parasites16
7.9.2016
Kategorie: Doporučujeme, Politika

Političtí paraziti nebudou mít nikdy dost

Sdílejte článek:

KAREL PAVLÍČEK

Už asi sto let nám vládne zločinecký spolek tak zvaných politiků, kteří si pořídili parazitickou existenci, žijí z peněz daňových poplatníků, což si jakoby posvětili zvednutím pravé ruky pro příslušný zákon. Sto let se zkouší nesmyslný experiment s lidmi v čele, kteří se nemuseli nijak rozumově a morálně kvalifikovat, takže přístup k moci mají i neschopní a hloupí na což každé uskupení lidí těžce doplácí. Politici, kteří žijí z toho co nechali nakrást, zkoušejí vybudovat společnost bez morálky, což se jim s naší geneticky danou psychickou výbavou nemůže nikdy podařit. Je to podobně naivní představa, jako nutit lidi aby žili na poušti bez vody.

Ti co ještě k tomu podnikají jsou v politice především proto, aby si pro svůj byznys pořídili výhody proti těm, kteří stojí mimo státní perníkovou chaloupku ze které se loupou platy, poslanců, nesmyslné výdaje politických stran, dotace a subvence na pokyn politiků a příslušných byrokratů. Všichni tihle žijí ve skleníku, mimo lidskou společnost, jsou bezcharakterní zloději, jen s výsadou, kterou své postavení jakoby právně legalizovali. Jedná se o lidi, jejichž rozum je nedostatečný pro činnosti, které si osobují a oni se při tom nezastaví téměř před ničím. Mají pocit, že všechno čeká na jejich zásahy, pohříchu primitivní. Jejich obzor je omezen, vidí a vnímají jen v tunelu, který má svoji šířku, širší souvislosti jim unikají. V tom především je náš problém. Navíc, jedná se o zbabělce, kteří si pořídili zákon, podle kterého dostávají nadstandardní platy, aniž by objektivní, třeba tržní mechanizmus rozhodoval o jejich zásluhách o chod společnosti, nebo úspěchu jejich firmy, nebo jejich osoby u někoho, kdo jim dává výplatu. Bojí se právem, protože, když nedokázali rozumově analyzovat jejich ničivé postavení v čele společnosti byly by jejich výsledky na svobodném trhu příležitostí mizerné. Jejich postavení je neomluvitelné. Mají smůlu, kdyby se vymlouvali, že jsou nutnost a jinak to nejde, ve světě existují mnohem ekonomicky i společensky úspěšnější země s přímou demokracií, kde mají poslanci občanská zaměstnání, což působí selektivně. Kdo se neosvědčuje ve sféře svobodného podnikání, nemá předpoklady pro politiku.

Proti komunistické éře se změnilo jen to, že nás nechají podnikat, aby se potom o to snadněji dostali k našim penězům. Dokázali jsme zvednout o trochu životní úroveň, doveze se sem víc narezlých kouřících ojetin s přetočeným tachometrem, marmeládových seriálů a hrdinských thrillerů a další vesměs nevkusné výstřelky západní kultury. Při tom ze všech stran přicházejí děsivé příznaky úpadku. Nerozmnožujeme se, trpíme psychosomatickými chorobami, teplota prostředí stoupá s tím i hladina moří a teplota vzduchu v Africe začíná být nesnesitelná. Vytváříme hromady odpadu, který neumíme zpracovat, pokračuje chemizace prostředí i potravin a tak dále. Je zřejmě, že jestli se parazitů nezbavíme zanikne naše civilizace, jako zvíře napadené klíšťaty. Jednoduše řečeno, kdo stojí mimo selektivní mechanizmy, které by objektivně určovaly jeho hodnotu, na příklad na svobodném trhu, toho se musíme bát a běda nám, když nám vládne. Miliony mrtvých z 20. a tohoto století by nás rychle poučily, nebo spíš zfackovaly, kdyby to šlo.

Kdyby byli politici chytří, zjistili by, že pokud chtějí o nějakou chvíli prodloužit jejich nefunkční parazitickou existenci, museli by rozbíjet počítače, jako kdysi v 18. století v manufakturách dělníci, pokročilejší stroje. Jestliže totiž dnes výkonné kompjutry dokáží z údajů meteorologických stanic předpovědět dopředu počasí s nějakou přesností, ještě výkonnější mašiny tak do pěti až desíti let z údajů o historii lidského rodu, vrozeném sociálním chování, ekonomické situaci, ekologických poměrech v přírodě a dalším, vypočítají, že to takhle dál nejde, s těmito lidmi a jejich sklonem žít za peníze jiných a ještě je sekýrovat jejich nesmyslnými výmysly a že se musíme vrátit k původnímu modelu, kdy nás vedli ti, co přinášeli společnosti tehdy třeba omezené na smečku, kmen, rod, ten největší přínos pro přežití. Pár jedinců, kteří něco píší na blogu nebo vykřikují v hospodě se dá snadno umlčet, přehlasovat, ekonomicky zničit, nebo přímo fyzicky zlikvidovat, když jsou farmakorezistentní a antidepresiva na ně nefungují. Zastavit technologický a technický vývoj se politikům nepodaří, to je nesporné, podobně jako rozbíjení mašin, kdysi nepomohlo, zoufalým předchůdcům. Máme se na co těšit, nehledě na to, že se chováme jako zbabělci a nepokoušíme se vyřídit si záležitost sami, přispěním intelektu a odvahy, jako to udělali naši dědové a otcové, kteří leží pod kříži na válečných hřbitovech, když bojovali proti lidem, kteří akceptovali v čele podobnou parazitickou nestvůru.

Co jsou nám jinak platné naše schopnosti, vzdělání, píle, stejně nás okradou o 75% našeho výdělku, ty produktivnější ještě o víc. Političtí paraziti nemají nikdy dost, kdyby se jen blahobytně živili za nakradené. Jenomže to jim nestačí s tím co jim dáváme na víc si hrají na hospodáře s nafouknutým státním majetkem, systematicky ničí společnost, svět kolem sebe, pomocí podplácených souputníků, kteří mají za úkol dávat tomuhle nesmyslu punc legality, počínaje úředníky, učiteli, policisty, právníky, těmi, co jsou na dávkách, přijímají subvence, dotace a všemi, co jsou živení státem a těch neustále přibývá.

Okrást schopné o výsledky jejich činnosti, žít za to blahobytně a zbytek přerozdělit těm, kteří se také chtějí vézt na káře je ta nejprimitivnější a nejodpornější forma vlády, také naprosto neúčinná co se týče výkonnosti ekonomiky a spokojenosti těch nedobrovolně přispívajících. Všechno je podmíněno tím, že nedisponují s dostatečně kvalitním mozkem, schopností logicky myslet. Dík jejich zásahům vzniká nemorální prostředí, s mizernou ekonomickou výkonností. Ale nesmlouvavá krásná Pravda, která sedí na trůnu v bílých šatech, už zasahuje, nemnožíme se, vymíráme, ohrožuje nás skupina lidí s nenávistným náboženstvím, děsíme se bezradně hrozivých okolností a jsme chudí a nemocní, duševně, posléze tělesně.

(Pokračování)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2019: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Eva Myslivečková 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Marie Fulková 100,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Petr Pisan 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ludmila Karská 300,- Kč, Petra Rohlíčková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jana Hašlarová 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloš Kraus 300,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Jan Šmrha 100,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč

Celkem za měsíc: 9 606,00 Kč
Vybráno 27.44%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 34 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,64 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
67 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.