8.6.2014
Kategorie: Politika, Společnost

Politicky korektní vláda roku 2020

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

REDAKCE PP 09|06|2014

Po úpravě volebních výsledků dle Zákona o proporcionálním zastoupení menšin a Vyhlášky o genderové a sociální vyváženosti státní správy vedl zasedání premiér Jiří Dientsbier, zvolený za Evropskou sociální stranu pozitivní diskriminace (ESSPD) společně s Arankou Deméterovou za Rómské ženy chtějí práci (RŽCHP) a hlavním bodem programu bylo schválení konečných výsledků voleb do Parlamentu ČR a nástin „Programového prohlášení vlády“.

 

 

Ústřední volební komise postupovala na základě Evropské směrnice o šťastném soužití číslo 1688/18, která byla implantována do českého právního systému 1.6.2018 a rozvedena výše uvedenými zákony a vyhláškami. Vyřadila tedy strany se špatně sestavenou kvótou multikulturního zastoupení i kandidátky neodpovídající poměrnému zastoupení mužů, žen a oboupohlavních. Dle „Indexu přepočtu zastoupení diskriminovaných a sociálně vyloučených“ byly nakonec sestaveny tyto volební výsledky:

 

Evropská sociální strana pozitivní diskriminace (ESSPD) –1,1% x 19 =    20,9%
Rómské ženy chtějí práci (RŽCHP) –                                         0,9% x 22 =   19,8%
Koalice gayů, lesbiček a neškodných úchylek (KGLu) –        3,9% x 5   =   19,5%
Komunistická strana čučche a míru (KSČM) –                        8,1% x 2,1 =   17,0%
ANO, stále tady budeme (ANO STB 2018) –                              8,3% x 1,0 =    8,3%
Allah Akbar ČR (AAČR) –                                                             0,01% x 500 = 5,0%
Hnutí za přijetí abzolventů PŠ na visokou (HZPPŠVŠ)         0,02% x 250 =  5,0%

……………………………………………………………………………………………………………………………
Ostatní …                                                  po přepočtu méně než 5% nebo vyřazeni

Předseda i předsedkyně vlády poděkovali voličům za jejich moudré rozhodnutí a volební komisi za náročnou práci. Je vidět, že téměř všichni občané naší vlasti pochopili nutnost pomoci demokratickému zřízení, kterou nám přináší bruselská administrativa i její spolupracovníci v ČR a nenechali se vyprovokovat fašizoidními, rasistickými a xenofóbními živly plivajícími nenávistné sliny na dobro, které volební přepočítávací index do společnosti přináší.

 

 

První kroky nové vlády,  jmenované presidentex Ibrahimem Ivanovičem Novákovou na základě rozpočítadla „Čert vyletěl z Ameriky“, povedou do lokality sociálního bydlení Hanspaulka, kde se pozdraví s místním stratostex a vykomunikují výši sociálních dotací na výstavbu páteřní dálnice k jejich nově přiděleným bytům. (Označení státních úředníků dle normy ČSN 2019/198744 o definici pojmu pohlaví a jeho používání v jazyce s neutrálně korektní koncovkou –ex).

 

Vláda pak nastínila i hlavní body svého programu:

 

 • Ministerstvo parazitů a daňových neplatičů připraví vládní návrh zákona o zvýšení odvodů na sociální zabezpečení ve výši 69% a vrchní sazby DPH na 53%.
 • Ministerstvo bezplatného zdravotnictví vypracuje sociálně spravedlivý rozdělovník acylpyrínu pro nejhůře nemocné.
 • Ministerstvo dotací a Evropských fondů vydá nový manuál propočtu kvót na všeobecné  zateplení kůlen a králíkáren a brožurku o světlé budoucnosti pod praporem EU.
 • Ministr práce a boje s nezaměstnaností podpoří ekonomiku zvýšením minimální mzdy na 19 000,- Kč a přepočítá počet nezaměstnaných dle EN2020/11003.4 pod 10% .
 • Ministerstvo školství a rozdávání titulů rozšíří řady vysokoškoláků zavedením studijního oboru „Sociální rovnost a pozitivní diskriminace (RSPDDr.)“ a splní tak standardizovaný evropský poměr absolventů VŠ ve společnosti na 80%.
 • Ministerstvo pravdy a lásky naplánuje konání Gay, Lesbian a Roma Pride pochodů na následující pětiletku i jejich společenskou propagaci v továrnách, školách a širých lánech.
 • Ministerstvo náboženské tolerance podpoří osvětově-naučnou kampaň „Česká burka“ částkou 250 miliónů Kč.
 • Ministerstvo dovozu potravin a pěstování řepky zajistí zásilku pomerančů z ČLR v dostatečném množství na předvánoční trh.
 • Ministr nepřímého nákupu obrany sepíše strategii kooperace s vosky NATO – „Nechceme vás – braňte nás!“ a nakoupí 5000 bílých vlajek ve veřejné soutěži za přesně specifikovaných podmínek poradenskou firmou Omnikal za doporučenou cenu 999 tisíc/kus.
 • Ministerstvo montoven a investičních pobídek najde využití pro opuštěné haly po investorech odešlých do daňových rájů nabídkou 1,5 miliónu na nově zaměstnaného občana.
 • Ministerstvo důchodů a sociálních věcí nastartuje IV. pilíř důchodové reformy pod názvem: „Měli jste si víc šetřit“, s připojeným think-thankem „Do důchodu až po smrti“.
 • Ministerstvo financí a spekulací natiskne dostatečnou zásobu dluhopisů a bankovek na pokrytí těchto zásadních programových bodů vlády při jejich uvádění do reálného rámce a provede proškolení odpovědných státních úředníků na téma: “Jak zatopit tisícovkou?”.

Přejeme všem občanům České republiky pěkný, sociálně vyvážený, multikulturně obohacený, nábožensky tolerantní a jistotami oplývající den.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Nikola Bornová 250,- Kč, Tomáš Foldyna 1003,08 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 5 676,08 Kč
Vybráno 16.21%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
politicon-banner
3 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.