divkymigr
7.5.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Politici jako trubci: Opravdu se ČR problém s migrací netýká?

Sdílejte článek:

ZDENĚK HOLÁSEK

Stále dokola se omílá teze o tom, že České republice žádná imigrace nehrozí, ironicky se plácá, že se tady varuje před „těmi tisíci imigrantů, kteří sem přicházejí“, přičemž se těmito ironickými větami plýtvá bez ohledu na politickou příslušnost.

Tak pro méně chápavé: problém není v tom, že zrovna teď se sem k nám nehrnou tisíce imigrantů především muslimského vyznání z Afriky či Blízkého východu či jiných částí Asie. Problém je v tom, že tyto hordy, které jsou sem dotaženy převaděčským byznysem, do kterého již dnes prokazatelně jsou zapojeny nejrůznější neziskové organizace a přinejmenším ideově i většina lídrů především v západní části Evropy, jsou již v Evropě a usidlují se zde bez ohledu na to, zda legálně či ilegálně, a další přicházejí po statisících. Prostě už tu jsou a já tomu říkám islámské předpolí. Tvrdí-li Anděla Merkelová či kdokoli jiný z těch politických chronických podvodníků, že tento proces je zvládnutý, tak jen lžou a lžou. Sobě, jiným, nám…
.
Tvrdí-li, že se nás to netýká, že do ČR nechodí, pak také lžou. Zatím jich zde jsou jen stovky, zčásti kolem Teplic a v Teplicích a zčásti především v Praze, kde zase čile jedou v drogovém byznysu. Projděte se večer po ostudném Václaváku a máte hned o čem mudrovat. Ten počet je matoucí, ten se může změnit v historicky krátkém okamžiku, až nastanou vhodné podmínky či správný okamžik. A na tuto situaci bychom měli být připraveni, a to jednou v budoucnosti i za cenu drátování, jak jsem přesvědčen. Zdi fungují, jak si myslí nejen Donald Trump či jiní a myslím si to také, podobně jako pořádný plot třeba kolem domu, když si to okolnosti vynutí. Funguje také přísná imigrační politika, kterou zatím k nelibosti všech humanitárních organizací ministerstvo vnitra provozuje. Jde o to, aby tato politika trvala stále a odolala soustavné erozi podvodníků s imigranty.
.
Obchodníkům s migrací a evropským nevládním spolupachatelům tohoto neuvěřitelného vývoje se podařilo včasnou dělostřeleckou přípravou z těžkých mediálních a liberálních houfnic vnutit veřejnosti pomatenou myšlenku, že zeď nebo plot je něco hnusného, co už tu neblaze, např. v Berlíně nebo na Šumavě, dlouhá léta bylo a už není a co nesmí být. Podmínky se však nedají srovnávat. Tehdy byly politické a byly vyústěním jaltského procesu až po Postupim, dnes jde o existenciální záležitost podporovanou a důsledně prosazovanou různými rozplizlými skupinami nepřátel křesťanské Evropy, kterou jsme znali a rádi bychom ji i nadále měli, bez nepřátel evropských národů jako zřetelných entit držících pohromadě společnou historií, jazykem a kulturou. Většina současných politiků v EU bez ohledu na to, zda mají to či ono nádobíčko v kalhotách či sukních, jsou entitou buď navedených šílenců, nemajících s Evropou slitování, anebo zbabělců, kteří jsou ochromeni virem korektnosti a neschopností nazývat věci pravými jmény, jak by se slušelo a patřilo..

Politici u moci jsou trubci. Není tady nikdo kromě proklínaného Viktora Orbána či některých polských politiků aspoň trochu relevantní, kdo má v rukách skutečnou moc, kdo by jednoznačně řekl: islám si provozujte doma v soukromí, ale mešity ne, protože jsou prokazatelně a prověřeně středisky šíření radikálního islámu, islámská nenávist k Židům a křesťanům ne, za žádných okolností, modlení muslimů na ulicích a veřejných prostranstvích ne. Islám byl jednou z Evropy vytlačen a dobře tak. Tehdy přinesli zejména Maurové mnoho dovedností do temného světa Vizigótů a křesťanů. Dnes islamisté nepřináší nic než násilí, potlačování práv žen a těch báječných „genderových menšin“.

Většina lidí si prokazatelně (u nás výrazná většina) přeje, aby zde imigranti nikým nezvaní nebyli a islám také ne, ale jsou soustavně zastrašováni útoky na svobodu slova a hrozbami i trestních postihů, mazáním postů na FB či jiných sociálních sítích. Kam to došlo v tomto směru v řadě zemí EU, které mají být ikonami právního státu, lze dobře vyhledat. Soudy v Německu, Švédsku, Finsku či Rakousku například hájí islámské násilí jako projev náboženského přesvědčení proti vlastním lidem a tvrdou kritiku islámu jako bojovného středověkého učení odsuzují jako hanobení. Jaká ironie, jaká hanba a jaký průšvih! Konce nedohlédnete ani náhodou. Skoro se zdá, že hlavním cílem politiků v čele EU a jejich nohsledů v členských státech je zavírat lidem huby a držet je ve stavu strachu nebo přinejmenším předpodělanosti. A vybírat daně, hodně daní, aby bylo čím živit přicházející, a kašlat na vlastní, kteří zde dlouhá desetiletí pracovali, zestárli a mají se bát jít do kostela byť jen pomodlit.

Tak jen nás převychovávejte, ironizujte, zlehčujte, stíhejte či nás známkujte jako xenofoby, ale mějte na paměti, že mezi hovadem na Novém Zélandu a hovady v Colombu či jinde není žádný rozdíl a přijmout šílenství na Cejlonu jako akt odplaty za vraždění na Novém Zélandu je přesně v duchu tohoto šolíchacího trendu. Je to tragické.

Politici v křesťanských zemích tím, že neumějí zaujmout jasné a zřetelné stanovisko při hájení vlastních lidí, nahrávají temným silám, které všeobecné poptávce po rázném řešení — až už bude pozdě — nakonec vyhoví. Ale to se budeme teprve divit. Zamlčování, retušování a lhaní je cestou do temné řiti. Jako by nebylo prověřené, že pár přes tlamu včas a ve správný okamžik otrapovi či zabouchnutí dveří před nezvaným hostem nakonec funguje nejlépe.

Jen tak dál, milci korektních vztahů a šolíchání islámu jako mírumilovného náboženství, jen si zahrávejte. Vaše empatie bude každopádně po zásluze „oceněna“ a odneseme to nakonec všichni. Ani se netroufnu zeptat, jestli myslíte na budoucnost našich potomků. Kašlete na všechny už teď a tady.

A takhle my tady žijeme.

Autor: Zdeněk Holásek, NP

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2019: *****

Dagmar Karlíková 500,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Tatiana Vráblová 200,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Anonymní dárce 1984,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, ing. Jan Kocura 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Dagmar Lavičková 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Švestka 500,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Milan Tahovský 500,- Kč, Rudolf Bláha 200,- Kč, Pavel Šána 100,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Marin Vacek 500,- Kč, Luděk Kurka 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 350,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč

Celkem za měsíc: 11 545,00 Kč
Vybráno 32.98%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 923 times, 4 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (34 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
62 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.