parasites2
8.9.2016
Kategorie: Politika

Političtí paraziti, migranti a Karel Marx

Sdílejte článek:

KAREL PAVLÍČEK

Pokračování článku Političtí paraziti nebudou mít nikdy dost.

Nenormální role parazitických politiků se neblaze projevuje v právě aktuální situaci s migranty. Místo aby jim oznámili přicházíte do Evropy, kde platí křesťanské desatero, kde se krást, lhát a vraždit nesmí, kde je zásadním principem zásluhovost, kde si budete muset na vaši existenci vydělat, oznamuje se jim: Tyhle archaické přežitky které kdysi zdobily na vyšívaném ubruse každou kuchyni: „Bez práce nejsou koláče“, nebo „Kdo nepracuje, ať nejí“ jsme ve vlastním zájmu prozíravě odstranili novými umělými zákony zpracovanými skvělými právníky a podepsanými i příslušnými prezidenty.

Udělali jsme si tady socializmus kdy jedni pracují na druhé a budete si to s námi užívat. Můžete i bezplatně stonat, jíst, spát v teple, zařídíme vám volební právo s tím, že předpokládáme, že budete volit socializmus a tím nás dál udržíte u koryt. Žádní Templáři nebo Křižáci, se kterými jste krvavě bojovali. Muže tady poznáte jen podle vousů a podle toho, že chodí na WC kde je pisoár. Sedí v hospodě, tleskají na stadionech nebo v divadle, ti nejhloupější i politikům co stojí na balkoně. Jsou neškodní.

Co tohle sdělení udělá s psychikou těchhle lidí o tom píšu později. Co to dělá s Evropou, s těmihle politiky o tom se přesvědčujeme už dnes. Před našima očima se odehrává hrůzostrašné divadlo, jenomže to není představení kde se po tragedii tleská autorovi a hercům, to je skutečnost a každý se můžeme dostat pod kola, počty mrtvých jdou do stovek. Podmínkou soužití různých etnik a všeobecně všech tvorů se sociálním nadáním je vytvoření prostředí kde jednoznačně platí zásluhové principy, to znamená, že tam není nic zadarmo, mimo služeb pro tělesně a rozumově postižené. Všichni co zde chtějí žít musejí vytvářet hodnoty buďto pro vlastní potřebu, nebo směnitelné na svobodném trhu. To, co nabízejí politici přistěhovalcům je degraduje do přijímače dávek, což především mužská část nemůže bez anormálních psychických příznaků absolvovat. U některých se to projevuje agresí, se kterou máme co činit.

Dříve vykořisťování člověka člověkem, dnes parazitem, který si říká politik

Marx se obrací v hrobě, tuhle variantu okrádání lidí jedněch od druhých nedokázal předpovědět. Jenže není možné se divit; v jeho době byl parazitizmus značně omezen a pro lidskou společnost nepředstavoval aktuální nebezpečí. Nevím přesně kolik daní se platilo vládnoucím dynastiím, ale odhaduji to asi na 10%, což pro obyvatelstvo neznamenalo dramatickou finanční zátěž. Navíc vládnoucí vrstva se mimo válečná dobrodružství omezovala spíš na malý okruh lidí kolem sebe, místo dnešní vše zahrnující propagandy a předvádění se lidu prostému od mateřské školky, kde visí vyretušovaný obraz aktuálního vůdce, až po pečovatelský penzion, kde se sleduje TV vysílání s mnoha relacemi s politiky.

Marx žil v době vysokého demografického přírůstku a nízké produktivity práce, z čehož pro pracující lidi, kteří opustili vesnici, když je půda nedokázala uživit, vznikala v průmyslových aglomeracích bída. Abych použil jeho termín, nevznikala velká nadhodnota, takže parazitovat na společnosti bylo obtížné. Máme smůlu, jsme příliš produktivní a málo jíme a pijeme, bydlíme skromně, většinou v králíkárnách, kterým se říká paneláky, oblékáme si mikiny z petlahví z Číny, nábytek máme ze smradlavé dřevotřísky s ostrými rohy, popojíždíme s kouřícími ojetinami s přetočeným tachometrem a jsme ukolébáni zbabělci.

Kořist, kterou takto produkujeme, je obrovská, takže i primitivní paraziti mají o případné živobytí postaráno. Vykořisťují nás natolik účinně, že jim zbývá ještě na pořízení nového obrazu společnosti. Ve stručnosti: Držte hubu a krok, jste svobodní, kdybyste o tom nevěděli. Nevyznám se moc v historii, ale z toho co jsem zažil na vlastní kůži, doplněno o učení pana profesora Trnky zjišťuji, že kulturní civilizovaný národ se dá téměř beze zbytku oblbnout a ovládnout. Počínaje teorií o nadřazené rase, přes diktaturu proletariátu, k současnému socialismu a multikulturalismu. Je k tomu potřeba jediné, peníze, od toho jsou daně, zákony, pohrůžky kriminálem se zdmi, které přeleze jen Kájínek.

Z peněz se dá zaplatit docela široká vrstva lidí, kteří hajlují nebo chodí na VUML, kde se učí marxismus-leninismus; dnes jim podobní dřepí na radnicích a úřadech od Horní Dolní po Brusel. Ono je o hodně lepší, když dáma sedí v klimatizovaném sálu s vlastní kantýnou, kde se může číst Blesk, případně podřimovat, nebo tam bez omluvy podepsané rodiči úplně chybět a brát za tu dřinu půl milionu měsíčně, místo postávání u plotny v zástěře s vyšitým nápisem po babičce Komu se nelení, tomu se zelení, případně Dobrá hospodyňka pro pírko přes plot skočí. V kuchyni se může stát, že se připálí buchty, nebo přesolí polévka, s kritickým komentářem postiženého manžela, kdežto v parlamentu stačí mlčet a mačkat střídavě dva knoflíky podle návodu od stranického vedení. Pánové ještě k tomu rádi mluví do televize, odpovídají na otázky novinářů pod autocenzurou, pořizují si v drahých restauracích dvě brady. Být parazitem je pro politiky vrchol snažení.

Karel Marx spí svůj věčný spánek, dnešní Engelsové mají dost starostí s chodem výroby podle předpisů o bezpečnosti, ekologičnosti, hygieny, platných zákonů a vyhlášek, hlášení o DPH a odvodů podle EET, takže na odpor jim nezbývá čas. Jenom Pravda bdí, takže se máme na co těšit, buďto nás ztrestá za neschopnost, zbabělost a blbost, nebo se k naší hanbě sama zjeví, díky vyspělé počítačové technologii, zachrání nám kejhák a ztrestá vykořisťovatele, podobně jako to udělal soudní tribunál v Norimberku s válečnými zločinci. Jenomže Pravda nespěchá a my máme na mále. Jsou v podstatě jen tyto dvě možnosti, asi by se slušelo pokusit se o samostatné řešení, než vystavování se nějakému osudu. Místo vykořisťování člověka člověkem, pak začneme spolupracovat, jak máme předurčeno a budeme dávat pozor, aby se nám paraziti nehrabali v kapsách.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 765,- Kč
Vybráno 39.32%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 79 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 4,78 out of 5)
Loading...