17.6.2015
Kategorie: Politika

Policejní stát, incest není škodlivý, v muslimských zemích je bezpečno, imigranti jsou přínosem …

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 4,74 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

JAROMÍR HLUBEK 17|06|2015

Nadsázka, ano je to nadsázka, ale tímto nás krmí námi placená média. Existuje 80% lidí, kteří nemají vlastní názor a čerpají z veřejných médií, podle toho se odvíjí i jejich, v podstatě nevlastní, názor. 

Vezmu to pozpátku, kvalifikovaní inženýři, řemeslní odborníci a učitelé jazyků jistě mezi ilegály jsou, je třeba si položit otázku, kolik z nich to je a zda dosahují úrovně alespoň dobrého absolventa naší základní školy. Nazvěte mne bílým šovinistou, ale pokud by i byli, budou natolik oslněni socialismem a sociálním státem, že rychle na své dovednosti zapomenou. Nemluvě o  cca 99% zbylých, kteří nemohou naši společnosti nabídnout vůbec nic, snad krom domácí výroby explosivních výrobků a multikulturních atrakcí ve formě planoucích automobilů, podivně se kroutících předsmrtných redaktorů, ohňostrojů v metrech a dobře naplněných popelnic. Oficiální názor zní, jisto jistě budou přínosem a pokud se prokáže opak, my tady již dávno nebudeme.

Asociace cestovních kanceláří hlásá: V islámských letoviscích je naprosto bezpečno, policajti se snaží atentátníky odchytit ještě dřív než zaútočí na nejfrekventovanější destinace evropských turistů, lhostejno zda ze zemí zapříčinivších rozvrat v jejích zemích, či ne. Oficiální hlas z cestovek je poněkud jiný, lidé odhlašují zájezdy do jižních oblastí Řecka, Itálie a do zemí severní Afriky, cestovky mají problémy a musí silně zlevňovat, jestli najdou dost blbců, kteří tam přesto pojedou je otázka, na jejíž odpověď si musíme ještě pár měsíců počkat.  Stejně tak by cestovky mohly zvát turisty do Afghanistánu, Iráku, Sýrie nebo Somálska. Země, kde je ještě větší bordel mne již nenapadá. Možná by bylo lepší to vzít do nejhlubšího vnitrozemí  Nové Guinee, kde ještě praktikují lidojedství. No nic, jsme pouzí, blbí evropané, tak si nechme asociací cestovek radit.

1(1)

Jeden genetický vědec, nechci jej jmenovat abych jej nepoškodil, řekl: Z pohlavního křížení příslušníků jedné rodiny vznikají po několika generacích imbecilové. Pokud to někdo poví o chráněném etniku Cikánů, tak je rasista (např. prohlášení slovenské vlády o problémech s množstvím cikánských dětí  ve zvláštních školách a reakce EU). Já rasista “jsem” a pokud bych byl mladý, nikdy bych se nespářil s cigánkou a ani v mládí jsem to neudělal. Není předpoklad, že dítě by vyrůstalo v optimálních podmínkách a mohlo ve svém dětství načerpat  vjemy a stereotypy většinové populace podmiňující jejich úspěch ve společnosti. Maximálně by mohlo načerpat stereotypy  matčiny rodiny a stát se zločincem v pravém slova smyslu nebo absolutním blbcem. Světovládné, lidskoprávné neziskovky nám otloukají o hlavu diskriminaci cikánů a jejich posílání do, kdysi se říkalo, pomocných škol. Ty pomocné školy jsou pro mnohé skutečně to nejlepší  a hovoří o tom fakt, že mezi cikány nenajdete skoro nikoho kdo by jakýmkoliv způsobem vynikl, myslím v pozitivním duchu. Možnosti mají stejné, ale odhodlání, inteligenci a  rodinu nikoliv.

Pod Zelenou bránou zbil policajt mimo službu občana, který přešel úzkou uličku na červenou, jelikož žádné vozidlo nejelo ani z jednoho směru. Brutálně jej napadl, povalil na zem a až odřený a zhmožděný občan protestoval  a začal se bránit, prokázal se policejním průkazem.  Soudný člověk by řekl, hnus. Jenže oficiální vyjádření policejního presídia zní, že vše proběhlo v souladu se zákonem a policajt je nevinný. Toto je alarmující zpráva pro všechny občany, pokud kohokoliv z vás někdo napadne, nechte se zmlátit, zastřelit nebo znásilnit, co když to je policajt v civilu? Spravedlnosti se nedočkáte, jelikož policajti jsou novodobí drábové posvěcení novodobou šlechtou opilou svou mocí. Napadený, mladý muž má, tu smůlu, obrazně řečeno, že není černý, to by se strhla vřava. Bílý muž  je jen objektem policejní šikany a to nejen těmi v civilu, ale i těmi v uniformách schovanými „za bukem“ na čtyřproudovce s padesátkou a minimálním provozem. Drzost ministra vnitra je o to větší, že v nejpřepolicajtovanějším státě na světě, s výjimkou Severní Korey, si dovolí žádat další čtyři tisíce policajtů.

Občané bděte! Kolem vás se děje spousta nedobrých věcí, média vás klamou, vláda není služba a chce vás jen okrást, pravda se nesmí říkat a nebezpečno je hlavně kvůli policajtům, kteří naprosto rezignovali na boj se zločinem a stali se pobočkou ministerstva financí, které vám chce ukrást i ten zbytek peněz, jež vám po drakonickém zdanění ještě zbyly. Mnohdy mají i své nepostižitelné mafie, jelikož se vzájemně kryjí.

Tento článek inspirovaly pouze jedny Události na ČT 1. Událostí, machinací a lží je poměrně dost, ale ani jedna zmínka o svobodě občana. Tato již neexistuje.

ZDROJ: Jaromír Hlubek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2018: *****

Ludmila Karská 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Meder 250,- Kč, Věra Vladyková 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Anonymní dárce 300,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Petr Čermák 100,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, Libor Heidler 500,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Tomáš Foldyna 1006,20 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 9 039,20 Kč
Vybráno 25.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
17 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.