VONDRACEKKYTARA
11.7.2021
Kategorie: Politika

Poloviční úvazek? Předsedy Parlamentu?

Sdílejte článek:

JIŘÍ FIALA

Jaké lemply jste nám zvolili, za takové musíme nyní trpět. My všichni. Plus budoucí generace.

Nedovedu si představit, že by práce poslance, natož předsedy Poslanecké sněmovny, byla jen na půl úvazku. Kdo se nechce službě veřejnosti věnovat cele, nechť tam vůbec neleze – a hrabe si doma, na svém právnickém písečku…

Dopis předsedovi Parlamentu v souvislosti s jeho “vedlejšáky”:

 _______________

 Vážený pan

Mgr. Radek Vondráček, předseda PSP ČR

Vážený pane předsedo Poslanecké sněmovny,

               právě se dočítám, že Vám plat předsedy Poslanecké sněmovny zjevně nestačí a musíte si přivydělávat na bokovkách…

               Vondráček dodatečně přiznal, že si za 2 roky přivydělal jako advokát 847.000 Kč (msn.com)

Co myslíte, je práce poslance, natož předsedy Parlamentu, na plný úvazek ??

Nebo je to jenom taková flákárna, kam se dá nezávazně zajít, když zrovna nejdou kšefty, a chvilku tam jakoby „řídit schůze“ … ?

Já si nedovedu představit, že bych zastupoval voliče jenom na půl úvazku a po zbytek jim řekl, že se mi to nevyplatí.

To je v tom parlamentu taková nuda ? Že můžete mít ještě vedlejší zaměstnání ? Nebo voliči žádné požadavky nemají, všechno je vyřešeno ??

A co třeba že byste jako předseda parlamentu chodil občas někam něco vykopat, přidávat na stavbu, nebo spravit vodovod  či sesbírat na poli jahody ?

Takového předsedu parlamentu by nám mohla jistě „závidět“ celá Evropa ! Dostupný na stavbě nebo na poli kdykoliv komukoliv… Možná byste tam mohl přijímat i zahraniční delegace, namísto v té nudné budově…

Máte politiku jako vedlejšák, nebo právo jako vedlejšák ?

A když už jste tím právníkem, jistě budete vědět, co to je podvod, natož podvod na voličích, co říkáte?

Já bych tu Vaši bokovku viděl docela zřejmě jako zpronevěru státních a veřejných prostředků – protože národ se složil na svůj parlament, na své poslance, aby  ho zastupovali a řídili věci veřejné nejlíp, co umí, samozřejmě s využitím veškerého času, co mají k dispozici – a ne že si budou hledat vedlejšáky a na voliče a národ kašlat, nebo ho brát až na druhém či třetím místě.

Sledoval jsem, jak necháváte vyvést poslance Volného. Aniž bych k němu trpěl sebemenšími sympatiemi, suše musím konstatovat, že vyvést je třeba především Vás – a dále všechny, kteří mají za to, že služba veřejnosti je nějakou bokovkou na zkrácení dlouhé chvíle.

A když už máte tolik času, že se můžete – za předsednictví v parlamentu – flákat kdesi po soudech nebo kde, tak nechcete vzít jako bokovku v parlamentu třeba úklid ? Že byste to měl aspoň v místě, bez dojíždění…  Co říkáte ?

S pozdravem

                                                                                                                                        Ing. Jiří Fiala

                                                                          

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč

Celkem za měsíc: 11 594,- Kč
Vybráno 33.12%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 992 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (13 votes, average: 4,23 out of 5)
Loading...
7 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)