.

Nezbyva, než abysem se přenesl přes tyto negatyvni suvislosti, bo v okamžiku, kdy na jmenovanu osobu vystartovalo hovado navlečene v policejni unyformě, zastavilo ji přivod krve do hlavy, v bezvědomi ju vyvleklo z auta a nechalo ležet bezvladnu na studene dlažbě, v takem připadě se měni situace. Myslim, že ty synci v unyformach si možu gratulovat, že jim tam nezustala ležet tuha jak veka.

 

Určitě se najde hromada idyjotu, kera bude tvrdit, že měla uposlechnout vyzvy přislušnika VB. Že neměla porušovat zakaz. Blablablabla.

 

Před čtvrt stoletim lidi chtěli, aby je nebuzeroval kdejaky pomocnik VB s inteligenci osumdesat, aby statem podporovany teror skončil, aby policajt chytal zloděje, sud aby rychle a spravedlivě sudil, parazit aby nebyl podporovany z mojich peněz a to všecko proto, abyzme se k sobě mohli chovat jako lidi.

 

POLICIE

 

Misto teho služi u policajtu namachrovane hovada, schopne vas zabit ať ste vozičkař nebo samoživitel a inspekce jim potvrdi legalnost zakroka. Stat podporuje teroryzmus ve formě soudniho bahna, kdy na rozsudek čekate tydny, měsice, aji desitky let. Egzekutorsky mor je prorostly systemem, kde se legalně rozkradaju dotace. Paraziti dostavaju z mojich peněz ledničky a pračky a platim jim bydleni, jini paraziti ve funkcach statnich uředniku tyto parazity kontroluju. Živnostnik je štvana zvěř. 

 

To zme to dopracovali, kura.

 

Ladislav Větvička, hlasatel Mlade Fronty Fčil, Novy Jičin

 

 

PS: Pokud nechcete posluchat ty babske kecy, pusťte si to od 20:00, ať vidite, jak se policajti neboji pustit do stare baby.