wallpapers-hd-widescreen-high-quality-desktop11
15.8.2018
Kategorie: Politika

Politikům u nás chybí … koule

Sdílejte článek:

IN

Vývoj situace ve světě je poznamenána mohutnou provázaností politiků, nadnárodních ekonomicko-hospodářských korporací, finančního světa, lobbistů a jejich sluhů. Vytvořila se tak vrstva vládců rozhodujících o budoucnosti světa bez jakéhokoliv zájmu o lidi žijící na této planetě. Samozřejmě existuje rozdělení i v samotné této vrstvě, kdy úplně na vrcholu stojí pár velmi mocných a bohatých jedinců či rodin určujících chod společnosti. Tyto individuality si s lidstvem hrají a experimentují dle své libovůle. Opět se jen ukazuje, jak je člověk nepodstatnou součástí běhu dění. S výjimkou skutečně nejschopnějších, kteří posunuli lidstvo vpřed, upadnou všichni ostatní v zapomnění. Lidé si budou navždy pamatovat jména skutečných velikánů, jako Seneca, Hippokrates, Leonardo da Vinci, Tesla, Einstein, ale většinu těch ostatních zapomenou, protože byli pro vývoj lidstva nepodstatní. To i přesto, že dokázali na nějaký čas zničit či ovlivnit život mnoha milionů i miliard svých časových souputníků.

Jestliže v minulém století se největší popularity a prostoru dostalo Leninovi, Hitlerovi, Stalinovi, na jejichž existenci později profitovali jak jejich příznivci, tak i odpůrci, svědčí to i jisté schopnosti lidstva směřovat k sebedestrukci. Kdyby se totiž veškeré prostředky vynaložené na zbrojní průmysl a války investovaly do blahobytu na celé zemi bez rozdílu, jistě bychom při své inteligenci dokázali i Saharu změnit v rozkvetlou zahradu. Jde však o naprosto nereálné přání, které sice krásné zní, ale zároveň potírá samotnou podstatu lidstva. To totiž vychází z přírody, tedy naprosto drsného konkurenčního prostředí plného násilí a každodenního boje o přežití. V tomto nejsme mi lidé nijak výjimeční a pouze jsme dokázali svou chytrostí a evolucí převálcovat zbytek světa. Mezi sebou však nadále bojujeme o výsostné postavení, moc a výhody plynoucí z nich.

Jak jsme si již řekli, každá epocha měla a má své vůdce. Kronikáři zaznamenali život mnoha z nich, nicméně prach, který ulpí časem na životopisu i těch největších legend, časem smaže jejich pocit důležitosti. Kdo si dnes vzpomene na existenci významného krále, natož na známého měšťana či čerstvě na politika, který ovlivňoval dění v nějakém státu? Nicotnost každého z nás už je poté pouhou skutečností, kterou je třeba si uvědomit. Jen málokdo přinesl světu něco podstatného. Přesto jedinečnost života je natolik vzácná, že si nesmíme nechat brát jeho krásu a rezignovat nad tím, že ho ovládá někdo jiný neméně nepodstatný. Ne každý se sice stane součástí řádků wikipedie, nicméně ani to není nijak určující skutečné schopnosti člověka. I proto se snažíme zapojit do veřejného dění, pochopit souvislosti, chodíme k volbám, bráníme svůj domov, svou vlast. Přispíváme tak svou nepatrností k celkovému pohybu světa.

Snahou vůdců v poslední době je vykonat několik experimentů, které dopadají na nás. Činí se vojenské složky, farmaceutické a chemické koncerny, finančníci a politické elity v roli sluhů a vykonavatelů zadání. Důsledkem toho jsme svědky lokálních válek, zbrojení, řízené migrace, měnícího se klimatu a zemědělství, snahy přetvořit model rodiny pomocí genderových nesmyslů. O síle elit svědčí síla dopadů jejich plánů na celou společnost. Války seslané na dosud fungující prostředí, připomeňme si vzkvétající Libyi znamenající hráz bránící přílivu Středoafričanů do Evropy, v podstatě celé Arabské jaro či krizi na Ukrajině a v Sýrii. Uvědomme si nesmyslnost míchání kultur pomocí spuštění migrace černochů do prostředí, které jim nikdy díky jejich mentalitě nebude vlastní a pouze ho vrátí o stovky let zpět, ovšem díky moderní technice s dalekosáhlejšími ztrátami na životech obyvatelstva. Nezapomeňme na podporu tak agresivního náboženství, jakým je islám a ohýbání hřbetu kacíře sedícího na papežském stolci. Máme tu úkazy, jakým je chemtrails, roundap, geneticky upravené potraviny, léky vyvolávající onemocnění a potírání přírodních léčiv. Likvidujeme přírodu ve jménu pokroku, lže se nám v oblasti motorismu, emisí, ekologie. Plasty jsou všudepřítomné, ovšem chemikové nadále ,,jedou”. Svět se mění dle těch, kteří si myslí, že jej vlastní. To vše spolu souvisí.

Jediný, kdo se tomu může postavit, jsou paradoxně pouze politici mající naši důvěru. Je však třeba mít takové, kteří se vzepřou diktátu mocných. Tak, jako to nyní dělají třeba Ital Salvini, Orbán v Maďarsku, Kurz v Rakousku, své k tomu říkají polští představitelé i někteří opoziční politici ve Francii, Nizozemí a Velké Británii, snaží se i obě hlavy největších mocností, tedy USA a Ruska, byť především u amerického prezidenta je zjevné, pod jak velkým tlakem okolí musí být. Jisté je, že bez dostatečné vůle, podpory občanů a přesně toho, co je v nadpisu, tedy bez pořádných koulí, to nikdo nedokáže.

Máte li dojem, že u nás existuje někdo, kdo by je měl, měli bychom ho podpořit. Nikdy nebude významnou světovou pákou, ale jak jsme si již řekli, těch, kteří se stanou nezapomenutelnými, je minimum. Nás musí zajímat každý, kdo bude ochoten se postavit elitám a zároveň je natolik morální autoritou, že se nedá koupit. Pokud netušíte, kdo by to mohl být, svědčí to o marastu, ve kterém žijeme. Je nejvyšší čas ho opustit. A ještě maličkost. Nikdy už nebudeme jednotní, korupční chobotnice má ve svých chapadlech už mnoho lidí kolem nás. Média, neziskovky i kolaboranti v podobě rádoby ctihodných představitelů parlamentních stran či solitérů vystupujících jako Mesiášové nové doby se skutečně činí. Důkazem je jejich vliv na myšlení nejen mladých lidí, ale i na ty, kteří by měli být díky zkušenostem odolnější. Není tomu tak a čekání na konec socialismu z nich udělal bezprecedentní naslouchače výlevům liberálního Západu. Toho Západu, který se vydal zpět cestou nekonstruktivního socialismu. Jaký to paradox.

Autor: J3.K

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2019: *****

František Šmíd 600,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 350,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marie Švajdová 200,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Luděk Kurka 100,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Šána 100,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč

Celkem za měsíc: 6 238,00 Kč
Vybráno 17.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 11 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 4,88 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
25 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.