Putinovi a doručit jej na multikáře, což osobně považuji za docela povedený vtípek.

Vše ovšem vzalo za své, když jsem viděl ten nešťastný televizní rozhovor pro Ruskou televizi. A přiznám se, že docela nechápu to nadšení, které Novotný vyvolává. To totiž nebylo švejkování, to nebyly srandičky a už vůbec ne zesměšnění bolševických potomků. Ať si myslel v tu chvíli o sobě co chtěl, rozhodně se představil jako naprostý hlupák a ti co jej neznají, což je 99.98 procent Ruských diváků stanice která rozhovor vysílala, si nutně museli klepat na čelo. Co více, v okamžiku kdy si začal brát české občany za své rukojmí, což udělal tvrzením že ” vaše názory nikoho u nás nezajímají ” udělal z Čechů a Moravanů včetně Slezanů a Chodů bandu pitomců. A to ne tím, že nás nikoho nezajímá co si v Rusku myslí a že před nimi nesedneme na prdel. Ale tím jak to řekl, co tomu předcházelo a jak se u toho tvářil.

Co ale hůře: Tím vystoupením, udělal z onoho chvályhodného činu, který plánuje, tedy z památníku pro vojáky Vlasovovy armády, jakési klaunské číslo. Ještě mu chyběla červená bambulka na nose.

Musím se přiznat, že jsem z chování Pavla Novotného značně rozčarovaný. On si asi neuvědomuje, do jak velkého hovna vlezl a stáhl do něj své spoluobčany. Všichni, kdo v Rusku onen rozhovor sledovali teď nebudou Čechy považovat za rebely a hrdiny, kteří se před nikým neskloní. Budou nás ( protože i já jsem Čech a to že technicky mám pas Kanady, na tom nic nezmění), za bandu nesvéprávných trumberů, které vede šašek počmáraný.

Vše co Pavel Novotný v Ruské televizi řekl byla naprostá pravda. To jak to řekl a co kolem toho udělal za tyjátr, tu pravdu a ta fakta naprosto negovalo.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2019: *****

Jiří Kubát 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,11 Kč, Rudolf Roedling 1000,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Eva Pilařová 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, ing. Jiří Nevrkla 300,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč

Celkem za měsíc: 7 511,11 Kč
Vybráno 21.46%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 078 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 3,12 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
155 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.