45f01249330fa7ea7dd14fb40ef3_r16-9_w628_h353_g8e9ed61c56c511e5b286002590604f2e
5.8.2016
Kategorie: Doporučujeme, Politika

Politika zbabělosti, lži a korupce

Sdílejte článek:

MARP 05|08|2016

Současní politici Evropy se vyznačují vesměs zbabělostí, srabstvím. A Českou republiku nevyjímaje. Až na málo výjimek, které jsou schopny pojmenovat věci pravými jmény, vládne napříč politickým spektrem všech vlád evropských států lež a dezinformace (proč se na tohle nezaměřuje zástupce ředitele think-tanku Evropské hodnoty, gaypornoherec Jakub Janda je mi záhadou). Zbabělost a lež jsou nerozlučné kamarádky, jedna bez druhé nemá smysl. Zbabělý politik bude lhát do té doby, než ho další volby smetou do propadliště politických dějin.

Zbabělost politiků si můžeme definovat jako slepou podřazenost vyšší moci, vyšším autoritám a to bez ohledu na jejich vlastní názor, protože podřazeností jsou nuceni používat jiné, cizí názory (se kterými třeba vnitřně nesouhlasí!) a tyto pak předkládat veřejnosti jako jejich vlastní názor. Je až zarážející, kolik evropských (a českých) politiků mají jednotný názor, byť je zcela nesmyslný a jde proti vůli a přání vlastního lidu. K tomuto jednotnému (a zbabělému) názoru přispívají i různé „neziskové“ organizace, které jsou ze zákulisí řízeny stejnými lidmi nebo skupinami jako politici. Takže samozřejmě MUSÍ hlásat to, co jim NĚKDO přikáže. Přijde rozkaz: definujte a dehonestujte osoby a weby, které s námi nesouhlasí, označte je jako prokremelské, proruské a proputinovské a vnuťte to lidem. A lidi z politiky a z „neziskovek“ sklapnou podpatky a jdou dělat estebácké seznamy, udávat, urážet a ničit lidem životy jen kvůli tomu, že mají jiný názor. Tohle je opravdu podlé a zbabělé, jinak to nazvat neumím.

Je mnoho lidí, co tuhle falešnou hru prokouknou a o své poznatky se dělí s dalšími lidmi na webech nezávislých na státu. A většina obyvatel, voličů té či oné země umí číst a dát si dvě a dvě dohromady. Nejsou to tupá hovada nebo idioti, jak je nazývá bulvárník Novotný. Jsou to svobodní lidé, kteří chtějí svoji svobodu, na kterou mají nárok. Většina rozhoduje o tom, kdo bude u vlády a poznali jsme to v prvním skutečném referendu u nás, při poslední prezidentské volbě. Lid si vybral lidového Zemana a odmítnul rakouského šlechtice. Dodnes to příznivci poraženého nesou špatně a neumí se s tím smířit. Ale holt, o tom je ta demokracie, že volby vyhraje ten s více hlasy. Voliči a příznivci rakouského knížete dodnes principy demokracie “nepochopili”.

Stále se omílá otázka imigrantů, jestli jo nebo ne. Už to postoupilo do tzv. žabomyší války, ale základní otázku nikdo neřeší. Ta zní: Má náš stát prostředky na to, aby přijímal a hlavně filtroval uprchlíky z islámských zemí? Nemá! A kdo z politiků nebo neziskovářů tvrdí, že ano, tak sprostě lže! Ale za peníze se to krásně lže, že? Korupce, kterou všichni politici napříč spektrem jakoby odsuzují, je tak zahlodaná do myslí, že ji nelze současnými zákony a prostředky odstranit. Korupce a „malé domů“ jsou součástí politiky. Já ti prosadím tohle nebo tamto a ty pěkně zacvakáš. Táhne se to od té nejnižší komunální politiky až po parlament a vládu. Peníze jsou hlavním motorem většiny krizí. Že se peníze záhadně cestou ztrácejí v kapsách různých šizuňků a hochštaplerů je jaksi pravidlem. Korupce ale nemusí být jen formou financí. Korupce se mnohdy vede stylem: Já na tebe vím tohle a tamto, takže mi vyhovíš v tomhle a v onom, jinak to povím světu. Tahle skrytá korupce je ještě horší než přímá, formou peněz. Opět totiž nutí politiky a další šmejdy lhát a podvádět. A politici, bývalí i současní se lidem smějí přímo do očí a myslí si o nás, jaká jsme lůza a tupá hovada či idioti!

Politika je jeden veliký podvod na lidech a způsob, jak ukrást to, co se ukrást dá. Politika nikdy nebyla čistá a nikdy neexistoval politik s jasnými myšlenkami a programem, který by vedl k prospěchu obyvatel. Tohle není smyslem politiky. Politika dává moc do rukou neschopných a zpronevěřených lidí, kteří mají jediný cíl: mocí ovládnout obyvatele a vyždímat z nich, co se dá, jen aby sami měli co nejtučnější bankovní konta, nejlépe někde v daňových a politických rájích. Stát totiž dokáže fungovat zcela bez politiky a politiků, jenže se o tom nemluví a nepíše. Jen slepí a hluší lidé si myslí, že to bez politiky nejde. Berte politické strany jako zájmový kroužek či spolek, kde si můžou na schůzích klábosit a bít se v prsa, ale pořád je to jen spolek. Asi něco jako zahrádkáři nebo spolek „Sypejme ptáčkům“. Pokud budete schopni takto vidět politické strany a různá hnutí, zjistíte, že vlastně volby, parlament, vláda atd. se bez politiků zcela obejdou. Bez čeho se ale neobejdou, to jsou skuteční odborníci, kteří dokáží jasně definovat zákony a zájmy země. A těch máme bohužel u nás v ČR žalostně málo.

ZDROJ: marps.cz

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2020: *****

František Šmíd 700,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, MUDr. Miroslav Kameníček 1000,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Pavel Novák 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Kupka 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Stanislav Esner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Marin Svoboda 100,- Kč, Ladislav Oudes 500,- Kč, Miloslav Gajdušek 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Sika 238,54 Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Lukáš Vašíček 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč

Celkem za měsíc: 14 821,54 Kč
Vybráno 42.34%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 50 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 4,71 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.