45f01249330fa7ea7dd14fb40ef3_r16-9_w628_h353_g8e9ed61c56c511e5b286002590604f2e
5.8.2016
Kategorie: Doporučujeme, Politika

Politika zbabělosti, lži a korupce

Sdílejte článek:

MARP 05|08|2016

Současní politici Evropy se vyznačují vesměs zbabělostí, srabstvím. A Českou republiku nevyjímaje. Až na málo výjimek, které jsou schopny pojmenovat věci pravými jmény, vládne napříč politickým spektrem všech vlád evropských států lež a dezinformace (proč se na tohle nezaměřuje zástupce ředitele think-tanku Evropské hodnoty, gaypornoherec Jakub Janda je mi záhadou). Zbabělost a lež jsou nerozlučné kamarádky, jedna bez druhé nemá smysl. Zbabělý politik bude lhát do té doby, než ho další volby smetou do propadliště politických dějin.

Zbabělost politiků si můžeme definovat jako slepou podřazenost vyšší moci, vyšším autoritám a to bez ohledu na jejich vlastní názor, protože podřazeností jsou nuceni používat jiné, cizí názory (se kterými třeba vnitřně nesouhlasí!) a tyto pak předkládat veřejnosti jako jejich vlastní názor. Je až zarážející, kolik evropských (a českých) politiků mají jednotný názor, byť je zcela nesmyslný a jde proti vůli a přání vlastního lidu. K tomuto jednotnému (a zbabělému) názoru přispívají i různé „neziskové“ organizace, které jsou ze zákulisí řízeny stejnými lidmi nebo skupinami jako politici. Takže samozřejmě MUSÍ hlásat to, co jim NĚKDO přikáže. Přijde rozkaz: definujte a dehonestujte osoby a weby, které s námi nesouhlasí, označte je jako prokremelské, proruské a proputinovské a vnuťte to lidem. A lidi z politiky a z „neziskovek“ sklapnou podpatky a jdou dělat estebácké seznamy, udávat, urážet a ničit lidem životy jen kvůli tomu, že mají jiný názor. Tohle je opravdu podlé a zbabělé, jinak to nazvat neumím.

Je mnoho lidí, co tuhle falešnou hru prokouknou a o své poznatky se dělí s dalšími lidmi na webech nezávislých na státu. A většina obyvatel, voličů té či oné země umí číst a dát si dvě a dvě dohromady. Nejsou to tupá hovada nebo idioti, jak je nazývá bulvárník Novotný. Jsou to svobodní lidé, kteří chtějí svoji svobodu, na kterou mají nárok. Většina rozhoduje o tom, kdo bude u vlády a poznali jsme to v prvním skutečném referendu u nás, při poslední prezidentské volbě. Lid si vybral lidového Zemana a odmítnul rakouského šlechtice. Dodnes to příznivci poraženého nesou špatně a neumí se s tím smířit. Ale holt, o tom je ta demokracie, že volby vyhraje ten s více hlasy. Voliči a příznivci rakouského knížete dodnes principy demokracie “nepochopili”.

Stále se omílá otázka imigrantů, jestli jo nebo ne. Už to postoupilo do tzv. žabomyší války, ale základní otázku nikdo neřeší. Ta zní: Má náš stát prostředky na to, aby přijímal a hlavně filtroval uprchlíky z islámských zemí? Nemá! A kdo z politiků nebo neziskovářů tvrdí, že ano, tak sprostě lže! Ale za peníze se to krásně lže, že? Korupce, kterou všichni politici napříč spektrem jakoby odsuzují, je tak zahlodaná do myslí, že ji nelze současnými zákony a prostředky odstranit. Korupce a „malé domů“ jsou součástí politiky. Já ti prosadím tohle nebo tamto a ty pěkně zacvakáš. Táhne se to od té nejnižší komunální politiky až po parlament a vládu. Peníze jsou hlavním motorem většiny krizí. Že se peníze záhadně cestou ztrácejí v kapsách různých šizuňků a hochštaplerů je jaksi pravidlem. Korupce ale nemusí být jen formou financí. Korupce se mnohdy vede stylem: Já na tebe vím tohle a tamto, takže mi vyhovíš v tomhle a v onom, jinak to povím světu. Tahle skrytá korupce je ještě horší než přímá, formou peněz. Opět totiž nutí politiky a další šmejdy lhát a podvádět. A politici, bývalí i současní se lidem smějí přímo do očí a myslí si o nás, jaká jsme lůza a tupá hovada či idioti!

Politika je jeden veliký podvod na lidech a způsob, jak ukrást to, co se ukrást dá. Politika nikdy nebyla čistá a nikdy neexistoval politik s jasnými myšlenkami a programem, který by vedl k prospěchu obyvatel. Tohle není smyslem politiky. Politika dává moc do rukou neschopných a zpronevěřených lidí, kteří mají jediný cíl: mocí ovládnout obyvatele a vyždímat z nich, co se dá, jen aby sami měli co nejtučnější bankovní konta, nejlépe někde v daňových a politických rájích. Stát totiž dokáže fungovat zcela bez politiky a politiků, jenže se o tom nemluví a nepíše. Jen slepí a hluší lidé si myslí, že to bez politiky nejde. Berte politické strany jako zájmový kroužek či spolek, kde si můžou na schůzích klábosit a bít se v prsa, ale pořád je to jen spolek. Asi něco jako zahrádkáři nebo spolek „Sypejme ptáčkům“. Pokud budete schopni takto vidět politické strany a různá hnutí, zjistíte, že vlastně volby, parlament, vláda atd. se bez politiků zcela obejdou. Bez čeho se ale neobejdou, to jsou skuteční odborníci, kteří dokáží jasně definovat zákony a zájmy země. A těch máme bohužel u nás v ČR žalostně málo.

ZDROJ: marps.cz

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2019: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Eva Myslivečková 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Marie Fulková 100,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Petr Pisan 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ludmila Karská 300,- Kč, Petra Rohlíčková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jana Hašlarová 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloš Kraus 300,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Jan Šmrha 100,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč

Celkem za měsíc: 9 306,00 Kč
Vybráno 26.58%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 18 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 4,71 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
132 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.