the-world-bank-is-betting-on-mass-migration-driving-the-global-economy
7.5.2018
Kategorie: Společnost

Politické tanečky? Kdo ví…Spíše tanec pod gilotinou zvaný Dublin IV.

Sdílejte článek:

IVANA SCHNEIDEROVÁ

Nejdéle do poloviny roku má dojít k ratifikaci Istanbulské úmluvy a případnému přijetí Dublinu IV. Ve své podstatě je to likvidace našeho národa. O Dublinu IV. rozhodují naši Europoslanci, ten až tak moc neovlivníme. Ale ozvat se, že o něm víme, že s ním nesouhlasíme, že jsme proti, a že uděláme vše, aby to nebylo možné zavést v naší zemi, to je naše povinnost. Přitom tyto smlouvy jsou zásadní pro naši budoucnost. Buď budeme, nebo zanikneme. Dnes si ještě můžeme vybrat.

Nic moc se o tom ani nepíše! V PS mají zřejmě důležitější věc na práci. Valorizace důchodů, ano je to důležité. Ovšem pokud nám tu „spadne“ Dublin IV. a měli bychom živit zatím 1600 migrantů, které slíbil EU přijmout B. Sobotka, tedy, pokud přijmeme, tak možná bude na chleba s čočkou. Kde by se vzalo na valorizaci, když náš státní dluh má 12 nul? A ta „naša Únija“ se už postará, aby nás dotlačila.

Navíc si je budeme muset hlídat, aby neutekli. A čím tak? Vojskem? Jakým? Rozutečou se jak mravenci. Navíc, aby jim nebylo smutno, tak si každý může přivést až 32 příbuzných, takže z 1 600 tu máme hned 48 000. Při jejich porodnosti, to se už nedopočítáme a každý na ruku, bez práce sjednocené dávky v celé Únii. Kdyby dávky.

Mají také nemoci, které ani naši lékaři nedovedou identifikovat, natož léčit. Dnes máme chřipkové epidemie, děti i 40tky horečky a rodičové jsou na větvi. Jak by jim bylo, kdyby dítko někde chytlo či oni sami nějakou tuto nemoc? Tramvaje, madla, tisíce rukou za den.

Takže je to další hrozba, navíc navýšená o případnou léčbu jejich i naši. Již dnes se nedostává peněz na důležité věci ve zdravotnictví. Jaké máte zkušenosti s čekáním v nemocnicích a i někteří s péčí? Jste nyní spokojeni? Všichni? Jen taková žloutenka nebo spalničky a národ je rozhozen, nejsou sestry, lékaři. Tak nám klekne i tato péče?

Od voleb se stále řeší vláda. Premiér neví, jak by, co by, s kým by. Co je podstatou? Prodlužování, odvádění pozornosti od podstatných problémů, zákonů. Kdo ví…Potom vláda nedává zavčas do PS k projednávání důležité zákony. Jen se podívejte na stránky PS, čím se baví za ty nekřesťanské peníze a výhody na které si ukrojí z našich mezd a nákupu životních potřeb v podobě desítek, či stovek různých daní!!!

Rozhodnutí ANO z minulých dnů, jít do vlády s ČSSD, s tou, kterou se vloni tak škorpil a nyní se mají zase rádi? Proč? Protože ČSSD ve vedení p. Hamáčka je pro přijímání uprchlíků, je prounijní a A. Babiš potřebuje dotace. Kde by bez nich byl?

V červnu má jet na setkání do Bruselu. A on potřebuje penízky, takže bude vše dělat proto, aby je dostal. Předešlé dny nám byly dostatečným důkazem, jeho poklonkování EU. „Otrávení“ agenta Skripala a jeho „tulení“ k Velké Británii, bez vyšetření, útok na Sýrii a okamžité prohlášení, že to byl oprávněný zásah. Následné jednání v PS, a rozhodnutí, kdy nebude dodržovat zásady OSN, ale napřed se poradí s TOP 09, aj. jak se k čemu vyjádří.

Takový premiér jde proti svému národu. Již nyní EU chce pozastavit dotace těm státům, které nejsou nakloněny migrační politice. Pro uvalení sankcí na ČR za nepřijímání migrantů hlasovalo v EU 18.5.2017 těchto 12 Euro-poslanců.

 • 1.Telička …………….. ANO
 • 2. Ježek ……………….. ANO
 • 3. Charanzová …….. ANO
 • 4. Dlabajová ………… ANO
 • 5. Zdechovský …….. KDU – ČSL
 • 6. Šojdrová …………… KDU – ČSL
 • 7. Svoboda …………… KDU – ČSL
 • 8. Štetina ……………… TOP09
 • 9. Niedermayer ……. TOP09
 • 10. Polčák …………….. STAN
 • 11. Poc …………………. ČSSD
 • 12. Poche …………….. ČSSD

Tito lidé nyní by měli být proti Dublinu IV.? Kdo je živí? Přece my.

A pan Babiš? Co si počne bez peněz? Prodá nás? Necháme se? Stále oddalování sestavení vlády. Dostane podporu? Nedostane? Ale neozvat se mlčet? To nelze. Zákony mají své lhůty, hlavně tyto z EU. Ta nečeká, propásneš, máš je.

http://tradicniceskarodina.cz/

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, Petr Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiří Sajbrt 1000,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Jiří Sika 200,48 Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč

Celkem za měsíc: 9 161,48 Kč
Vybráno 26.17%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 166 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 4,94 out of 5)
Loading...