afd
14.12.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Politik AfD v parlamentu: Potřebujeme více Němců, ne imigrantů!

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

FILIP VÁVRA

Od té doby, co Alternativa pro Německo zasedla do německého parlamentu, tak zde válčí hlavně s levicí. Socialistická SPD si nyní účast v koalici podmiňuje tím, že do Německa budou vpuštěni příbuzní azylantů, kteří tam již jsou. A kromě toho SPD dál opakuje svou píseň o tom, že Německo má demografický problém, který vyřeší jen imigranti.

Gottfried Curio, poslanec za AfD, vystoupil s řečí, kde tento požadavek odmítl a řekl, že Německo potřebuje zvýšení porodnosti a aktivní pro-rodinnou politiku, a ne výměnu vlastního obyvatelstva.

Vyslovil i názor, že tzv. kvalifikovaná síla se v zahraničí jednoduše nenachází, a ti, kdo přicházejí, jsou velmi nekvalifikovaní. Ti ani demografický problém Německa stejně vyřešit nemohou. Příchod milionů nekvalifikovaných imigrantů tak jen zatíží státní kasu, protože většina těchto lidí bude nezaměstnaných.

Tady, místo miliard pro imigranty navrhuje poslanec miliardy pro německé rodiny a pro zvýšení porodnosti.

Poslanec si také dělal legraci, že v tuto chvíli je v Německu jen nedostatek uchazečů o práci v IT a podle něj tyto pozice určitě nevyplní nekvalifikovaní imigranti bez znalosti jazyka z Afriky a středního východu.

Zaútočil i na OSN, která chce prý zničit národní státy skrze masovou migraci. SPD prý chce podporou příchodu imigrantů jen vytvořit v Německu paralelní společnosti, což nepovede k integraci, ale rozbití společnosti.

Celé video zde:

Autor: Filip Vávra

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč

Celkem za měsíc: 2 400,00 Kč
Vybráno 6.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
15 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.