BLATNYBABIS
30.1.2021
Kategorie: Politika

Politici bez vlastního názoru patří na smetiště

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Omlouvám se za slovník, ale jsem vytočená a mám toho dost. Lidé, opravdu se tak bojíte Covidu, že zničíte celou budoucnost vašich dětí?

Proč každý debilní politik ukazuje na to, jak se to dělá jinde a otrocky po nich opakuje kdejakou pičovinu. Na co tam ty šuliny máme, když nemají ani vlastní mozek. Mně je úplně na hovno to, co dělají v Německu a dalších posraných státech. Mně zajímá jen to, co dělají naši politici pro naše lidi. Ostatní kecy si strčte do prdele a konečně nás nechte žít hajzlové.

Je naprosto nepochopitelné, jak si politici dělají zadní vrátka a jeden vedle druhého nám předkládají jak se to dělá jinde. Začíná to Babišem a končí posledním poslancem. Proč se český politik ohání názorem Merkelové, Macrona a dalších? Proč se nám předkládají výsledky západních států kteří o nás hovoří jako o bývalých premiantech které padli až na dno a ještě si přitom rozbili hubu.

Stačí se jen ponořit do hledání a zjistíte, že nám lžou. Všude je to naprosto stejné. Od Albánie až po Zanzibar mluví všichni politici stejně a když hledáte pouze v Evropě, tak všude jsou zavřené hranice, lidé v rouškách a ekonomika na pokraji zhroucení. Tohle by žádný normální politik co se stará o svoji zemi neměl dopustit. Člověku je z toho na zvracení protože všechno ukazuje do jednoho cíle. K naprostému rozkladu a pak následnému restartu. Jinak by to vše postrádalo smysl a já nevěřím, že by všichni politici dělali něco jen tak, či nevědomky. Oni dobře vědí co způsobují a dobře vědí, že z tohoto se nemůže žádná země vzpamatovat.

Člověk by řekl, že začnou trochu rozvolňovat a nechají lidi pracovat ať se může ekonomika vzpamatovat. Ne, oni ještě přitlačí a houby jim záleží na obyčejných lidech. Oni budou mít pořád co do huby, protože jejich slamníky jsou pořádně naducané a nám seberou i zbytky slámy pod zadkem. Odmítám se podřizovat kdejakému grázlovi co má pocit, že svět je jen jeho a zbytek má chcípnout.

P.S. Omlouvám se za slovník, ale jsem vytočená a mám toho dost. Lidé, opravdu se tak bojíte Covidu, že zničíte celou budoucnost vašich dětí?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 765,- Kč
Vybráno 39.32%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 630 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,85 out of 5)
Loading...
61 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)