050620_mt_beer_feat-1028x579pivo
30.1.2021
Kategorie: Společnost

Poláci se vzepřeli

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝPodvody kolem covidu neberou konce. Vláda lže, nemocnice si nechávají pacienty s lehkým průběhem, protože platby od pojišťoven za ně jsou mnohonásobně vyšší než za jiná onemocnění. Jeden tunel stíhá druhý a někteří si neskutečně mastí kapsu na úkor těch, kteří ryjí čumáky v blátu. Arogance politiků a jejich noshledů je nebetyčná.

V některých zemích už toho mají lidé dost. Italové otevřeli své restaurace. Poláci nejen ty, přidali se i horská a lyžařská střediska. Je to vcelku logické. Z epidemie se stalo politikaření a plundrování nejen státních ekonomik, ale také se podařilo z velké části vyluxovat i osobní konta a soukromé rezervy. Na jedné straně rýžují farmaceutické koncerny a výrobci zdravotnického materiálu, dále zkušení manipulátoři v tomto oboru, politici pobírající nemalé úplatky, nemocnice a kamarádíčci politiků. Viz nesmyslně vyhozené peníze za polní špitál v pražských Letňanech, který daňové poplatníky vyšel cca na 70 milionů korun, aniž by v něm byl někdo někdy hospitalizován. Je to výsměch všem lidem v této zemi.

Vakcinace drhne, a to z několika důvodů. Vzhledem k neblahým vedlejším účinkům, které převažují nad účinností v prevenci proti covidu, ji plno z nás právem odmítá. Dále se zadrhnuly dodávky, což může ve výjimečných případech zachránit potencionálním adeptům na očkování zachránit život. Navíc se Evropa pře s Velkou Británií o dodávky mezi sebou. Takže přichází na řadu jednání o ruském Sputniku, který chtějí některé státy nakoupit. Jak jistě uznáte, jsme svědky obrovské komedie, kterou nikdo vidět nepotřeboval.

V atmosféře strachu podporované médii se v některých státech občané už vzepřeli. Nejen protesty v ulicích, ale také odmítáním poslouchat nesmyslná nařízení. Zatímco Slováci žijící asi v největší diktatuře zatím poslouchají vládu, hrdé národy už mají všeho dost. My jsme někde uprostřed. Vzhledem k obrovskému roztříštění se několik odvážných rozhodnulo nadále se nepodřizovat. Další chodí demonstrovat, zatím však bohužel v nevelkém počtu. Dokud se opět nesjednotíme a nevyprovodíme všechny politiky ochotné uvrhnout nás do hlubokého vazalství vůči EU, budou si s námi tito manipulovat do nekonečna.

V budoucnu nám vyhrožují covidpasy, uzavíráním hranic, telemetrickými doklady a možná čipy. Ale bude to platit pro všechny, tedy i pro migranty, nebo na ty opět nedojde a za ovce budou pouze starousedlíci? Je třeba se nejen ptát. Je potřeba se aktivně bránit. Jistě, za normálních podmínek musí být zdraví na prvním místě. Nesmí se s ním však manipulovat, vydírat a záměrně zneužívat. Což se už rok u nás děje. Je proto logické, když se lidé postaví proti těm, kteří je postupně ničí. Až to pochopí většina z nás, nastane čas ukončit tyranii. Nikdo nepopírá existenci covidu, pravděpodobně tu skutečně je. Ale absolutní většina ostatního je lež a fabulace. A to je třeba zastavit.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč

Celkem za měsíc: 11 000,00 Kč
Vybráno 31.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 690 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 4,88 out of 5)
Loading...
31 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)