8.6.2014
Kategorie: Politika, Společnost

Politicky korektní vláda roku 2020

Sdílejte článek:

REDAKCE PP 09|06|2014

Po úpravě volebních výsledků dle Zákona o proporcionálním zastoupení menšin a Vyhlášky o genderové a sociální vyváženosti státní správy vedl zasedání premiér Jiří Dientsbier, zvolený za Evropskou sociální stranu pozitivní diskriminace (ESSPD) společně s Arankou Deméterovou za Rómské ženy chtějí práci (RŽCHP) a hlavním bodem programu bylo schválení konečných výsledků voleb do Parlamentu ČR a nástin „Programového prohlášení vlády“.

 

 

Ústřední volební komise postupovala na základě Evropské směrnice o šťastném soužití číslo 1688/18, která byla implantována do českého právního systému 1.6.2018 a rozvedena výše uvedenými zákony a vyhláškami. Vyřadila tedy strany se špatně sestavenou kvótou multikulturního zastoupení i kandidátky neodpovídající poměrnému zastoupení mužů, žen a oboupohlavních. Dle „Indexu přepočtu zastoupení diskriminovaných a sociálně vyloučených“ byly nakonec sestaveny tyto volební výsledky:

 

Evropská sociální strana pozitivní diskriminace (ESSPD) –1,1% x 19 =    20,9%
Rómské ženy chtějí práci (RŽCHP) –                                         0,9% x 22 =   19,8%
Koalice gayů, lesbiček a neškodných úchylek (KGLu) –        3,9% x 5   =   19,5%
Komunistická strana čučche a míru (KSČM) –                        8,1% x 2,1 =   17,0%
ANO, stále tady budeme (ANO STB 2018) –                              8,3% x 1,0 =    8,3%
Allah Akbar ČR (AAČR) –                                                             0,01% x 500 = 5,0%
Hnutí za přijetí abzolventů PŠ na visokou (HZPPŠVŠ)         0,02% x 250 =  5,0%

……………………………………………………………………………………………………………………………
Ostatní …                                                  po přepočtu méně než 5% nebo vyřazeni

Předseda i předsedkyně vlády poděkovali voličům za jejich moudré rozhodnutí a volební komisi za náročnou práci. Je vidět, že téměř všichni občané naší vlasti pochopili nutnost pomoci demokratickému zřízení, kterou nám přináší bruselská administrativa i její spolupracovníci v ČR a nenechali se vyprovokovat fašizoidními, rasistickými a xenofóbními živly plivajícími nenávistné sliny na dobro, které volební přepočítávací index do společnosti přináší.

 

 

První kroky nové vlády,  jmenované presidentex Ibrahimem Ivanovičem Novákovou na základě rozpočítadla „Čert vyletěl z Ameriky“, povedou do lokality sociálního bydlení Hanspaulka, kde se pozdraví s místním stratostex a vykomunikují výši sociálních dotací na výstavbu páteřní dálnice k jejich nově přiděleným bytům. (Označení státních úředníků dle normy ČSN 2019/198744 o definici pojmu pohlaví a jeho používání v jazyce s neutrálně korektní koncovkou –ex).

 

Vláda pak nastínila i hlavní body svého programu:

 

 • Ministerstvo parazitů a daňových neplatičů připraví vládní návrh zákona o zvýšení odvodů na sociální zabezpečení ve výši 69% a vrchní sazby DPH na 53%.
 • Ministerstvo bezplatného zdravotnictví vypracuje sociálně spravedlivý rozdělovník acylpyrínu pro nejhůře nemocné.
 • Ministerstvo dotací a Evropských fondů vydá nový manuál propočtu kvót na všeobecné  zateplení kůlen a králíkáren a brožurku o světlé budoucnosti pod praporem EU.
 • Ministr práce a boje s nezaměstnaností podpoří ekonomiku zvýšením minimální mzdy na 19 000,- Kč a přepočítá počet nezaměstnaných dle EN2020/11003.4 pod 10% .
 • Ministerstvo školství a rozdávání titulů rozšíří řady vysokoškoláků zavedením studijního oboru „Sociální rovnost a pozitivní diskriminace (RSPDDr.)“ a splní tak standardizovaný evropský poměr absolventů VŠ ve společnosti na 80%.
 • Ministerstvo pravdy a lásky naplánuje konání Gay, Lesbian a Roma Pride pochodů na následující pětiletku i jejich společenskou propagaci v továrnách, školách a širých lánech.
 • Ministerstvo náboženské tolerance podpoří osvětově-naučnou kampaň „Česká burka“ částkou 250 miliónů Kč.
 • Ministerstvo dovozu potravin a pěstování řepky zajistí zásilku pomerančů z ČLR v dostatečném množství na předvánoční trh.
 • Ministr nepřímého nákupu obrany sepíše strategii kooperace s vosky NATO – „Nechceme vás – braňte nás!“ a nakoupí 5000 bílých vlajek ve veřejné soutěži za přesně specifikovaných podmínek poradenskou firmou Omnikal za doporučenou cenu 999 tisíc/kus.
 • Ministerstvo montoven a investičních pobídek najde využití pro opuštěné haly po investorech odešlých do daňových rájů nabídkou 1,5 miliónu na nově zaměstnaného občana.
 • Ministerstvo důchodů a sociálních věcí nastartuje IV. pilíř důchodové reformy pod názvem: „Měli jste si víc šetřit“, s připojeným think-thankem „Do důchodu až po smrti“.
 • Ministerstvo financí a spekulací natiskne dostatečnou zásobu dluhopisů a bankovek na pokrytí těchto zásadních programových bodů vlády při jejich uvádění do reálného rámce a provede proškolení odpovědných státních úředníků na téma: “Jak zatopit tisícovkou?”.

Přejeme všem občanům České republiky pěkný, sociálně vyvážený, multikulturně obohacený, nábožensky tolerantní a jistotami oplývající den.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Daniel Kopecký 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč

Celkem za měsíc: 5 550,00 Kč
Vybráno 15.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 15 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.