o-SWEDISH-GIRL-facebook
22.12.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Policie osamělým ženám ve švédském Malmö vzkazuje: Nevycházejte samy

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

FILIP VÁVRA

Policisté ve švédském městě Malmö, kde třetinu obyvatel tvoří migranti, se kterými police svádí nerovnou bitvu o ulice, vydala varování mladým ženám, aby nechodily v noci samy po ulicích. Došlo k tomu po brutálním znásilnění 17-leté dívky.

“Tito predátoři se zaměřují na osamělé ženy, které jsou venku samy. Do takových oblastí byste neměly chodit samotné, ale pokud chcete jít ven, můžete jít ve dvou nebo ve skupině,” doporučil policista Anders Nilsson.

Tato slova ale u švédského establishmentu vzbudila poplach, protože šlo o faktické přiznání ze strany státní moci, že země má problém a existují zde no-go zóny. Proto se k situaci vyjádřila vyšší šarže policie v Malmö, Mats Karlsson, který komentáře policisty Nilssona označil za “nešťastné a nepřesné” a upřesnil, že policie rozhodně nevydává doporučení, aby se ženy určitým lokalitám vyhýbaly.

“Mou radou je chovat se jako obvykle, a nenechat se ovlivnit strachem,” řekl Karlsson.

Znásilnění mladé dívky, které policistu Nilssona vedlo k takovému doporučení, bylo označeno jako “děsivý zločin”.

“Jsme policisty už dlouho, někteří z nás, já jsem u sboru 35 let, a nikdy jsme nic takového předtím neviděli. Vážně zašli za hranu,” říká policejní velitel Mats Attin.

Ačkoliv policie ohledně případu drží tiskové embargo, detaily se už na veřejnost dostaly. Iránsko-švédský ekonom Tino Sanandaji zveřejnil na Facebooku, co se k případu dozvěděl.

“Z důvěryhodného zdroje, který mě kontaktoval, vím, že pachatelé jí po znásilnění polili břicho hořlavinou a zapálili jí.”

Mats Karlsson to ale popírá, a tvrdí, že zranění dívky jsou “drobná”. Jak je u švédské policie obvyklé, popis pachatelů nebyl zveřejněn. Ale je možné si klidně vsadit celý váš majetek na to, že to neudělali světlovlasí modroocí Švédi.

Autor: Filip Vávra

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Nikola Bornová 250,- Kč, Tomáš Foldyna 1003,08 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 5 676,08 Kč
Vybráno 16.21%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
politicon-banner
16 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.