ISLAMEU
15.4.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Politika většiny zemí EU směřuje vstříc evropskému chalífátu

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Všimli jste si, že nejen v našem Parlamentu, ale ani v dalších evropských Parlamentech nejsou vládnoucí strany (ale i většina “opozice”) takové, které by chtěly bojovat proti islamizaci země, ale naopak ji většinou podporují?  Tento úkaz je společný většině evropských zemí a je pro mne nepochopitelné, že dokonce ani našinci se dlouhodobě nebyli schopni poučit ze zkušeností západních zemí.

 

.

I když všichni vidíme, co dělá islám v zemích jako je Francie, Švédsko, Holandsko, Německo nebo Itálie, přesto většina lidí nejen u nás opakuje jejich chyby. Do vlád se dostávají politici, kteří islamizaci podporují,  (Al Hamajda na MV budiž toho zářným důkazem), aniž by to jejich voliče zajímalo. Je to tak ovšem nejen u nás, stejná situace je i v mnoha jiných zemích. Po brzkém předání posledních zbytků suverenity Bruselu už zde nakonec ani nebude žádná možnost situaci zvrátit, vše bude v rukou globalistů, jimž jejich zvrácené plány zatím skvěle vychází.

V těchto dnech dochází k dalším krokům, které míří ke konečné globalizaci, kdy budou vlády zemí EU jen vládami plně podřízenými, půjde de facto jen o jakési volené správce bez sebemenších kompetencí. Příští měsíc má dojít ke sloučení sociální politiky – do praxe se uvede tzv. “Evropský pilíř sociálních práv” – přičemž souběžně probíhá také konečné schvalování migračního paktu EU, který je předzvěstí schválení společné migrační a azylové politiky; také se plánuje společná zdravotní politika a centralizovat se mají i další oblasti (finance, spravedlnost apod.). Nyní je ideální doba, většina občanů zemí EU je soustředěna na úplně jiné problémy, než na to, co se děje v EU.

.

Protože už roky velmi pečlivě sleduji naši i zahraniční politickou scénu, nelze než zkonstatovat, že si nakonec Evropa ten chalífát, k němuž směřuje, skutečně zaslouží. V Bruselu neustále prochází různé šílenosti, které mají za cíl ukrojit další díl suverenity evropských zemí a Evropu zaplavit invazisty z Afriky. Evropské země tak v nejbližší době přijdou i o ty poslední ostrůvky suverenity, které jim zatím zůstaly.  I když je islám jen jakousi zbraní globalistů, která má zničit Evropu a její národy, je zbraní velmi účinnou, po staletí vyzkoušenou.

.
S hrůzou se dívám i na naši politickou scénu, která nedává sebemenší naději na zlepšení. Naopak, vše bude směřovat už jen k odevzdání posledních zbytků suverenity a islamizaci po vzoru Západu. Jedinou zemí, která se může islamizaci vyhnout, je snad už jen Slovensko. To má zatím nastavené zákony tak, že tam je islám víceméně nezákonný, na jejich území nelze stavět mešity a nedávno se dokonce v muslimských zemích šířilo video, které mělo před Slovenskem muslimy, chystající se do Evropy, varovat. To můžeme Slovákům jen závidět, i když otázka je, jak dlouho. Kdy se i u nich upraví zákony tak, že budou podobně islámu vstřícné jako u nás?

.

Nyní se vraťme k nám domů. Musím říct, že politická negramotnost našeho národa je neuvěřitelná. Mnoho voličů Pirátů vůbec netuší, koho volí. Podrobněji jsem se k této partaji rozepsala například zde. V článku jsou uvedena i konkrétní hlasování, dokazující, že jde o nadšené podporovatele invaze. Důkazy toho, že se jedná o nadšené vítače, jsou nesporné. Mainstreamová média nám však tuto pravdu nikdy neuvedou. Jedním z jejich počinů byla například i snaha o to, dostat k nám vetřelce z vyhořelého tábora Moria, který si ovšem zapálilo jejich osazenstvo úmyslně. O tomto táboře jsem mnohokrát psala, byla to základna drogových dealerů, exčlenů ISIS či Talibánu a jiných nekalých živlů.

.
Ale pryč od Pirátů, ti zatím (naštěstí) nevládli a detailněji jsem o nich už psala. Podívejme se na tuto vládu, která přijala hned několik promigračních deklarací a paktů. Podrobně jsem o nich psala zde. To ovšem není vše. Pokud nežijete izolovaně někde mimo civilizaci, nemohli jste si nepovšimnout, že u nás v posledních letech rostou kebabárny jako houby po dešti. Jejich vzrůstající počet je nespornou známkou islamizace daného území.  Na výsluní je i islámská obec, která se i díky islamofilovi Al Hamajdovi, potažmo proislámské ČSSD, dočká ještě letos registrace 2. stupně, tedy muslimové si budou moci například zakládat islámské školy, uzavírat legálně sňatky podle práva šaría a ve věznicích jim musí být k dispozici imám.

.

Za této vlády došlo k legalizaci hidžábůna školách a v justici jsme mohli sledovat to, co známe ze západních zemí. Muslimům se neskutečně nadržuje, zatímco islamofobie je stále přísněji trestána. U soudu už stanuly desítky islamofobů, ten poslední dostal dokonce šestiletý nepodmíněný trest. Srovnejte ho s tříletou podmínkou, kterou dostal muslim, podporující ISIS. Této organizaci, podporující krvavý džihád a všesvětový chalífát, poslal přes 50 tisíc Kč, přičemž v PC měl propagandistická videa této organizace. U nás je ovšem něco podobného hodno podmíněného trestu zatímco jedna věta proti muslimům v diskuzi stojí hříšníka 6 let svobody.

.
Rozprodání naší země jednomu z hlavních “islamizátorů” Evropy, Saúdské Arábii, pak vydatně napomůže vloni podepsaná nadstandartní smlouva o spolupráci.  Ta umožní této zemi, která je spolu s Tureckem hlavním sponzorem evropských mešit a islamizace Evropy vůbec, naši zemi “vykoupit” a rychleji – zcela legálně – islamizovat.

.

Vše uvedené jen kopíruje situaci v jiných evropských zemích. Po předání posledních zbytků naší suverenity už se bude o tom, kdo u nás bude žít, rozhodovat výhradně v Bruselu. Německo dosud s vítačskou politikou nepřestalo, každý týden přijímá až tisíce dalších hostů Merkelové. Je naivní si myslet, že se o své “obohacení” nepodělí. Uvědomte si, že ti, kdo v Německu dostanou status tzv. “uprchlíka” už mohou být na základě naší vládou podepsaného “Globálního kompaktu o uprchlících” přerozděleni do ČR. A naše vláda nebude nic namítat. Zavázala se sice, že nebude přijímat “migranty” (odmítnutý pakt o migraci), ale stejně se zavázala, že bude přijímat “uprchlíky”.  Jenže v zemích EU  dnes většina tzv. “migrantů” získává statut “uprchlíka”.

.

Připomínám, že v poslední době je na stole i tzv. “klimatická migrace”, což cílí na to, že prakticky každý Afričan bude legální “klimatický uprchlík”… Toto téma se detailněji probíralo už na summitu v Davosu v lednu 2020. V rámci Agendy 2030 se nyní realizuje a tento pojem je i součástí nového Migračního paktu EU…

Pokud ještě nikomu z vás nedošlo, že je vlastně celkem jedno, který z eurohujerů bude vládnout, pak se, prosím, probuďte. V důsledku to jedno bude, jedni nás jen islamizují o něco rychleji, než druzí.

.

A ještě na závěr chci říct, že politická negramotnost většiny našinců je patrná i z toho, že mnozí z vás si myslí, že partaj Bartoše se v něčem zásadně liší od partaje Jourové. Neliší, obě mají totéž základní poslání, kterým je odevzdání posledních zbytků naší suverenity globalistům v Bruselu, kteří si pak s naší u nich zadluženou zemí (stejně jako s ostatními) budou dělat co libo…

.

Každopádně otázka, kterou jsem viděla v německých i švédských diskuzích bude časem padat i u nás: “Jak je možné, že jsme se islamizovali, vždyť  žádná vládnoucí politická strana islám v programu neměla?”

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Vlastimila Čumpelíková 500,- Kč, Anonym 900,- Kč, Roman Martínek 100,- Kč, Libor Heidler 222,- Kč, Vladimír Janeček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 15 199,- Kč
Vybráno 43.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 797 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
34 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)