8.6.2014
Kategorie: Politika, Společnost

Politicky korektní vláda roku 2020

Sdílejte článek:

REDAKCE PP 09|06|2014

Po úpravě volebních výsledků dle Zákona o proporcionálním zastoupení menšin a Vyhlášky o genderové a sociální vyváženosti státní správy vedl zasedání premiér Jiří Dientsbier, zvolený za Evropskou sociální stranu pozitivní diskriminace (ESSPD) společně s Arankou Deméterovou za Rómské ženy chtějí práci (RŽCHP) a hlavním bodem programu bylo schválení konečných výsledků voleb do Parlamentu ČR a nástin „Programového prohlášení vlády“.

 

 

Ústřední volební komise postupovala na základě Evropské směrnice o šťastném soužití číslo 1688/18, která byla implantována do českého právního systému 1.6.2018 a rozvedena výše uvedenými zákony a vyhláškami. Vyřadila tedy strany se špatně sestavenou kvótou multikulturního zastoupení i kandidátky neodpovídající poměrnému zastoupení mužů, žen a oboupohlavních. Dle „Indexu přepočtu zastoupení diskriminovaných a sociálně vyloučených“ byly nakonec sestaveny tyto volební výsledky:

 

Evropská sociální strana pozitivní diskriminace (ESSPD) –1,1% x 19 =    20,9%
Rómské ženy chtějí práci (RŽCHP) –                                         0,9% x 22 =   19,8%
Koalice gayů, lesbiček a neškodných úchylek (KGLu) –        3,9% x 5   =   19,5%
Komunistická strana čučche a míru (KSČM) –                        8,1% x 2,1 =   17,0%
ANO, stále tady budeme (ANO STB 2018) –                              8,3% x 1,0 =    8,3%
Allah Akbar ČR (AAČR) –                                                             0,01% x 500 = 5,0%
Hnutí za přijetí abzolventů PŠ na visokou (HZPPŠVŠ)         0,02% x 250 =  5,0%

……………………………………………………………………………………………………………………………
Ostatní …                                                  po přepočtu méně než 5% nebo vyřazeni

Předseda i předsedkyně vlády poděkovali voličům za jejich moudré rozhodnutí a volební komisi za náročnou práci. Je vidět, že téměř všichni občané naší vlasti pochopili nutnost pomoci demokratickému zřízení, kterou nám přináší bruselská administrativa i její spolupracovníci v ČR a nenechali se vyprovokovat fašizoidními, rasistickými a xenofóbními živly plivajícími nenávistné sliny na dobro, které volební přepočítávací index do společnosti přináší.

 

 

První kroky nové vlády,  jmenované presidentex Ibrahimem Ivanovičem Novákovou na základě rozpočítadla „Čert vyletěl z Ameriky“, povedou do lokality sociálního bydlení Hanspaulka, kde se pozdraví s místním stratostex a vykomunikují výši sociálních dotací na výstavbu páteřní dálnice k jejich nově přiděleným bytům. (Označení státních úředníků dle normy ČSN 2019/198744 o definici pojmu pohlaví a jeho používání v jazyce s neutrálně korektní koncovkou –ex).

 

Vláda pak nastínila i hlavní body svého programu:

 

 • Ministerstvo parazitů a daňových neplatičů připraví vládní návrh zákona o zvýšení odvodů na sociální zabezpečení ve výši 69% a vrchní sazby DPH na 53%.
 • Ministerstvo bezplatného zdravotnictví vypracuje sociálně spravedlivý rozdělovník acylpyrínu pro nejhůře nemocné.
 • Ministerstvo dotací a Evropských fondů vydá nový manuál propočtu kvót na všeobecné  zateplení kůlen a králíkáren a brožurku o světlé budoucnosti pod praporem EU.
 • Ministr práce a boje s nezaměstnaností podpoří ekonomiku zvýšením minimální mzdy na 19 000,- Kč a přepočítá počet nezaměstnaných dle EN2020/11003.4 pod 10% .
 • Ministerstvo školství a rozdávání titulů rozšíří řady vysokoškoláků zavedením studijního oboru „Sociální rovnost a pozitivní diskriminace (RSPDDr.)“ a splní tak standardizovaný evropský poměr absolventů VŠ ve společnosti na 80%.
 • Ministerstvo pravdy a lásky naplánuje konání Gay, Lesbian a Roma Pride pochodů na následující pětiletku i jejich společenskou propagaci v továrnách, školách a širých lánech.
 • Ministerstvo náboženské tolerance podpoří osvětově-naučnou kampaň „Česká burka“ částkou 250 miliónů Kč.
 • Ministerstvo dovozu potravin a pěstování řepky zajistí zásilku pomerančů z ČLR v dostatečném množství na předvánoční trh.
 • Ministr nepřímého nákupu obrany sepíše strategii kooperace s vosky NATO – „Nechceme vás – braňte nás!“ a nakoupí 5000 bílých vlajek ve veřejné soutěži za přesně specifikovaných podmínek poradenskou firmou Omnikal za doporučenou cenu 999 tisíc/kus.
 • Ministerstvo montoven a investičních pobídek najde využití pro opuštěné haly po investorech odešlých do daňových rájů nabídkou 1,5 miliónu na nově zaměstnaného občana.
 • Ministerstvo důchodů a sociálních věcí nastartuje IV. pilíř důchodové reformy pod názvem: „Měli jste si víc šetřit“, s připojeným think-thankem „Do důchodu až po smrti“.
 • Ministerstvo financí a spekulací natiskne dostatečnou zásobu dluhopisů a bankovek na pokrytí těchto zásadních programových bodů vlády při jejich uvádění do reálného rámce a provede proškolení odpovědných státních úředníků na téma: “Jak zatopit tisícovkou?”.

Přejeme všem občanům České republiky pěkný, sociálně vyvážený, multikulturně obohacený, nábožensky tolerantní a jistotami oplývající den.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč

Celkem za měsíc: 7 378,00 Kč
Vybráno 21.08%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 17 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.