poklekavaniFOTBAL
9.6.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Politika do sportu nepatří, obzvlášť když jde o podporu protibělošského rasismu

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Kdo sleduje politiku tzv. BLM a na ně napojených bojůvek typu Antifa, ten ví, že nejde o žádnou antirasistickou organizaci, ale o organizaci, která má podpořit v současné době se prosazující protibělošský rasismus. Od doby, kdy vloni vyvolaly tyto bojůvky nepokoje v ulicích, došlo k nárůstu počtu rasově motivovaných vražd bělochů v USA, o čemž se však spíš mlčí. Rozhodně nejde pro většinu mainstreamu o téma, které by měl zájem šířit. O některých takových skutečně otřesných případech si můžete přečíst například zdezde, nebo zde.

 

O tom, že nejde o protirasistickou organizaci jsme se mohli přesvědčit i poté, kdy byli různě perzekuováni ti, kdo přišli s hesly jako WLM nebo ALM, přičemž v prvním případě se uvádí, že záleží na bílých, ve druhém, že na všech životech. Co je na tom špatně? Kdo není rasista, ten musí souhlasit s BLM, ALM i WLM. Nicméně nám má být vštěpováno, že jediným správným heslem, v jehož jméně nyní poklekají sportovci především v USA a Evropě, je právě BLM, tedy jen na černých životech záleží…

V loňském roce začali hráči “klečet” před každým zápasem Premier League, aby podpořili hnutí “Black Lives Matter”.
 
Na kvůli covidu prázdných stadionech se pravidelně klečelo a panovaly obavy, jak budou diváci reagovat na gesto, až se konečně vrátí na tribunu. Veřejná podpora však nebyla vůbec očekávaná: v posledních dvou zápasech Premier League bylo gesto vypískáno právě těmi, na jejichž životech podle těch, kdo BLM tlačí do popředí, nezáleží.

Zajímavé je, že v současné době dochází v zápasech ke zvláštnímu jevu, který tak nějak jasněji ukazuje propastné rozdíly mezi střední a východní Evropou a tou západní, která je již delší dobu pod ideologickou indoktrinací. Ovšem i přesto fanoušci zemí, které poklekají, své vlastní fotbalisty vypískávají.

Snad ještě více tak bývají klečící fotbalisté ze západoevropských zemí vypískáni tehdy, kdy hostují v zemích, jejichž fotbalisté neklečí především proto, že ví, že by si tím poškodili reputaci u vlastních fanoušků.

Takto například naposledy vypískali maďarští fanoušci pokleknuvší irské fotbalisty, zatímco jejich tým zůstal stát:

V neděli 6. června 2021 se konalo přátelské utkání mezi Belgií a Chorvatskem. Před začátkem zápasu belgický tým poklekl, zatímco Chorvaté stáli vzpřímeně. Chorvatský reprezentant se na internetu dočkal pochvaly a podpory z celé Evropy za svůj přístup. Fotbalovým fanouškům se líbilo, že chorvatský národní tým odolal politizaci sportu, s níž se začalo v USA.

Bild

Už na rozdílném přístupu mužstev je patrná rozdílná mentalita v různých zemích Evropy, ale zřejmě v tom hraje roli i rozdílné etnické složení klubů, které jsou v západní Evropě přece jen barevnější. Na druhou stranu politizaci sportu kritizují i fanoušci těch mužstev, která poklekávají. Pak by mne zajímalo, pro koho tyto týmy klečí? Hrají stále ještě pro všechny své fanoušky bez rozdílu barvy pleti nebo už jen pro propagaci vládnoucí ideologie, která je tlačena globalisty?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, Petr Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiří Sajbrt 1000,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Jiří Sika 200,48 Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Mojmír Prokop 1000,- Kč, Anonym 100,- Kč, Jiří Peterka 1000,- Kč, František Sous 200,- Kč, Renata Doležalová 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Otakar Ježek 200,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Novák 150,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč

Celkem za měsíc: 15 622,48 Kč
Vybráno 44.63%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 742 times, 7 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
21 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)